Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Maramures
Localitate:Sighetu Marmatiei
Scoala:Liceul Pedagogic Regele Ferdinand
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
GODJA ANDRADA MARIAI AEGRIGOR DORINA
Chindris RaresII AERosca Anuta
Dunca AdelinII AERosca Anuta
Grigor MirunaII AERosca Anuta
Muresan AlinII AERosca Anuta
Brad CellaIII AETrus Lidia
Plescan DavidIII AETrus Lidia
Vaida AlexandruIII AETrus Lidia
Trifoi MihaiIII BEArdelean Cristina
Florea Alexandru VasileIV EDemeter Adriana
Leordean DariaIV EDemeter Adriana
Stan LucaIV EDemeter Adriana
Florea Sofia MariaPregatitoare BE Brenner Ileana
Maliarciuc Vasile RaulPregatitoare BE Brenner Ileana
Ofrim DariaPregatitoare BE Brenner Ileana
Popsa Giulia DenisaPregatitoare BE Brenner Ileana
Roman Narcisa GabrielaPregatitoare BE Brenner Ileana
Varga Alexandra LarisaPregatitoare BE Brenner Ileana
Nistor GiorgiannaIII AITrus Lidia
Ardelean MihaiIII BIArdelean Cristina
Ivanic RobertII AIRosca Anuta
Grigor CatalinIII AITrus Lidia
Varsta MaraIII AITrus Lidia
Cozma DariaIII BIArdelean Cristina
Mihai AndreeaIII BIIArdelean Cristina
Badan PatriciaII AIIRosca Anuta
Orzan AlesiaIII BIIArdelean Cristina
Kraus MelissaIV IIDemeter Adriana
SMECICAS NATALIA SILVIAI AIIGRIGOR DORINA
UNGUREAN ADELINA TEODORAI AIIGRIGOR DORINA
Cziller AdrianII AIIRosca Anuta
Mih DariaII AIIRosca Anuta
Veres LucaII AIIRosca Anuta
Arba CatalinII BIIStetco Mariana
Chis CristianIII AIITrus Lidia
Dunca DariusIII AIITrus Lidia
Ferent NataliaIII AIITrus Lidia
Hotea DamianIII AIITrus Lidia
Rusneac VanessaIII AIITrus Lidia
Codrea DaniIII BIIArdelean Cristina
Covacinschi LucaIII BIIArdelean Cristina
Jianu AlesiaIII BIIArdelean Cristina
Opris AndreeaIII BIIArdelean Cristina
Orga AndreiIII BIIArdelean Cristina
Sacala SasaIII BIIArdelean Cristina
Vlad TudorIII BIIArdelean Cristina
Fekete Daniel MarianPregatitoare BII Brenner Ileana
Giurgi LucaII BIIIStetco Mariana
Nagy TomiIII BIIIArdelean Cristina
Sustic Angelo TeddyIV IIIDemeter Adriana
GALLOV AYDAI AIIIGRIGOR DORINA
Stanescu ElizaIII AIIITrus Lidia
REDNIC ANDREI STEFANI AIIIGRIGOR DORINA
Belea DariaII AIIIRosca Anuta
Simion ClaudiuII BIIIStetco Mariana
HOTICO ADELINAI AMGRIGOR DORINA
Mihai PatriciaII BMStetco Mariana
Dunca AlexiaIII AMTrus Lidia
Orza MiraIII AMTrus Lidia
Simion MaraIII AMTrus Lidia
Stan Oros IanisIII AMTrus Lidia
Virsta IasminaIII AMTrus Lidia
Danci MarcuIII BMArdelean Cristina
Roatis RoxanaIII BMArdelean Cristina
Zemba KarlaIII BMArdelean Cristina
Ardelean Ana EmiliaIV MDemeter Adriana
Danci IustinaIV MDemeter Adriana
Marina Adrian IulianPregatitoare BM Brenner Ileana
Rus Ioan PaulPregatitoare BM Brenner Ileana

Inapoi la centrele de concurs