Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bistrita-Nasaud
Localitate:Sant
Scoala:Sc. Gim. Enea Grapini - Sant
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Grapini SilviuI AECotul Virginia
Olariu ReghinaI AECotul Virginia
Cotul DanaI BEHadarau Mina Maria
Sangeorzan MariaI BEHadarau Mina Maria
Unguroiu LarisaI BEHadarau Mina Maria
Filipoiu BiancaIII AEPopartac Ioana
Bindiu SimonaPregatitoare AEForogau Maria
Danci AmaliaPregatitoare AEForogau Maria
Danila VisarionPregatitoare AEForogau Maria
Filipoi Andrei Pregatitoare AEForogau Maria
Filipoi DanPregatitoare AEForogau Maria
Hadarau AnamariaPregatitoare AEForogau Maria
Olariu DariusPregatitoare AEForogau Maria
Olariu SofiaPregatitoare AEForogau Maria
Patrascan LaurentiuPregatitoare AEForogau Maria
Timis AlexandruPregatitoare AEForogau Maria
Ban PaulPregatitoare BEMoisl Andreea
Bozga RoxanaPregatitoare BEMoisl Andreea
Bureaca Mihai PaulPregatitoare BEMoisl Andreea
Filipoi IacobPregatitoare BEMoisl Andreea
Gusa TituPregatitoare BEMoisl Andreea
Nistor AlexandruPregatitoare BEMoisl Andreea
Nistor CameliaPregatitoare BEMoisl Andreea
Nistor DanielPregatitoare BEMoisl Andreea
Nistor MariaPregatitoare BEMoisl Andreea
Nistor NicoletaPregatitoare BEMoisl Andreea
Patrascan VictoriaPregatitoare BEMoisl Andreea
Patrascan AngelaII AIHojda Viorica
Timis IonelIII AIPopartac Ioana
Nistor GeorgianaIII AIIPopartac Ioana
Nistor AntonelaI BIIHadarau Mina Maria
Margineanul BogdanIII AIIPopartac Ioana
Popartac AndreiI AIIICotul Virginia
Oniga SilviaI BIIIHadarau Mina Maria
Anton IuliaII AIIIHojda Viorica
Hadarau AlinII BIIIGrapini Viorica Maria
Cailean MartaIII AIIIPopartac Ioana
Pop SilviuIII AIIIPopartac Ioana
Boancas BogdanIII BIIIMoisil Silvea
Niculai LarisaIII BIIIMoisil Silvea
Nistor Ana MariaIII BIIIMoisil Silvea
Domide CristianI AMCotul Virginia
Tapalaga AndreeaI AMCotul Virginia
Patrascan VioricaI BMHadarau Mina Maria
Filipoiu SabinaII AMHojda Viorica
Singeorzan RoxanaII BMGrapini Viorica Maria
Singeorzan AlexandruIII AMPopartac Ioana
Nistor AdrianPregatitoare AMForogau Maria
Boanches BiancaPregatitoare BMMoisl Andreea
Borgovan RaresPregatitoare BMMoisl Andreea
Pop MarinPregatitoare BMMoisl Andreea
Sot FloreaPregatitoare BMMoisl Andreea
Steopan EmilioPregatitoare BMMoisl Andreea
Stoica RaresPregatitoare BMMoisl Andreea

Inapoi la centrele de concurs