Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Vaslui
Localitate:Barlad
Scoala:Scoala Gimnaziala Iorgu Radu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Tanasa IustinII A100Marcuta Daniela
Dingu DenisII A97Marcuta Daniela
Popov RebeccaII A97Marcuta Daniela
Butucanu MariaII A90Marcuta Daniela
Codrianu AlexiaII A90Marcuta Daniela
Dogaru MirunaII A90Marcuta Daniela
Corbeanu DariaII A89Marcuta Daniela
Andon IoanII A85Marcuta Daniela
Andonie ClaudiaII A85Marcuta Daniela
Todiruta ElenaII A85Marcuta Daniela
Vararu MihaiII A85Marcuta Daniela
Vizureanu CiprianII A85Marcuta Daniela
Cutitaru AmeliaII A80Marcuta Daniela
Tivda NoemiII A80Marcuta Daniela
Ursu SraII A80Marcuta Daniela
Dobrea GabrielII C94Postolache Andreea
Rusu PetruII C93Postolache Andreea
Stauceanu MeredithII C92Postolache Andreea
Andrei RaulII C87Postolache Andreea
Creanga Alexandra LarisaIII B93Ilie Georgeta
Danilui Daria ElenaIII B92Ilie Georgeta
Dima Nicola DenisaIII B92Ilie Georgeta
Mocanu NicolasIII B90Ilie Georgeta
Muraru AlexandruIII B87Ilie Georgeta
Alexa George CosmicIII B85Ilie Georgeta
Donciu MariaIII B85Ilie Georgeta
Munteanu ElenaIII B85Ilie Georgeta
Postolache GeorgeIII B85Ilie Georgeta
Ripan DariaIII B85Ilie Georgeta
Alexa RobertIV A88Cotoroiu Mariana
Dumitrasc MateiIV A85Cotoroiu Mariana
Micu IoanaIV C89Turcu Angela
Popa DianaIV C87Turcu Angela
Pascu AndreiaIV C85Turcu Angela
Martac MihneaIV C84Turcu Angela
Spinu RaresIV C83Turcu Angela
Chiriac StefanIV C82Turcu Angela
Balaes TheodoraPregatitoare A96Petrea Nicoleta
Vieru TudorPregatitoare A96Petrea Nicoleta
Severin StefaniaPregatitoare A95Petrea Nicoleta
Arsene Negrea IustinaPregatitoare A88Petrea Nicoleta
Ciortescu AndreiPregatitoare A88Petrea Nicoleta
Alexandru TeodoraPregatitoare A87Petrea Nicoleta
Birhala RalucaPregatitoare A85Petrea Nicoleta
Bercea AlbertPregatitoare A80Petrea Nicoleta
Strat DavidPregatitoare A80Petrea Nicoleta
Arhire DavidPregatitoare B100Jacota Monica
Boidache EduardPregatitoare B100Jacota Monica
Enache VictorPregatitoare B100Jacota Monica
Grosu IlincaPregatitoare B100Jacota Monica
Nastase YasminPregatitoare B100Jacota Monica
Popa AlexandraPregatitoare B100Jacota Monica
Radu MorenaPregatitoare B100Jacota Monica
Nistor IustinPregatitoare B98Jacota Monica
Dima TeodorPregatitoare B97Jacota Monica
Gherghescu IvonaPregatitoare B97Jacota Monica
Negrut RaresPregatitoare B97Jacota Monica
Trufasu AlexandraPregatitoare B95Jacota Monica
Carp CristianPregatitoare B92Jacota Monica
Balaban IonutPregatitoare B90Jacota Monica
Galaction GlencoraPregatitoare B90Jacota Monica
Trif MateiPregatitoare B90Jacota Monica
Postolache MariaPregatitoare B87Jacota Monica
Chiratcu DeividPregatitoare B80Jacota Monica
Chirica MariaPregatitoare C100Chiriac Tatiana
Grigore GabrielaPregatitoare C100Chiriac Tatiana
Rebegea BeatricePregatitoare C90Chiriac Tatiana
Manole RaulPregatitoare C87Chiriac Tatiana
Gheorghiu AlexiaPregatitoare C85Chiriac Tatiana
Epure ElenaPregatitoare C84Chiriac Tatiana

Inapoi la centrele de concurs