Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Vaslui
Localitate:Barlad
Scoala:Scoala Gimnaziala Iorgu Radu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
ARHIRE DAVID LUCIANI B100JACOTA MONICA
BOIDACHE EDUARDI B100JACOTA MONICA
BOIDACHE EDUARDI B100JACOTA MONICA
ENACHE VICTORI B100JACOTA MONICA
GROSU ILINCAI B100JACOTA MONICA
POPA ALEXANRAI B100JACOTA MONICA
BAUMER SARRAI B95JACOTA MONICA
BALABAN DRAGOS IONUTI B90JACOTA MONICA
NISTOR IUSTINI B90JACOTA MONICA
POSTOLACHE MARIAI B90JACOTA MONICA
CARP CRISTIANI B85JACOTA MONICA
CHIRATCU DEIVIDI B85JACOTA MONICA
NEGRUT RARESI B85JACOTA MONICA
RADU MORENAI B85JACOTA MONICA
CALOIAN DAVID STEFANII A98ANEA DANIELA
GRIGORAS ARINII A95ANEA DANIELA
MOCANU ANDREIII A90ANEA DANIELA
VIRLAN ELENA -LUIZAII A90ANEA DANIELA
CORBEANU DARIAIII A100MARCUTA DANIELA
DINGU DENISIII A100MARCUTA DANIELA
POPOV REBECAIII A100MARCUTA DANIELA
TANASA IUSTINIII A100MARCUTA DANIELA
ANDONIE CLAUDIAIII A95MARCUTA DANIELA
DOGARU MIRUNAIII A95MARCUTA DANIELA
TIVDA NOEMIIII A95MARCUTA DANIELA
BUTUCANU MARIAIII A90MARCUTA DANIELA
VIZUREANU CIPRIANIII A90MARCUTA DANIELA
TODIRUTA ELENAIII A85MARCUTA DANIELA
URSU SARAIII A85MARCUTA DANIELA
DOBREA GABRIELIII C100BOTEZATU ANDREEA
STAUCEANU MEREDITHIII C100BOTEZATU ANDREEA
NISTOR ROBERTOIII C95BOTEZATU ANDREEA
ANDREI RAULIII C92BOTEZATU ANDREEA
CURELARU IUSTINAIII C92BOTEZATU ANDREEA
RUSU NECTARIEIII C92BOTEZATU ANDREEA
BARBU ILINCAPregatitoare A95COTOROIU MARIANA
BRISCARU SEBASTIANPregatitoare A95COTOROIU MARIANA
MEREUTA KARINAPregatitoare A95COTOROIU MARIANA
BALAN REBECAPregatitoare A90COTOROIU MARIANA
BEJANARU SONIAPregatitoare A90COTOROIU MARIANA
BERTEA STEFANPregatitoare A90COTOROIU MARIANA
CHETREANU ANDRADAPregatitoare A90COTOROIU MARIANA
DUMBRAVA KEVINPregatitoare A90COTOROIU MARIANA
LEICA DAVIDPregatitoare A90COTOROIU MARIANA
MITU ANDRAPregatitoare A90COTOROIU MARIANA
PINTILIE ALESIAPregatitoare A90COTOROIU MARIANA
TOMESCU ELENAPregatitoare A85COTOROIU MARIANA
BARA OCTAVIANPregatitoare B100CHIRIAC TATIANA
IRIMIA ROBERTPregatitoare B100CHIRIAC TATIANA
OBREJA MARAPregatitoare B100CHIRIAC TATIANA
SAVA SARAPregatitoare B100CHIRIAC TATIANA
AVIRVARI DARIUSPregatitoare B90CHIRIAC TATIANA
IVASCU ELENAPregatitoare B90CHIRIAC TATIANA
RUSU STEFANUTPregatitoare B88CHIRIAC TATIANA
BORS VANESSAPregatitoare B85CHIRIAC TATIANA
DIACONU MARAPregatitoare B85CHIRIAC TATIANA
OPREA MARIAPregatitoare B85CHIRIAC TATIANA
PLOSCAREI ANDREASPregatitoare B85CHIRIAC TATIANA
AGACHE ANDREEAPregatitoare C100CANDREA ANTONETA
COSNITA TEODORAPregatitoare C95CANDREA ANTONETA
SOLOMON ANDREIPregatitoare C95CANDREA ANTONETA
FLOREA JUSTINPregatitoare C91CANDREA ANTONETA
SIRGHE MATEIPregatitoare C88CANDREA ANTONETA
PLESU LEOPregatitoare C85CANDREA ANTONETA
PANAINTE DAVIDPregatitoare C82CANDREA ANTONETA
MATEI FLORENTINAPregatitoare C67CANDREA ANTONETA

Inapoi la centrele de concurs