Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Vaslui
Localitate:Barlad
Scoala:Scoala Gimnaziala Iorgu Radu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
ARHIRE DAVID LUCIANI BEJACOTA MONICA
BOIDACHE EDUARDI BEJACOTA MONICA
BOIDACHE EDUARDI BEJACOTA MONICA
ENACHE VICTORI BEJACOTA MONICA
GROSU ILINCAI BEJACOTA MONICA
POPA ALEXANRAI BEJACOTA MONICA
CORBEANU DARIAIII AEMARCUTA DANIELA
DINGU DENISIII AEMARCUTA DANIELA
POPOV REBECAIII AEMARCUTA DANIELA
TANASA IUSTINIII AEMARCUTA DANIELA
DOBREA GABRIELIII CEBOTEZATU ANDREEA
STAUCEANU MEREDITHIII CEBOTEZATU ANDREEA
BARA OCTAVIANPregatitoare BECHIRIAC TATIANA
IRIMIA ROBERTPregatitoare BECHIRIAC TATIANA
OBREJA MARAPregatitoare BECHIRIAC TATIANA
SAVA SARAPregatitoare BECHIRIAC TATIANA
AGACHE ANDREEAPregatitoare CECANDREA ANTONETA
CALOIAN DAVID STEFANII AIANEA DANIELA
BAUMER SARRAI BIIJACOTA MONICA
GRIGORAS ARINII AIIANEA DANIELA
ANDONIE CLAUDIAIII AIIMARCUTA DANIELA
DOGARU MIRUNAIII AIIMARCUTA DANIELA
TIVDA NOEMIIII AIIMARCUTA DANIELA
NISTOR ROBERTOIII CIIBOTEZATU ANDREEA
BARBU ILINCAPregatitoare AIICOTOROIU MARIANA
BRISCARU SEBASTIANPregatitoare AIICOTOROIU MARIANA
MEREUTA KARINAPregatitoare AIICOTOROIU MARIANA
COSNITA TEODORAPregatitoare CIICANDREA ANTONETA
SOLOMON ANDREIPregatitoare CIICANDREA ANTONETA
ANDREI RAULIII CIIIBOTEZATU ANDREEA
CURELARU IUSTINAIII CIIIBOTEZATU ANDREEA
RUSU NECTARIEIII CIIIBOTEZATU ANDREEA
FLOREA JUSTINPregatitoare CIIICANDREA ANTONETA
BALABAN DRAGOS IONUTI BMJACOTA MONICA
NISTOR IUSTINI BMJACOTA MONICA
POSTOLACHE MARIAI BMJACOTA MONICA
MOCANU ANDREIII AMANEA DANIELA
VIRLAN ELENA -LUIZAII AMANEA DANIELA
BUTUCANU MARIAIII AMMARCUTA DANIELA
VIZUREANU CIPRIANIII AMMARCUTA DANIELA
BALAN REBECAPregatitoare AMCOTOROIU MARIANA
BEJANARU SONIAPregatitoare AMCOTOROIU MARIANA
BERTEA STEFANPregatitoare AMCOTOROIU MARIANA
CHETREANU ANDRADAPregatitoare AMCOTOROIU MARIANA
DUMBRAVA KEVINPregatitoare AMCOTOROIU MARIANA
LEICA DAVIDPregatitoare AMCOTOROIU MARIANA
MITU ANDRAPregatitoare AMCOTOROIU MARIANA
PINTILIE ALESIAPregatitoare AMCOTOROIU MARIANA
AVIRVARI DARIUSPregatitoare BMCHIRIAC TATIANA
IVASCU ELENAPregatitoare BMCHIRIAC TATIANA

Inapoi la centrele de concurs