Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Ialomita
Localitate:Amara
Scoala:Scoala Gimnaziala George Valsan
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Danila AndreiI B68Banica Gabriela
Neagu DenisaI BParticipantBanica Gabriela
Paun IonutI BParticipantBanica Gabriela
Cojocaru StefaniaI C100David Oprina
Munteanu IonutI C100David Oprina
Neagu AdelaI C100David Oprina
Neagu MirunaI C100David Oprina
Stan IonutI C100David Oprina
Badea IanisI C99David Oprina
Stan CristinaI C99David Oprina
Buinoiu IasminaI C98David Oprina
Roibu AndreeaI C72David Oprina
Stan AlexandruI C69David Oprina
Hoinaru SoniaII A78Stan Valentina
Badescu DenisII A75Stan Valentina
Dinu AlbertoII A65Stan Valentina
Bucur MitrutII AParticipantStan Valentina
Enache Maria CarmenII B75Hozoc Rada
Paun AndreeaII BParticipantHozoc Rada
Bulibasa AndreeaII BParticipantHozoc Rada
Comsa MarioII BParticipantHozoc Rada
Borcan AlexiaII C98Oancea Alina
Lazar DenisaII C83Oancea Alina
Paun VeronicaII C82Oancea Alina
Taranescu AlexandruII CParticipantOancea Alina
Tudor-Stoian AdinaII D78Petre Florentina
Sanchez Paesa ConstantinII D73Petre Florentina
Bunea MariaII DParticipantPetre Florentina
Stanciu AlexandruII DParticipantPetre Florentina
Ion RasvanIII A88.5Ion Nineta
Tinta CristianIII A83Ion Nineta
Maita AndreeaIII A81Ion Nineta
Filimon ClaudiaPregatitoare A93Filimon Gica
Filimon ValentinaPregatitoare A93Filimon Gica
Neagu SaraPregatitoare A93Filimon Gica
Petre IustinaPregatitoare A93Filimon Gica
Sanches Paesa PatriciaPregatitoare A93Filimon Gica
Dedu AlexiaPregatitoare A88Filimon Gica
Bratileanu DenisPregatitoare A85Filimon Gica
Sava GeorgePregatitoare A83Filimon Gica
Popa GabrielPregatitoare A73Filimon Gica
Costea LucianPregatitoare B100Radu Teodora Stefana
Maita LaurentiuPregatitoare B100Radu Teodora Stefana
Munteanu RoxanaPregatitoare B100Radu Teodora Stefana
Vranceanu LarisaPregatitoare B100Radu Teodora Stefana
Constantin MariaPregatitoare B95Radu Teodora Stefana
Enache StefaniaPregatitoare B95Radu Teodora Stefana
Anton RaresPregatitoare B93Radu Teodora Stefana
Spanu NinaPregatitoare B86Radu Teodora Stefana
Andrei MarioPregatitoare B85Radu Teodora Stefana
Baicoianu PaulaPregatitoare B80Radu Teodora Stefana
Doaga ViorelPregatitoare B80Radu Teodora Stefana
Greu LauraPregatitoare B80Radu Teodora Stefana
Stan LauraPregatitoare B80Radu Teodora Stefana
Roibu Ana MariaPregatitoare B78Radu Teodora Stefana
Pancu CristianPregatitoare B75Radu Teodora Stefana
Vasile DenisaPregatitoare B75Radu Teodora Stefana
Rosu IonelaPregatitoare B73Radu Teodora Stefana
Iovu DariaPregatitoare B72Radu Teodora Stefana
Vasile RazvanPregatitoare BParticipantRadu Teodora Stefana
Novac AlexandruPregatitoare BParticipantRadu Teodora Stefana

Inapoi la centrele de concurs