Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
ANGHELUTA ELENA DENISAII A100Florea Ionela
BERCARU MARIAII A100Florea Ionela
DOMNITANU SABINA IOANAII A100Florea Ionela
GUITA SARA IOANAII A100Florea Ionela
ILIE TEODORII A100Florea Ionela
MORARU VLAD CRISTIANII A100Florea Ionela
CARP EDUARD ANDREIII A98Florea Ionela
VELICA DAVID STEFANII A98Florea Ionela
CRACIUN VLAD ANDREIII A96Florea Ionela
RUSU DAVID IONUTII A95Florea Ionela
CARP MARIOII A93Florea Ionela
IORDACHE RARES MIHAILII A93Florea Ionela
DINU ALEXANDRUII A91Florea Ionela
BALAN SOFIAII A90Florea Ionela
BUCNER MARIA ALEXIAII A90Florea Ionela
DIMITRIU RAZVAN SEBASTIANII A90Florea Ionela
STEFANOPOL EVAII A90Florea Ionela
BARBU IANIS GABRIELII A88Florea Ionela
GAVRILA CRISTIAN GABRIELII A83Florea Ionela
DUMITRIU DARIA II A78Florea Ionela
PALADE STEFANIA LAURAII A72Florea Ionela
CACENSCHI TEODORII AParticipantFlorea Ionela
SEVERIN ANDREIII AParticipantFlorea Ionela
ACSENTE DRAGOS VLADUTII AParticipantFlorea Ionela
Bogatu DenisII B100Radu Mihaela
Florea AlexandraII B100Radu Mihaela
Jiglau GiuliaII B100Radu Mihaela
Luca Sara MariaII B100Radu Mihaela
Manea SergiuII B100Radu Mihaela
Neagu IoanaII B100Radu Mihaela
Nedica Alexandru MateiII B100Radu Mihaela
Spiridon Raluca AndreaII B100Radu Mihaela
Pirlea Bogdan CristianII B99Radu Mihaela
Timofte GabrielII B99Radu Mihaela
Banuc Erick MarianoII B98Radu Mihaela
Rapan Rares StefanII B98Radu Mihaela
Stratila MadalinaII B98Radu Mihaela
Iovu Rares CosminII B97Radu Mihaela
Serban Cristina BiancaII B97Radu Mihaela
Buzoianu Maria AlexandraII B94Radu Mihaela
Giangu Costin AlexandruII B93Radu Mihaela
Petrea Luca AndreiII B93Radu Mihaela
Gheorghiu AnaII B92Radu Mihaela
Pavel Octavian TeodorII B91Radu Mihaela
Stamatin Ana ElenaII B91Radu Mihaela
Arhip Luca DavidII B90Radu Mihaela
Codreanu DenisaII B90Radu Mihaela
Ionescu AncaII B90Radu Mihaela
Mocanasu MihaiII B90Radu Mihaela
Panaite AndreeaII B90Radu Mihaela
Ilie Anamaria LiviaII B61Radu Mihaela
ILIE BOGDANII C100TIRIM RODICA
JIPA ALEXANDRUII C100TIRIM RODICA
LEFTER DARIAII C100TIRIM RODICA
COCU ANDREEAII C99TIRIM RODICA
VASILE TEODORAII C99TIRIM RODICA
BICIOC FABIANII C98TIRIM RODICA
OLTEANU ROBERTII C97TIRIM RODICA
SALCEANU ALEXANDRUII C97TIRIM RODICA
CRIVAC RALUCAII C96TIRIM RODICA
COZMA ZAHARIA RUTII C95TIRIM RODICA
CARAGEA MARAII C94TIRIM RODICA
LADARU MARIAII C94TIRIM RODICA
TOADER ROBERTII C94TIRIM RODICA
VEDE IRINAII C94TIRIM RODICA
DRAGAN LARISAII C93TIRIM RODICA
PATRICHE ANDREEAII C92TIRIM RODICA
LUPU DARIAII C91TIRIM RODICA
NASTASA GABRIELII C91TIRIM RODICA
SION ROBERTAII C90TIRIM RODICA
TITEA DAVIDII C65TIRIM RODICA
UZEL ALEXANDRUII C65TIRIM RODICA
ILICA RARESII C62TIRIM RODICA
Dumitriu Robert MihailIII A100Ionescu Aurelia
Bujor George Iulian III A99Ionescu Aurelia
Muntean Dennisa ElenaIII A96Ionescu Aurelia
Bujor Alberto III A95Ionescu Aurelia
Oprea Maria III A95Ionescu Aurelia
Teleoaca DenisIII A93Ionescu Aurelia
Luchian AurelianIII A91Ionescu Aurelia
Fulger GeorgeIII A90Ionescu Aurelia
Ghimpu AlessandroIII A90Ionescu Aurelia
Lehnic Toby III A90Ionescu Aurelia
Preda DragosIII A90Ionescu Aurelia
Stafie Albert III A90Ionescu Aurelia
Casleanu Ana MariaIII C100Buliga Iozefina
Constantinescu CristinaIII C100Buliga Iozefina
Cuciureanu LuciaIII C100Buliga Iozefina
Mazilu DariaIII C100Buliga Iozefina
Milea AndraIII C100Buliga Iozefina
Nistor AndreiIII C100Buliga Iozefina
Stoica DianaIII C100Buliga Iozefina
Stresna AlexandraIII C100Buliga Iozefina
Tudor SebastianIII C100Buliga Iozefina
Vlad LaviniaIII C100Buliga Iozefina
Vlasie SebastianIII C100Buliga Iozefina
Zala DenisaIII C100Buliga Iozefina
Caneta CosminIII C90Buliga Iozefina
Crisan RoxanaIII C90Buliga Iozefina
Talpau AlexandruIII C90Buliga Iozefina
Gheorghiu DenisaIII C85Buliga Iozefina
Buganu IuliaIII C80Buliga Iozefina
Tanase IngridIII CParticipantBuliga Iozefina
Suvac Marina IrinaIV A95Angheluta Nicoleta
Epure StefanIV A92Angheluta Nicoleta
BIRSAN DENISA ELENAPregatitoare B100TELINOIU MARIETA
CONACHE ALEXIA LACRAMIOARAPregatitoare B100TELINOIU MARIETA
CUCU MIRUNA RAMONAPregatitoare B100TELINOIU MARIETA
DIMA MIRUNA GABRIELAPregatitoare B100TELINOIU MARIETA
FERARU MATIE STEFANPregatitoare B100TELINOIU MARIETA
GRIGOROVICI ANA Pregatitoare B100TELINOIU MARIETA
MACRINEANU ERICK CHRISTIANPregatitoare B100TELINOIU MARIETA
MARAVELA STEFAN ALEXANDRUPregatitoare B100TELINOIU MARIETA
MOCANU PATRICK CALIN Pregatitoare B100TELINOIU MARIETA
MORARU DRAGOS COSMINPregatitoare B100TELINOIU MARIETA
ANGHEL AMALIA - ELENAPregatitoare B99TELINOIU MARIETA
BOLD COSMIN Pregatitoare B99TELINOIU MARIETA
CARPOV DELIA Pregatitoare B99TELINOIU MARIETA
COJOCARU MARIA DIANAPregatitoare B99TELINOIU MARIETA
LEFTER DARIA ELENAPregatitoare B99TELINOIU MARIETA
PAGU STEFAN ANDREIPregatitoare B99TELINOIU MARIETA
PUSCASU DAVID CRISTIANPregatitoare B99TELINOIU MARIETA
STOIAN VLAD Pregatitoare B99TELINOIU MARIETA
STOICA CHIRICA RARESPregatitoare B99TELINOIU MARIETA
URSU BIANCA NICOLA Pregatitoare B99TELINOIU MARIETA
OLARIU MATEI IOANPregatitoare B97TELINOIU MARIETA
LUCA ANDREIPregatitoare B95TELINOIU MARIETA
LUCA BIANCA ANDREEAPregatitoare B95TELINOIU MARIETA
PROFIR THEODOR ALEXANDRUPregatitoare B95TELINOIU MARIETA
VASILIU ARIANA ELENA Pregatitoare B95TELINOIU MARIETA
MIHAI MARINA Pregatitoare B92TELINOIU MARIETA
RUSU VLAD Pregatitoare B92TELINOIU MARIETA
MIRON EDUARD IULIANPregatitoare B90TELINOIU MARIETA
TOMA SABINA NICOLLPregatitoare B90TELINOIU MARIETA
CRISTIAN TEODORPregatitoare B82TELINOIU MARIETA
ISTRATE GEORGE MIHAI Pregatitoare B82TELINOIU MARIETA
ANDRONIC DARIA Pregatitoare C100PINTILIE CARMEN
BURUIANA DENISPregatitoare C100PINTILIE CARMEN
BUSILA ALEXANDRU Pregatitoare C100PINTILIE CARMEN
CALIN ALEXANDRU Pregatitoare C100PINTILIE CARMEN
CIOFU NICOLAS DUMITRU Pregatitoare C100PINTILIE CARMEN
CONSTANTIN IANIS ALEXANDRU Pregatitoare C100PINTILIE CARMEN
DIMACHE DIANA ANDREEA Pregatitoare C100PINTILIE CARMEN
DUMITRU ANDREI IONUT Pregatitoare C100PINTILIE CARMEN
HARNAGEA MARIA Pregatitoare C100PINTILIE CARMEN
JITCA FILIAN MARIAN Pregatitoare C100PINTILIE CARMEN
MARIN ELENA Pregatitoare C100PINTILIE CARMEN
NEACSU IOANA Pregatitoare C100PINTILIE CARMEN
NECULACHE SARA Pregatitoare C100PINTILIE CARMEN
NEGRAIA BIANCA Pregatitoare C100PINTILIE CARMEN
POPA ALEXANDRU Pregatitoare C100PINTILIE CARMEN
RAPAN CRINA Pregatitoare C100PINTILIE CARMEN
STANCIU ALEXANDRU Pregatitoare C100PINTILIE CARMEN
TUTU EDUARDO Pregatitoare C100PINTILIE CARMEN
ZAVATE GABRIEL Pregatitoare C100PINTILIE CARMEN
CHIRILA EDUARD FLORIN Pregatitoare C95PINTILIE CARMEN
BARIZ DRAGOS Pregatitoare C90PINTILIE CARMEN
SALCEANU ALEXANDRU Pregatitoare C85PINTILIE CARMEN
ANGHELUTA IONUT-SEBASTIAN Pregatitoare D100SAVA DORINA
BABOI DAVID Pregatitoare D100SAVA DORINA
BAGU ROBERTO-DANIEL Pregatitoare D100SAVA DORINA
BIDEA TEODORA Pregatitoare D100SAVA DORINA
DARICIUC-ROMAS ROBERT Pregatitoare D100SAVA DORINA
DORU MATEI-ANDREI Pregatitoare D100SAVA DORINA
FILIP GEORGE ALEXANDRU Pregatitoare D100SAVA DORINA
IONICEL DAVIDPregatitoare D100SAVA DORINA
MAXIM ELENA ANTONIA Pregatitoare D100SAVA DORINA
MOTOC COSMIN TEODOR Pregatitoare D100SAVA DORINA
NEGOITA BIANCAPregatitoare D100SAVA DORINA
NUTA DOCA MARIA ALEXANDRA Pregatitoare D100SAVA DORINA
RADU DANIEL Pregatitoare D100SAVA DORINA
ROPOTAN ELIZA-MARIA Pregatitoare D100SAVA DORINA
STEGARU RAFAEL MARIAN Pregatitoare D100SAVA DORINA
STOIANOF DENIS-GABRIEL Pregatitoare D100SAVA DORINA
MOCANU ALEXANDRA-GEORGIANA Pregatitoare D95SAVA DORINA
FORCOSANU-IURASCU ELENA-SIMONA Pregatitoare D90SAVA DORINA
SACALEANU DELIA-IOANA Pregatitoare D90SAVA DORINA
SACALEANU DRAGOS-MIHAI Pregatitoare D90SAVA DORINA
COCOS IANIS FLORIN Pregatitoare D85SAVA DORINA
GIURGIA ANDREI Pregatitoare D85SAVA DORINA

Inapoi la centrele de concurs