Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu
Nume elevClasaCadru didactic
APOSTU ALEXANDRUI AManolache Maria
BUJOR MIRCEAI AManolache Maria
BULAT LEONARDI AManolache Maria
CEAMBUR MAIAI AManolache Maria
CIOCAN ALEXANDRUI AManolache Maria
CUCU MARIAI AManolache Maria
DINU IOANAI AManolache Maria
HOTNOG ALEXANDRUI AManolache Maria
IORDACHI CARLAI AManolache Maria
PETRICI MARIOI AManolache Maria
ROMANITA EMANUELAI AManolache Maria
SERBAN ANAMARIAI AManolache Maria
SIRBU BEATRICEI AManolache Maria
STANCIU PATRICIAI AManolache Maria
STUHULET DIANAI AManolache Maria
ANGHEL AMALIA - ELENAI BTELINOIU MARIETA
BIRSAN DENISA ELENAI BTELINOIU MARIETA
CARPOV DELIAI BTELINOIU MARIETA
COJOCARU MARIA DIANAI BTELINOIU MARIETA
CUCU MIRUNA RAMONAI BTELINOIU MARIETA
DIMA MIRUNA GABRIELAI BTELINOIU MARIETA
GRIGOROVICI ANAI BTELINOIU MARIETA
LEFTER DARIA ELENAI BTELINOIU MARIETA
LUCA BIANCA ANDREEAI BTELINOIU MARIETA
PUSCASU DAVID CRISTIANI BTELINOIU MARIETA
ANDRONIC DARIAI CPINTILIE CARMEN
CONSTANTIN IANISI CPINTILIE CARMEN
NECULACHE SARAI CPINTILIE CARMEN
SEREA ALEXANDRUI CPINTILIE CARMEN
ANGHELUTA IONUT SEBASTIANI DSAVA DORINA
DARICIUC- ROMAS ROBERTI DSAVA DORINA
MAXIM ELENA ANTONIAI DSAVA DORINA
STOIANOF DENIS GABRIELI DSAVA DORINA
CIOCAN ALEXANDRUII DVIRTOSU CONSTANTA
COCIASI ANA TEODORAII DVIRTOSU CONSTANTA
PALADE DARIAII DVIRTOSU CONSTANTA
STOICA CHIRICA ALEXANDRAII DVIRTOSU CONSTANTA
TOFAN ADRIAN II DVIRTOSU CONSTANTA
MIHALEA MATEIII AGHEORGHIU ALINA
MOGA SARA IOANAII AGHEORGHIU ALINA
MORMOLOC VLADII AGHEORGHIU ALINA
Dragan DanII CCristian Gabriela
BUZOIANU MARIA ALEXANDRAIII BRADU MIHAELA
IOVU RARES COSMINIII BRADU MIHAELA
NEDICA ALEXANDRU MATEIIII BRADU MIHAELA
Bicioc SpiridonIII CTirim Rodica
Crivac RalucaIII CTirim Rodica
Ilie Bogdan III CTirim Rodica
Jipa AlexandruIII CTirim Rodica
Lefter Iulia DariaIII CTirim Rodica
TELEOACA DENISIV AIONESCU AURELIA
Caneta CosminIV CBuliga Iozefina
Casleanu Ana Maria IV CBuliga Iozefina
Constantinescu CristinaIV CBuliga Iozefina
Mazilu DariaIV CBuliga Iozefina
Milea AndraIV CBuliga Iozefina
Necula DanielIV CBuliga Iozefina
Stresna AlexandraIV CBuliga Iozefina
Tanase IrinaIV CBuliga Iozefina
Anghel Edward AndreiPregatitoare BRosu Daniela
Buzuc AlexandruPregatitoare BRosu Daniela
Fuica StefanPregatitoare BRosu Daniela
Jantea Alexandra IoanaPregatitoare BRosu Daniela
Nistor Alexandra TeodoraPregatitoare BRosu Daniela
Patilea DariusPregatitoare BRosu Daniela
Pavel Raisa IoanaPregatitoare BRosu Daniela
Rosu Adrian MihaiPregatitoare BRosu Daniela
Albu Elena CaterinaPregatitoare CMATEI SANDINA
Marcu AnastasiaPregatitoare CMATEI SANDINA

Inapoi la centrele de concurs