Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Timis
Localitate:Timisoara
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 30
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Dragotoiu Tudor NikolaI AEFofiu Ionela
Voichescu AmaliaII BEPatrut Alina
Leonte David-AndreiIV DEMilitaru Mira
LATA DIANA Pregatitoare AESCORTESCU MIRELA
MOLDOVAN IRISPregatitoare AESCORTESCU MIRELA
NECHITA VANESAPregatitoare AESCORTESCU MIRELA
BIRAU DARIAPregatitoare BECUZMAN DANIELA ELENA
DOANDES ROBERTPregatitoare BECUZMAN DANIELA ELENA
NESTOROVICI GORANPregatitoare BECUZMAN DANIELA ELENA
CIOCARLIE FILIPPregatitoare DEFELICIA-RAMONA FOCHT
CIUTA MARA ALEXANDRAPregatitoare DEFELICIA-RAMONA FOCHT
MURGU CARLA MEDEAPregatitoare DEFELICIA-RAMONA FOCHT
PETROIESCU BIANCA MARIAPregatitoare DEFELICIA-RAMONA FOCHT
SANTA LIDIA ELENAPregatitoare DEFELICIA-RAMONA FOCHT
Cismaru Cezara Antonia II BIPatrut Alina
Bereczki AnastasiaII CITodea Cecilia
Andrei Sofia ElenaII DIBurai Gabriela
Petrovici Maya-JasminaII DIBurai Gabriela
BAUSCHE MIRIAMPregatitoare AISCORTESCU MIRELA
Alda-Duma Otilia EvaI AIIFofiu Ionela
Jurca Mihnea GabrielI AIIFofiu Ionela
KISS ALEXIAPregatitoare DIIFELICIA-RAMONA FOCHT
Lazarutiu TeodoraII BIIPatrut Alina
Ciorba PatrickII CIITodea Cecilia
Albu Oliver PetruII DIIBurai Gabriela
Mihai MarinII DIIBurai Gabriela
Mihanta Stefan IV AIISoporan Mihaela
RAGABEJA DARIUSPregatitoare AIISCORTESCU MIRELA
SILVESTER ROBERTPregatitoare AIISCORTESCU MIRELA
SUTA MAYAPregatitoare AIISCORTESCU MIRELA
NESTOROVICI DRAGANPregatitoare BIICUZMAN DANIELA ELENA
PRUNA ALEXANDRAPregatitoare BIICUZMAN DANIELA ELENA
HOMEAG ALEXANDRU GABRIELPregatitoare DIIFELICIA-RAMONA FOCHT
Nitu AlexandruII GIIIDumbrava Celina
Onofrei Raul III DIIIZuza Ramona
TISCA MAIA ELENAPregatitoare DIIIFELICIA-RAMONA FOCHT
Arghiriade TimeeaIV DIIIMilitaru Mira
Micula AlexiaIII DIIIZuza Ramona
TORNOREANU IOANAPregatitoare BIIICUZMAN DANIELA ELENA
Schneider LucaIII GIIIRusu Laura
Velicescu Tudor RaduI AMFofiu Ionela
Dobosan PatriciaII FMBoldog Monica
Bereczki MariaIII BMStrango Catalina
Kaan Gabriel AsslanIII BMStrango Catalina
Andrei DarianIII CMNetoie Rodica
Iliescu AndreiIII CMNetoie Rodica
Furca AndradaIII FMKasai Dorina
Belincean AndreiIII GMRusu Laura
BREBU DRAGOSPregatitoare AMSCORTESCU MIRELA
LEUSTEAN ALEXANDRUPregatitoare AMSCORTESCU MIRELA
SARBESCU CARLAPregatitoare AMSCORTESCU MIRELA
KESZEG DAVIDPregatitoare BMCUZMAN DANIELA ELENA
TOACA ALEXANDRAPregatitoare BMCUZMAN DANIELA ELENA
VINTILA IZABELAPregatitoare BMCUZMAN DANIELA ELENA

Inapoi la centrele de concurs