Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:SCOALA GIMNAZIALA NR.55
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Pirvescu AndreiII B100Nita Tatiana
Franga SabrinaII B95Nita Tatiana
Gaisteanu FlorentinaII B86Nita Tatiana
Boghiu AndreeaII B85Nita Tatiana
Frone AndreiII B85Nita Tatiana
Ionescu CiprianII B83Nita Tatiana
Manole AlexandruII B78Nita Tatiana
Ghinea MarioII B72Nita Tatiana
Nigai MarioII B68Nita Tatiana
Costea RoxanaIV B100Velici Mantescu Carmen
Pirvu ValentinaIV B100Velici Mantescu Carmen
Pistolea AlexandruIV B100Velici Mantescu Carmen
Udrea CarmenIV B100Velici Mantescu Carmen
Enache Maria IV B99Velici Mantescu Carmen
Roman MadalinaIV B93Velici Mantescu Carmen
Radu ValentinIV B90Velici Mantescu Carmen
Baraitan ClaudiuIV B88Velici Mantescu Carmen
Nanau DenisIV B85Velici Mantescu Carmen
Rosu CatalinIV B85Velici Mantescu Carmen
Banica AmaliaIV B71Velici Mantescu Carmen
Mailat AndreiIV B66Velici Mantescu Carmen
Ababei IanisIV B65Velici Mantescu Carmen
Vasile AndreiIV B63Velici Mantescu Carmen
Aiacoboaie ClaudiaPregatitoare A100Radulescu Anca
Babeanu VladPregatitoare A100Radulescu Anca
Calin StefanPregatitoare A100Radulescu Anca
Crauciuc AmaliaPregatitoare A100Radulescu Anca
Draghici LarisaPregatitoare A100Radulescu Anca
Dragoescu LucasPregatitoare A100Radulescu Anca
Dragut PetruPregatitoare A100Radulescu Anca
Fulgeanu MaraPregatitoare A100Radulescu Anca
Ionita AndreiPregatitoare A100Radulescu Anca
Nadolu KarinaPregatitoare A100Radulescu Anca
Pantelimon RobertoPregatitoare A100Radulescu Anca
Paraschiv AuraPregatitoare A100Radulescu Anca
Pirlogeanu CarinaPregatitoare A100Radulescu Anca
Savin AndreeaPregatitoare A100Radulescu Anca
Trifu RamonaPregatitoare A100Radulescu Anca
Boeru RaduPregatitoare A97Radulescu Anca
Rusu AndreiPregatitoare A97Radulescu Anca
Dimcea AndreiPregatitoare A95Radulescu Anca
Manea AlinaPregatitoare A95Radulescu Anca
Oprea DariaPregatitoare A95Radulescu Anca
Pop AlexandruPregatitoare A95Radulescu Anca
Stoica SebastianPregatitoare A95Radulescu Anca
Ditu NataliaPregatitoare A92Radulescu Anca
Durbac PatrikPregatitoare A90Radulescu Anca
Marin RoxanaPregatitoare A90Radulescu Anca
CUCU DANIELPregatitoare C100GOSPODIN SORINA IULIA
MANEA ROBERTAPregatitoare C100GOSPODIN SORINA IULIA
MOCANU ELENA MIHAELAPregatitoare C100GOSPODIN SORINA IULIA
AMANCI DENISAPregatitoare C97GOSPODIN SORINA IULIA
TURUIANU MARIAPregatitoare C97GOSPODIN SORINA IULIA
DICU ADELINAPregatitoare C92GOSPODIN SORINA IULIA
DUNA DAVIDPregatitoare C92GOSPODIN SORINA IULIA
CRISTEA BIANCAPregatitoare C87GOSPODIN SORINA IULIA
GHERASIM LARISAPregatitoare C87GOSPODIN SORINA IULIA
MARKOCSAN SEBASTIANPregatitoare C87GOSPODIN SORINA IULIA
UGUR ERSANPregatitoare C87GOSPODIN SORINA IULIA
GUTA DAVID ANDREIPregatitoare C84GOSPODIN SORINA IULIA
RECEAN RALUCAPregatitoare C84GOSPODIN SORINA IULIA
NEFTA REBECAPregatitoare C83GOSPODIN SORINA IULIA
ANTON MIHAELA Pregatitoare C82GOSPODIN SORINA IULIA
BULEARCA COSTINPregatitoare C79GOSPODIN SORINA IULIA
FLOREA ALEXANDRA Pregatitoare C79GOSPODIN SORINA IULIA
GHEORGHITA ADRIANPregatitoare C77GOSPODIN SORINA IULIA
LAIBAR GABRIELPregatitoare C77GOSPODIN SORINA IULIA
MARIA ALEXANDRUPregatitoare C74GOSPODIN SORINA IULIA
DINU GEORGIANAPregatitoare C64GOSPODIN SORINA IULIA
PANAYT MAYAPregatitoare C63GOSPODIN SORINA IULIA
BARAITAN FLORINPregatitoare C62GOSPODIN SORINA IULIA
MIRCEA DAVIDPregatitoare C61GOSPODIN SORINA IULIA

Inapoi la centrele de concurs