Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 178
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
GHEORMA MARIA ANISIAI A100SOLOMON MANUELA
RAFILA PETRUI A100SOLOMON MANUELA
PREDA DUMITRUI A92SOLOMON MANUELA
BURCIU LUCA PETRUI A90SOLOMON MANUELA
IONCICA TUDOR ANDREII A90SOLOMON MANUELA
OGREZEANU MARIA DIANAI A90SOLOMON MANUELA
TIRIFON ALEXANDRU GABRIELI A90SOLOMON MANUELA
SEIFEDDINE DIT IOSIFI A88SOLOMON MANUELA
TUFARU MATEII A87SOLOMON MANUELA
GORGAN ALEXIA NICOLEI A85SOLOMON MANUELA
PANAITESCU RAISA GABRIELAI A82SOLOMON MANUELA
NITA MARIA ALINAI A80SOLOMON MANUELA
JOITA SOFIA MIHAELAI A79SOLOMON MANUELA
MOCANU ALEXANDRUI A75SOLOMON MANUELA
STOICA DUMITRU ADITAI A74SOLOMON MANUELA
GHEORGHE SABINAI A70SOLOMON MANUELA
MITRANA STEFANI A70SOLOMON MANUELA
MOSTEANU ANAI A69SOLOMON MANUELA
BORTEA ADRIAN STEFANI A64SOLOMON MANUELA
ICHIM ANDRIES FILIPI A60SOLOMON MANUELA
TUDOROIU ANDRAI AParticipantSOLOMON MANUELA
SAVA ROBERTI AParticipantSOLOMON MANUELA
CRETU LUCA GABRIELI AParticipantSOLOMON MANUELA
COJOCARESCU ANASTASIA ALEXANDRAI AParticipantSOLOMON MANUELA
ELEKES MARIE LOUISEI AParticipantSOLOMON MANUELA
BUNGHEZ ELENA ANAMARIAI AParticipantSOLOMON MANUELA
ANDRONE RARESI B100BADEA LORENA
COSOREANU IANISI B100BADEA LORENA
CRISTEA MAIAI B100BADEA LORENA
RADUCANU ANDREII B100BADEA LORENA
BUZATU DANIELI B94BADEA LORENA
CACIULAN STEFANI B94BADEA LORENA
SERBAN ALEXANDRUI B93BADEA LORENA
STAN SARA ILINCAI B93BADEA LORENA
CONSTANTIN ELENAI B90BADEA LORENA
JIMENEZ PULIDO AIMEEI B90BADEA LORENA
STOICEA EDUARDI B81BADEA LORENA
HORJEA DARIUSI B72BADEA LORENA
IONITA ELISAI B71BADEA LORENA
NISTOR MARIAI B70BADEA LORENA
PROCA MARIAI B70BADEA LORENA
SANDU STEFANIAI B65BADEA LORENA
BARBURE CRISTIANI B63BADEA LORENA
IBRIAN IULIAI BParticipantBADEA LORENA
MUSAT NATALIAI BParticipantBADEA LORENA
STAN DAVIDI BParticipantBADEA LORENA
RASNITA MATEII BParticipantBADEA LORENA
BALUTA LAVINIAI C90GHITA ALINA
TUDOR ANDREII C90GHITA ALINA
MATACHE DENISI C76GHITA ALINA
BARASCU ANIAI C70GHITA ALINA
GRADIN STEFANI C65GHITA ALINA
MUHULET ALEXANDRAI C62GHITA ALINA
BRUTARU ANAI CParticipantGHITA ALINA
STANOI MARYI CParticipantGHITA ALINA
CUTUI ECATERINAI CParticipantGHITA ALINA
CAPATINA DAVIDII A100PATULEA CRISTINA
DRAGHICI BIANCAII A100PATULEA CRISTINA
ILIE MARIAII A100PATULEA CRISTINA
PAICA ANA MARIAII A100PATULEA CRISTINA
SACALUS ANA MARIAII A100PATULEA CRISTINA
VOICHIN NATALIAII A100PATULEA CRISTINA
RADULESCU STEFANII A95PATULEA CRISTINA
CRACANA VLADII A84PATULEA CRISTINA
CIOBANU KARINAII A80PATULEA CRISTINA
VOICILA MIRIAMII A75PATULEA CRISTINA
MIHALACHE SONIAII A72PATULEA CRISTINA
STEMATE BIANCAII A70PATULEA CRISTINA
TUDOR MARAII A70PATULEA CRISTINA
CALDARARU NECTARIAII A66PATULEA CRISTINA
FRANCU CODINII A65PATULEA CRISTINA
ZAHARIA ALEXII AParticipantPATULEA CRISTINA
OPREA DARIUSII AParticipantPATULEA CRISTINA
PALU STEFANII AParticipantPATULEA CRISTINA
OANCEA LUCAII AParticipantPATULEA CRISTINA
HUIDICI ALEXANDRAII AParticipantPATULEA CRISTINA
CARBUNESCU NECTARIAII AParticipantPATULEA CRISTINA
GRIZ ERICAII AParticipantPATULEA CRISTINA
DUMITRU ARIANAII AParticipantPATULEA CRISTINA
ZAHARIA DARIAII AParticipantPATULEA CRISTINA
CONSTANTIN DARIAIII A100GRIZ GEORGETA
MARIN CARINAIII A100GRIZ GEORGETA
MILEA ANDREEAIII A100GRIZ GEORGETA
TOMA TOMESCUIII A100GRIZ GEORGETA
ANDRONE BIANCAIII A95GRIZ GEORGETA
DICA PATRICIII A93GRIZ GEORGETA
ANTONIU TUDOR III A90GRIZ GEORGETA
FUDULU MARIAIII A90GRIZ GEORGETA
MARINESCU BIANCAIII A90GRIZ GEORGETA
CHIVU STEFANIII A85GRIZ GEORGETA
ONORIU ANASTASIAIII A85GRIZ GEORGETA
TUDORACHE SAMUELIII A85GRIZ GEORGETA
BALUTA DIANAIII A78GRIZ GEORGETA
ILIESCU TEODORAIII A75GRIZ GEORGETA
IONESCU ANDREIIII A71GRIZ GEORGETA
CRETU MATEIIII A70GRIZ GEORGETA
ANTON GABRIELAIII A69GRIZ GEORGETA
NICA GABRIELIII A60GRIZ GEORGETA
SERBAN ALICEIII A60GRIZ GEORGETA
GEORGESCU ADELINAIII AParticipantGRIZ GEORGETA
SERBAN THEODORIII AParticipantGRIZ GEORGETA
DUTA MIHAIIII AParticipantGRIZ GEORGETA
HRITCU DAVIDIII AParticipantGRIZ GEORGETA
PALADE NICHOLASIII AParticipantGRIZ GEORGETA
SERBAN PATRICKIII AParticipantGRIZ GEORGETA
VADUVA ALINAIII AParticipantGRIZ GEORGETA
BARBU MADALINAIII AParticipantGRIZ GEORGETA
CIUCA ALEXANDRAIII B100PERTA CIPRIANA
PREDESCU ANA MARIAIII B100PERTA CIPRIANA
ANDREI DINA LUCAIII B95PERTA CIPRIANA
NASTASIA ANDREIIII B95PERTA CIPRIANA
GHITA LUCASIII B88PERTA CIPRIANA
BRADEANU STEFANIII B75PERTA CIPRIANA
COSTACHE MARIUSIII B74PERTA CIPRIANA
CHIRIAC ROBERTIII BParticipantPERTA CIPRIANA
PERCHIATA ALESSIAIII BParticipantPERTA CIPRIANA
OPREA CRISTIANAIII BParticipantPERTA CIPRIANA
FILCU DAVIDIII BParticipantPERTA CIPRIANA
MIRTA FLORENTINAIII BParticipantPERTA CIPRIANA
IONESCU MAYAIII BParticipantPERTA CIPRIANA
MARINESCU SERBANIII BParticipantPERTA CIPRIANA
CHISAR ALEXANDRU MIHAIIII C100POPESCU NICOLETA
ILIESCU MATEI STEFANIII C100POPESCU NICOLETA
MOSTEANU TUDOR RADUIII C100POPESCU NICOLETA
NENCIU AVRAM LIVIUIII C100POPESCU NICOLETA
VISAN MIHAI ALEXANDRUIII C100POPESCU NICOLETA
IONESCU TUDOR ANDREIIII C95POPESCU NICOLETA
IOSEF ALEXANDRAIII C95POPESCU NICOLETA
PANTU DAVID ALEXANDRUIII C88POPESCU NICOLETA
NEDELCU DAMICIUC ANDREIIII C64POPESCU NICOLETA
STANCU ALEXIA MARIAIII C60POPESCU NICOLETA
MACISANU ALESSIA GABRIELAIII CParticipantPOPESCU NICOLETA
CULITA MIRELAIV A98BUCUR MARIA
GRIGORE MARIAIV A98BUCUR MARIA
ICNOTIU TEONA MARIAIV A98BUCUR MARIA
MAGHIAR TUDORIV A98BUCUR MARIA
FUDULU FLAVIUSIV A85BUCUR MARIA
MILESCU ILENAIV A85BUCUR MARIA
MOGA IOANAIV A77BUCUR MARIA
DOGARU VLADIV A75BUCUR MARIA
IVASCU STEFANIV A75BUCUR MARIA
SLIVNEANU CINDIAIV A75BUCUR MARIA
IORGULIS IUSTINIV A60BUCUR MARIA
DICA DENISIV B61MARINESCU IULIANA
LAZAR MARIAIV BParticipantMARINESCU IULIANA
GUSOI NATALIAIV BParticipantMARINESCU IULIANA
BANICA ANDREIIV BParticipantMARINESCU IULIANA
RUSE MARIAIV BParticipantMARINESCU IULIANA
POLITEANU IZABELAIV BParticipantMARINESCU IULIANA
CIOBANU ANAIV BParticipantMARINESCU IULIANA
POPESCU RADU IV BParticipantMARINESCU IULIANA
DIMIDESCHI PAULIV BParticipantMARINESCU IULIANA
GRAJDEANU FLORINIV BParticipantMARINESCU IULIANA
STANCIU KARINAIV BParticipantMARINESCU IULIANA
RADUCANU IONUTIV BParticipantMARINESCU IULIANA
TUCA IULIANIV BParticipantMARINESCU IULIANA
JOITA ALEXANDRUIV BParticipantMARINESCU IULIANA
BULACU EDUARDIV BParticipantMARINESCU IULIANA
NAGHI ALEXIAIV BParticipantMARINESCU IULIANA
LASLO ANAIV BParticipantMARINESCU IULIANA
BURCEA ADRIANIV BParticipantMARINESCU IULIANA
BANICA ALEXANDRUIV BParticipantMARINESCU IULIANA
TUCA FLORENTINAIV BParticipantMARINESCU IULIANA
HONT SEBASTIANPregatitoare A100CROITORU MARIA
NICULESCU LAURAPregatitoare A100CROITORU MARIA
IUSCA ANDREIPregatitoare A95CROITORU MARIA
PODOABA ANA MARIAPregatitoare A95CROITORU MARIA
AILIOAEI TEODORPregatitoare A90CROITORU MARIA
CRISTESCU ALISIAPregatitoare A90CROITORU MARIA
IVAN ANDREIPregatitoare A90CROITORU MARIA
POPAN ALEXANDRUPregatitoare A90CROITORU MARIA
TRACHE MAIAPregatitoare A80CROITORU MARIA
PALE VLADPregatitoare A75CROITORU MARIA
STAICU DARIAPregatitoare A71CROITORU MARIA
IANCU MARIAPregatitoare A68CROITORU MARIA
ION LAVINIAPregatitoare A68CROITORU MARIA
BRAD NICOLASPregatitoare A67CROITORU MARIA
POPESCU RUXANDRAPregatitoare A67CROITORU MARIA
TANASOIU MATEIPregatitoare A67CROITORU MARIA
CHISCU ANAPregatitoare AParticipantCROITORU MARIA
BITA CARLAPregatitoare AParticipantCROITORU MARIA
IACOVACHE DARIUSPregatitoare AParticipantCROITORU MARIA
BANICA GEORGEPregatitoare B100COSTEA LAURENTIA
CHIRILA BOGDANPregatitoare B100COSTEA LAURENTIA
GONCERENCU THEODORAPregatitoare B100COSTEA LAURENTIA
IGNATESCU ILINCAPregatitoare B100COSTEA LAURENTIA
NASTASIA CRISTINAPregatitoare B100COSTEA LAURENTIA
RUSE IOANA FLORINAPregatitoare B100COSTEA LAURENTIA
SIMA MARA ILINCAPregatitoare B100COSTEA LAURENTIA
UDRESCU VLADPregatitoare B100COSTEA LAURENTIA
VASILESCU DARIUSPregatitoare B100COSTEA LAURENTIA
VASILE DAVIDPregatitoare B95COSTEA LAURENTIA
LOVIN TUDORPregatitoare B94COSTEA LAURENTIA
MILOIU PATRICKPregatitoare B93COSTEA LAURENTIA
DRAGU CALINPregatitoare B91COSTEA LAURENTIA
DINU LUCAPregatitoare B90COSTEA LAURENTIA
STOICA ADELINAPregatitoare B89COSTEA LAURENTIA
PANDREA CLARAPregatitoare B85COSTEA LAURENTIA
MIHAILA TEODORPregatitoare B76COSTEA LAURENTIA
ZALDOIU ALEXPregatitoare B68COSTEA LAURENTIA
STAN NICHOLASPregatitoare B63COSTEA LAURENTIA
AMUZESCU IULIANAPregatitoare BParticipantCOSTEA LAURENTIA
BADILA SERGIU DAMIANPregatitoare C100LAZAR ELENA
BADOIU DRAGOS STEFANPregatitoare C100LAZAR ELENA
CIOCEANU ADRIANA BEATRISPregatitoare C100LAZAR ELENA
DEACONU MIHAELAPregatitoare C100LAZAR ELENA
GHERGHINESCU LUIZA Pregatitoare C100LAZAR ELENA
HEIHAL EDUARD GABRIELPregatitoare C98LAZAR ELENA
MANOLACHE ALBERTPregatitoare C98LAZAR ELENA
COLOTELO TOMAPregatitoare C96LAZAR ELENA
SIMION CRISTINA ELENAPregatitoare C96LAZAR ELENA
SPULBER BIANCAPregatitoare C96LAZAR ELENA
DINICA ALEXANDRUPregatitoare C95LAZAR ELENA
ZAINESCU ALEXANDRU CONSTANTINPregatitoare C94LAZAR ELENA
SCHIRCA TAISIAPregatitoare C91LAZAR ELENA
GRIZ MARA TEODORAPregatitoare C90LAZAR ELENA
DOBRE IOANA ELIZAPregatitoare C87LAZAR ELENA
RAICESCU EMILIANPregatitoare C86LAZAR ELENA
CORNEI EMMA GABRIELAPregatitoare C79LAZAR ELENA
ONEL IOAN ROBERTPregatitoare C78LAZAR ELENA
MARCUS REBECCAPregatitoare C76LAZAR ELENA
METIU ANASTASIAPregatitoare C74LAZAR ELENA
IAVER ALEXANDRUPregatitoare CParticipantLAZAR ELENA

Inapoi la centrele de concurs