Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Tulcea
Localitate:Macin
Scoala:Scoala Gimnaziala Gh. Banea
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
BUCUR DANA CRISTIANAI A100Badescu Janina
CABAUA GABRIELAI A100Badescu Janina
CALIN DANIELI A100Badescu Janina
CAZACIOC EDVIN STEFANI A100Badescu Janina
GERU NICOLAEI A100Badescu Janina
IUTELE EDUARD STEFANI A100Badescu Janina
MILITARU LUCA MARIANI A100Badescu Janina
OPREA CRISTINA CATALINAI A100Badescu Janina
PATRASCU DELIA DANIELAI A100Badescu Janina
BUCUR COSTINI A95Badescu Janina
CIREASA ALEXANDRA GABRIELAI A95Badescu Janina
DIMOFTE TUDOR CRISTIANI A95Badescu Janina
FILIP IRINA ANTONIAI A95Badescu Janina
GHEORGHE DRAGOSI A95Badescu Janina
LUNGU GABRIEL CRISTIANI A95Badescu Janina
MILEA DELIA IOANAI A95Badescu Janina
CORCEA ALEXANDRU NECTARIEI A90Badescu Janina
COLIOGLU MATEI MIHAILI A85Badescu Janina
DULGHERU DRAGOS ANDREII A85Badescu Janina
CIREASA RAZVAN DANIELI A80Badescu Janina
RACA MARIOI A70Badescu Janina
CRISTEA MARIAI B100Perianu Ramona
HAGIGHIOL MONICAI B100Perianu Ramona
VASILE CRINA I B100Perianu Ramona
LEONTE GABRIELI B97Perianu Ramona
RITCO ANAMARIAI B95Perianu Ramona
BADESCU AMALIAI B82Perianu Ramona
DABIJA RIANAI B73Perianu Ramona
AMARAZEANU ALESSIAI B72Perianu Ramona
OBANCEA CRINAI B72Perianu Ramona
CORTEL LARISAI B65Perianu Ramona
GHERASIM SOFIAI B64Perianu Ramona
CAZACU STEFANI BParticipantPerianu Ramona
BARBIERU SIMONAI BParticipantPerianu Ramona
CAZACU IUSTINI BParticipantPerianu Ramona
FILIP NICOLAEI BParticipantPerianu Ramona
Craciun Diana TheodoraII B100Baba Lenuta
Diciu Mihaela AlexiaII B100Baba Lenuta
Macineanu Claudia DanielaII B100Baba Lenuta
Lupu Andreea AlexandraII B90Baba Lenuta
Toader Bianca MariaII B85Baba Lenuta
Banea ValentinIII A100Tulica Constanta
Bulgaru TeodorIII A100Tulica Constanta
Catruna EduardIII A100Tulica Constanta
Orbeanu ValeriaIII A100Tulica Constanta
Radoi CatalinIII A100Tulica Constanta
Staicu BiancaIII A100Tulica Constanta
Tepelus OanaIII A100Tulica Constanta
Tepelus SorinIII A100Tulica Constanta
Constantin CatalinIII A98Tulica Constanta
Elbasan AylinIII A98Tulica Constanta
Petrica CristianaIII A91Tulica Constanta
Popa RemusIII A90Tulica Constanta
Radu AndreiaIII A90Tulica Constanta
Stoian MariusIII A90Tulica Constanta
Toma ChristianaIII A90Tulica Constanta
Vasile RobertIII A90Tulica Constanta
Dima RobertaIII A85Tulica Constanta
Angheluta AlexandruIII A75Tulica Constanta
Sarbescu StefaniaIII A70Tulica Constanta
Stanciu MariusIII A70Tulica Constanta
Bulgaru IulianIII A65Tulica Constanta
Chiracu MelissaIII A65Tulica Constanta
Vals SebastianIII A65Tulica Constanta
Miron MarianIII A60Tulica Constanta
Feodor AndreeaIII AParticipantTulica Constanta
Popa SebastianIII AParticipantTulica Constanta
Badin Corina Gabriela IV A100Sacuiu Georgeta Bucur Dorina
Ioan Lungu Miruna IV A100Sacuiu Georgeta Bucur Dorina
Rusu Vasile Razvan IV A100Sacuiu Georgeta Bucur Dorina
Sandu Rares IV A97Sacuiu Georgeta Bucur Dorina
Radu MihaitaIV A95Sacuiu Georgeta Bucur Dorina
Prodan Emma Ioana IV A94Sacuiu Georgeta Bucur Dorina
Cristea Iulia Diana IV A90Sacuiu Georgeta Bucur Dorina
Ferea Daniela IV A90Sacuiu Georgeta Bucur Dorina
Varzaru Iustin Mario IV A88Sacuiu Georgeta Bucur Dorina
Dobrescu David IV A86Sacuiu Georgeta Bucur Dorina
Ghita Gabriel IV A82Sacuiu Georgeta Bucur Dorina
Constandache Marius IV A68Sacuiu Georgeta Bucur Dorina
Eiub Yasemin IV A68Sacuiu Georgeta Bucur Dorina
Adochitei Crina IV B100Radoi Janeta
Anton Medeea IV B100Radoi Janeta
Colioglu Marian IV B100Radoi Janeta
Neculache Georgiana IV B100Radoi Janeta
Burugiu Diana IV B95Radoi Janeta
Bulutu Iustin IV B85Radoi Janeta
Delistoin Raluka IV B85Radoi Janeta
Giubeluta Amalia IV B85Radoi Janeta
Sterea ValentinaIV B85Radoi Janeta
Macineanu Raluka IV B80Radoi Janeta
Mirea Karina IV B80Radoi Janeta
Petre Andreea IV B80Radoi Janeta
Vasile Elena IV B70Radoi Janeta
Moglan Andreea - FlorinaIV C94Petroias Niculina
Bulgaru Ana MariaIV C90Petroias Niculina
Popa Mihai SebastianIV C72Petroias Niculina
Tausanu DanutIV CParticipantPetroias Niculina
Grigorean ConstantinIV CParticipantPetroias Niculina
Gandac Ana MariaIV CParticipantPetroias Niculina
Filip AndreiIV CParticipantPetroias Niculina
Catana Stefania MariaPregatitoare A100Zlate Cristina
Cazacioc Daniel NicolaePregatitoare A100Zlate Cristina
Ciobotaru DragosPregatitoare A100Zlate Cristina
Dobos Andra DanielaPregatitoare A100Zlate Cristina
Jalba Irina VioletaPregatitoare A100Zlate Cristina
Marcu Sophia MariaPregatitoare A100Zlate Cristina
Orbeanu Antonio MihaiPregatitoare A100Zlate Cristina
Perianu Mara SofiaPregatitoare A100Zlate Cristina
Rusu Denis MarianPregatitoare A100Zlate Cristina
Gadiuta Sebastian IonutPregatitoare A98Zlate Cristina
Gandac RobertPregatitoare A98Zlate Cristina
Neagu Matei IoanPregatitoare A98Zlate Cristina
Andreiov SofiaPregatitoare A96Zlate Cristina
Banea Denisa AndreeaPregatitoare A96Zlate Cristina
Andrei AdrianPregatitoare A95Zlate Cristina
Belacurencu Ioan StefanPregatitoare A95Zlate Cristina
Gafiu Cristian MarianPregatitoare A95Zlate Cristina
Pestrea GabrielPregatitoare A95Zlate Cristina
Petrov PaulPregatitoare A95Zlate Cristina
Ruga Cosmin StefanPregatitoare A95Zlate Cristina
Toma SebastianPregatitoare A92Zlate Cristina
Tepelus Sara CristianaPregatitoare A85Zlate Cristina
Chiriac Nicolas GeorgianPregatitoare A80Zlate Cristina
Aldea David IoanPregatitoare A70Zlate Cristina
PRICOP GIORGIAPregatitoare B100Petrosanu Catalina
ROSU GEORGE Pregatitoare B95Petrosanu Catalina
SBURLEA DAVIDPregatitoare B95Petrosanu Catalina
TOADER ALEXANDRAPregatitoare B90Petrosanu Catalina
VLAD ANGELAPregatitoare B90Petrosanu Catalina
PANAIT IULIAN Pregatitoare B84Petrosanu Catalina
BOTEA ANDREEA Pregatitoare B80Petrosanu Catalina
MOLFA IRINA Pregatitoare B80Petrosanu Catalina

Inapoi la centrele de concurs