Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Calarasi
Localitate:BORCEA
Scoala:SCOALA GIMNAZIALA NR.2 BORCEA
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Catrinescu I Denisa MihaelaI A100Dumitru Maria
Ciotura C Gabriela DoinitaI A100Dumitru Maria
Florea M Mihail AntonioI A100Dumitru Maria
Floreanu LI Laura GabrielaI A100Dumitru Maria
Iorga I Alin AndreiI A100Dumitru Maria
Iorga S RobertI A100Dumitru Maria
Petre GE EStera ElenaI A100Dumitru Maria
Petre M Teodora CristinaI A100Dumitru Maria
Soldan V Ana Maria StefaniaI A100Dumitru Maria
Vasile M Denisa MihaelaI A100Dumitru Maria
Necula T Violeta DenisaI A72Dumitru Maria
Craciun D Bogdan StefanI A68Dumitru Maria
Condei IG Rares GeorgianI AParticipantDumitru Maria
Constantin V Daria ValentinaI AParticipantDumitru Maria
Condei IG Miruna AndreeaI AParticipantDumitru Maria
Melinte Andreea IoanaII A100Puscasu Elena
Negrea Theodor AndreiII A100Puscasu Elena
Serban AlexandraII A100Puscasu Elena
Vasilache Denis AndreiII A100Puscasu Elena
Dima Stefania LiviaII a86Puscasu Elena
Papureanu Maria CristinaII A86Puscasu Elena
Saucaliuc Giulia MariaII A85Puscasu Elena
Stefan LaurentiuII A83Puscasu Elena
Gheorghe Ionela AndreeaII A70Puscasu Elena
Vasile Ionela ValentinaII AParticipantPuscasu Elena
Frangu AndreiIII a100Panait Oita
Cocarlea Andrei NicusorIII a93Panait Oita
Cocarlea Andrei NicusorIII a93Panait Oita
Iordache Rares AndreiIII a90Panait Oita
Iordan Iustin MarioIII a90Panait Oita
Popa Darius Marian III A81Panait Oita
Strelitov Matei RaresIII A76Panait Oita
Serban CristianaIII A75Panait Oita
Radu Ioana CristinaIII A72Panait Oita
Necula Marian AndreiIII A70Panait Oita
Ursu Cristina BiancaIII A70Panait Oita
Leustean MaricaIII A67Panait Oita
Mitea Maria AlexandraIII A66Panait Oita
Stan GeorgicaIII A64Panait Oita
Enache StefanIII A60Panait Oita
Paraschiv IlariaIII A60Panait Oita
Andrei CristinaPregatitoare A100Iordache Mihaela
Nae RazvanPregatitoare A100Iordache Mihaela
Necula OanaPregatitoare A100Iordache Mihaela
Niculae RalucaPregatitoare A100Iordache Mihaela
Panait DragosPregatitoare A100Iordache Mihaela
Stefan DariaPregatitoare A100Iordache Mihaela
Vesa DianaPregatitoare A100Iordache Mihaela
Dumitru NicolasPregatitoare A94Iordache Mihaela
Stroe AylinPregatitoare A92Iordache Mihaela
Manole AlexandruPregatitoare A91Iordache Mihaela
Costache AidaPregatitoare A86Iordache Mihaela
Cristea RazvanPregatitoare A84Iordache Mihaela
Mitea StefaniaPregatitoare A84Iordache Mihaela
Floreanu StefanPregatitoare A79Iordache Mihaela
Spataru AndreiPregatitoare A72Iordache Mihaela
Necula MariusPregatitoare A71Iordache Mihaela
Coicea GabrielaPregatitoare A70Iordache Mihaela
Vasile EdiPregatitoare A67Iordache Mihaela

Inapoi la centrele de concurs