Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:BRAHASESTI
Scoala:SCOALA GIMNAZIALA NR.1 BRAHASESTI
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
CAPITANU ADRIANI BEIGNAT VIORELIA
DURANCEA VASILE TIMOTEII BEIGNAT VIORELIA
LUPASCU MIRUNAI BEIGNAT VIORELIA
SIRBU ANDREEAI BEIGNAT VIORELIA
CHELARU ANA-MARIAII AECHETRONE DIANA
CHIRVASUTA CRISTIANAII AECHETRONE DIANA
MARDARE ALESIAII AECHETRONE DIANA
MARDARE ANA-MARIAII AECHETRONE DIANA
MARDARE IOANAII AECHETRONE DIANA
MIHAILA ROBERTII AECHETRONE DIANA
TOMOZEI STEFANIAII AECHETRONE DIANA
HOLEA SEFORA NAOMIII BEPASCAL LIVIUTA
OPREA LARISAII BEPASCAL LIVIUTA
COMANICI MONALISAIII AEMUNTEANU OANA
LUPU ALEXIAIII AEMUNTEANU OANA
CAPITANU MARIUS CEZARIII BECLISU GEANINA
PRISECARU MADALINA IONELAIII BECLISU GEANINA
CHETRONE VLAD STEFANIV AEIGNAT VETUTA
ANDREI HILDEBRAND EDUARDPregatitoare AECADU COCA MARICELA
BOLMADIR ANA PRISCILAPregatitoare AECADU COCA MARICELA
DUMAN MARIANA ADELINAPregatitoare AECADU COCA MARICELA
DURANCEA SEFORAPregatitoare AECADU COCA MARICELA
DURANCEA TABITAPregatitoare AECADU COCA MARICELA
MARDARE COSMIN CRISTIANPregatitoare AECADU COCA MARICELA
MIHAI ANDREEA ALEXANDRAPregatitoare AECADU COCA MARICELA
MOROZAN CORINA MARIA Pregatitoare AECADU COCA MARICELA
PATRASC PAUL ANDREIPregatitoare AECADU COCA MARICELA
PINTILIE COSMIN IONUTPregatitoare AECADU COCA MARICELA
PLESCAN MARIUS DANIELPregatitoare AECADU COCA MARICELA
STOICA ANDREEAPregatitoare AECADU COCA MARICELA
MIHAILA ANGELAPregatitoare BESturzu Gabriela
MOLDOVEANU ANAPregatitoare BESturzu Gabriela
BAICULESCU MARIUSI BIIIGNAT VIORELIA
CLISU MARIO DANI BIIIGNAT VIORELIA
HOLEA MOISE DAVIDI BIIIGNAT VIORELIA
ENACHE MADALINAPregatitoare BIISturzu Gabriela
STANCU LARISAPregatitoare BIISturzu Gabriela
BAICULESCU VASILEI BMIGNAT VIORELIA
MIHAILA ALESSIAII AMCHETRONE DIANA
BOLMANDIR MANUELII BMPASCAL LIVIUTA
MILOI DAVIDII BMPASCAL LIVIUTA
MILOI PRISCILA MARIAII BMPASCAL LIVIUTA
DINCA DAVIDIII AMMUNTEANU OANA
BOITAN DANIELAIII BMCLISU GEANINA
CHISCARU LORENAIV AMIGNAT VETUTA
MINIOSU DENISA IV AMIGNAT VETUTA
SOGA GABRIELIV AMIGNAT VETUTA
STROIU MATEIPregatitoare BMSturzu Gabriela

Inapoi la centrele de concurs