Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:Scoala Gimnaziala Grigore Moisil
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
AFTENI BIANCA IOANAI BEMUSAT ANA RALUCA
DANILA TEODORAI BEMUSAT ANA RALUCA
ZLATE MARIA LUANAI BEMUSAT ANA RALUCA
HORGHIDAN LIVIA MIHAELAI CEJORA NICOLETA
Cantoneanu Andrei I I AEVASILICA MIRELA ELENA
Constantin Diana Alexandra I I AEVASILICA MIRELA ELENA
Grigorita Raul Alexandru I I AEVASILICA MIRELA ELENA
Micu TeodoraI I AEVASILICA MIRELA ELENA
Oita Maria I I AEVASILICA MIRELA ELENA
Zamonita Ioana Victoria I I AEVASILICA MIRELA ELENA
Mihalache Silviu-Gabriel II cEILIE LISAVETA
Palade Maria II cEILIE LISAVETA
Comanescu Andreea Nicoleta II II AEIANCU MARIA
Pavel Gabriela II II AEIANCU MARIA
Toia Iulian Valentin II II AEIANCU MARIA
MUSAT SOFIA IOANAII II BESCINTEI MANUELA
PARASCHIV DAVIDII II BESCINTEI MANUELA
PETRIN ALEX CRISTIANII II BESCINTEI MANUELA
URSU RAISAII II BESCINTEI MANUELA
BUDEA ANDRA PAULAIV IV CECIOCAN MIHAELA ANISOARA
CHIRIAC SILVIA LETICIA MADALINAIV IV CECIOCAN MIHAELA ANISOARA
TOROPOC ELIANIV IV CECIOCAN MIHAELA ANISOARA
BEJENARU ROBERT VALENTINI BIMUSAT ANA RALUCA
CHIRILA RARES STEFANI BIMUSAT ANA RALUCA
MANOLACHE ANCA LACRAMIOARAI BIMUSAT ANA RALUCA
MOCANU ALMA IOANAI BIMUSAT ANA RALUCA
POPLICA EVELINE GABRIELAI BIMUSAT ANA RALUCA
SOLOMON ADINA ILONAI BIMUSAT ANA RALUCA
Iancu Marina Larisa II II AIIANCU MARIA
Rusu Cristian II II AIIANCU MARIA
MARALOI DARIA MARIAIV IV CICIOCAN MIHAELA ANISOARA
VASILE ANDREEA MIHAELAIV IV CICIOCAN MIHAELA ANISOARA
BUCUR ANDREEA ROXANAIV IV CIICIOCAN MIHAELA ANISOARA
CONSTANTIN MEDEEA MADALINAIV IV CIICIOCAN MIHAELA ANISOARA
Stanciu Dennis II II AIIIANCU MARIA
ANDRONACHE NICHOLAS CLAUDIUI BIIMUSAT ANA RALUCA
CIOBANU MARIA MAGDALENAI BIIMUSAT ANA RALUCA
GHERGHESCU NICOLETAI BIIMUSAT ANA RALUCA
STAN ALEXANDRA BIANCAI BIIMUSAT ANA RALUCA
TATU MIHAI COSMINI BIIMUSAT ANA RALUCA
BULGARU ANDRA ELENAI I CIIJORA NICOLETA
GOLASANU GEORGE EMANUEL I I CIIJORA NICOLETA
Bumbaru Denis Stefan II cIIILIE LISAVETA
Fertu Dragos Mihai II cIIILIE LISAVETA
Cristea Ana Maria II II AIIIANCU MARIA
Enciu Bianca II II AIIIANCU MARIA
TURCANU DAVID ADRIANIV IV CIICIOCAN MIHAELA ANISOARA
Tudor Silvia Elena II II AIIIIANCU MARIA
Dragan Gabriela I I AIIIVASILICA MIRELA ELENA
AVRAM MARIA ALEXANDRA III III CIIIZAHARIA LACRAMIOARA-ELENA
PETREA ANA MARIAIV IV CIIICIOCAN MIHAELA ANISOARA
Manea Andreea I I AIIIVASILICA MIRELA ELENA
Ene Alexandra II II AIIIIANCU MARIA
BILEC LUCIANIV IV CIIICIOCAN MIHAELA ANISOARA
HOLBAN CARLA STEFANIAI BMMUSAT ANA RALUCA
POPA BOGDAN IULIANI BMMUSAT ANA RALUCA
PETRICA LUANAI I CMJORA NICOLETA
SOFIANOS ARIFI DIONISI I CMJORA NICOLETA
Negrut Gariela II cMILIE LISAVETA
CIRNICI VLAD ANDREIIV IV CMCIOCAN MIHAELA ANISOARA
ISTRATE ALEXANDRU MIHAIIV IV CMCIOCAN MIHAELA ANISOARA
PALADE RAMONA MIHAELAIV IV CMCIOCAN MIHAELA ANISOARA
AVRAM LUCA-GABRIEL Pregatitoare PBMChiscoci Loredana Doinita
STAN ALESIA-LACRAMIOARA Pregatitoare PBMChiscoci Loredana Doinita

Inapoi la centrele de concurs