Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Medgidia
Scoala:Scoala Ion Luca Caragiale
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Istrate Eduard-GabrielI B100Rosu Iuliana-Georgeta
Hordencu TeodorI B95Rosu Iuliana-Georgeta
Stingaciu David-NicolaeI B95Rosu Iuliana-Georgeta
Pana David-FlorinI B94Rosu Iuliana-Georgeta
Moldoveanu Raisa-MariaI B91Rosu Iuliana-Georgeta
Mitrea MarinaI B90Rosu Iuliana-Georgeta
Popa Ana-MariaI B90Rosu Iuliana-Georgeta
Stancu Alexandru-GabrielI B90Rosu Iuliana-Georgeta
Bratu Maria- CristianaI B87Rosu Iuliana-Georgeta
Ivanus Daria- Alexandra- FlorentinaI B85Rosu Iuliana-Georgeta
Musat Rebecca-LarisaI B85Rosu Iuliana-Georgeta
Craciun Sara-MariaI B82Rosu Iuliana-Georgeta
Nicolae LucaI B80Rosu Iuliana-Georgeta
Teodorescu AndreiI B80Rosu Iuliana-Georgeta
Carare Larisa-IonelaI B77Rosu Iuliana-Georgeta
Fetcu GabrielI C79Ionascu Mirela
Iancu IzabelaI C75Ionascu Mirela
Desliu VladI C74Ionascu Mirela
Jinga GabrielaI C72Ionascu Mirela
Tulum LucaI C72Ionascu Mirela
Calarasu DariusI C71Ionascu Mirela
Andrei ValentinaI C67Ionascu Mirela
Istrate AndreiI C67Ionascu Mirela
Stoica Ana MariaI C67Ionascu Mirela
Ion MariaI C61Ionascu Mirela
Baba CarminaI CParticipantIonascu Mirela
Avram AlbertI CParticipantIonascu Mirela
Ion Maria Del Carmen I CParticipantIonascu Mirela
Putan AndreeaI CParticipantIonascu Mirela
Rusu MateiI CParticipantIonascu Mirela
Visan Irina ElenaII A95Bulai Ana-Maria
Minzu Rares AndreiII A92Bulai Ana-Maria
Nestea AndreiII A90Bulai Ana-Maria
Dan Iustin ParaschivII A77Bulai Ana-Maria
Siapera DianaII A75Bulai Ana-Maria
Tuca Iulia ElenaII A65Bulai Ana-Maria
Tega MaraII AParticipantBulai Ana-Maria
Dragan DaminII AParticipantBulai Ana-Maria
Mitoi MirunaII AParticipantBulai Ana-Maria
Zaharia Miruna StefaniaII AParticipantBulai Ana-Maria
Ruianu Andrei DorianII AParticipantBulai Ana-Maria
Moldovan Rares AndreiII AParticipantBulai Ana-Maria
Prostire AyanII AParticipantBulai Ana-Maria
Nita AlexandruII AParticipantBulai Ana-Maria
Lacatusu Dragos EusebiuII AParticipantBulai Ana-Maria
Marin Razvan-AndreiII C68Cristian Iuliea
Odoroaga Karla MariaII CParticipantCristian Iuliea
Anei Tiberiu IonutII CParticipantCristian Iuliea
Seifula EdaII CParticipantCristian Iuliea
Istian Jacqueline MariaIII A77Resit Ghiulnas
Andriescu Antonio CostinIII A65Resit Ghiulnas
Cornea Eduard CristianIII A65Resit Ghiulnas
Tautan EduardIII A65Resit Ghiulnas
Rosu MaraIII AParticipantResit Ghiulnas
Oaie Simona ElizaIII AParticipantResit Ghiulnas
Munteanu Matei NiculaieIII AParticipantResit Ghiulnas
Soare Andreea DianaIII AParticipantResit Ghiulnas
Naziru AdelinaIII AParticipantResit Ghiulnas
Eremia Crina ElenaIII AParticipantResit Ghiulnas
Dospinescu Daria GabrielaIII BParticipantDesliu Elena
Mircea Maria LuizaIII BParticipantDesliu Elena
Dragoi Ioana AlexandraIII BParticipantDesliu Elena
Goidan Carla NicoletaIII BParticipantDesliu Elena
Traiataru GabrielIII BParticipantDesliu Elena
Spasenie Alexia-IoanaIII C70Carsic Marilena
Enache GabrielaIII CParticipantCarsic Marilena
Gheorghe Maria-AlexandraIII CParticipantCarsic Marilena
Coman Elena-GabrielaIII CParticipantCarsic Marilena
Coman Maria TheodoraIII CParticipantResit Ghiulnas
Georgescu Mara CatalinaIII CParticipantCarsic Marilena
Iacob IoanaIII CParticipantCarsic Marilena
Grosuleac Daniel-AndreiIII CParticipantCarsic Marilena
Paparau Rares-StefanIII CParticipantCarsic Marilena
Ionita Razvan-DanutIII CParticipantCarsic Marilena
Ivanescu AndreiIII CParticipantCarsic Marilena
Barbalau CristinaIV A73Stoe Danica
Nicolae FabianaIV A73Stoe Danica
Cazacioc IuliaIV A67Stoe Danica
Stroe BiancaIV AParticipantStoe Danica
Dragomir CostinIV AParticipantStoe Danica
Gheorghe AlexandruIV AParticipantStoe Danica
Rosioru MarianIV AParticipantStoe Danica
Calin AndreeaIV AParticipantStoe Danica
Cotti AlbertIV AParticipantStoe Danica
Cringasu MariusIV AParticipantStoe Danica
Patrascu Andreea- AlexandraIV BParticipantBisag Aurelia
Nicolae MateiIV BParticipantBisag Aurelia
Georgescu Maria-RalucaIV BParticipantBisag Aurelia
Girleanu Erika-ElenaIV BParticipantBisag Aurelia
Coman EliasIV BParticipantBisag Aurelia
Hinza Ioana - GeorgianaIV CParticipantOprea Fanica
Pana Diana - AndreeaIV CParticipantOprea Fanica

Inapoi la centrele de concurs