Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bihor
Localitate:Oradea
Scoala:Liceul Teologic Penticostal Betel
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
COVACIU GIULIAI A100COTRO LAVINIA
DAMIAN DARIUSI A100COTRO LAVINIA
IACOB BOGDANI A100COTRO LAVINIA
ILUT DARIAI A100COTRO LAVINIA
SIMUT GIULIAI A67COTRO LAVINIA
NEGRUT DAVIDI A62COTRO LAVINIA
HERDEAN EMANUELAI A61COTRO LAVINIA
CUC LORENAI A60COTRO LAVINIA
BOGDAN SOFIAI B70BARA MIRELA
MANEA RUTI B70BARA MIRELA
POPA RAFAELI B70BARA MIRELA
FLONTA STEFANI B67BARA MIRELA
SIRB LUCA II A100FLONTA LIDIA
PURDA LAVINIAII B95OROS DANIELA
CIUCIUI TIMOTEIII B85OROS DANIELA
DUMEA IUNIAII B85OROS DANIELA
BITIS MARCUSII B70OROS DANIELA
HODUT DANIELII B70OROS DANIELA
HODOROG RIANAII B60OROS DANIELA
DRUGAS EMANUELII C75HORANIT ALINA
BLAGA SERBANII C62HORANIT ALINA
ABRUDAN ANDREIIII C100NEGRUT IOANA
TATAR DARIAIII C65NEGRUT IOANA
HIRIT IANISIV C100FAZECAS DEBORA
SANDRO MARIOIV C100FAZECAS DEBORA
UNGUR MIRUNAIV C100FAZECAS DEBORA
SORHENT TANIAIV C90FAZECAS DEBORA
BICA LORENAPregatitoare A100JOLDES SALOMIA
DUMEA DARIAPregatitoare A100JOLDES SALOMIA
LUCACI MIRIAMPregatitoare A95JOLDES SALOMIA
RADU DALIAPregatitoare A84JOLDES SALOMIA
PALI ILAN DAVIDPregatitoare A80JOLDES SALOMIA
COROIU DAVIDPregatitoare B100MOZA EMANUELA
MARIAN FINEASPregatitoare B100MOZA EMANUELA
MIHALCEA ANISIAPregatitoare B100MOZA EMANUELA
MIHALCEA ANISIAPregatitoare B100MOZA EMANUELA
BUDA MIHAIPregatitoare B94MOZA EMANUELA
DRIMBE SOFIAPregatitoare B94MOZA EMANUELA
OROS ANAPregatitoare B94MOZA EMANUELA
BALA ALEXANDRAPregatitoare B92MOZA EMANUELA
BUZLEA CARLAPregatitoare B85MOZA EMANUELA
BARBU PATRICPregatitoare B84MOZA EMANUELA
POPOVICI ANTONIOPregatitoare B84MOZA EMANUELA
SIRB MIRIAMPregatitoare B84MOZA EMANUELA
LORINCZ SARAPregatitoare B79MOZA EMANUELA
NICODIN LUCAPregatitoare B79MOZA EMANUELA
TUSE PATRICPregatitoare B79MOZA EMANUELA
DARABAN DANIELPregatitoare B75MOZA EMANUELA
ILASCU ANDREEAPregatitoare C100DURNE MARIA
KOZMA FLAVIAPregatitoare C100DURNE MARIA
PAUL ANAPregatitoare C100DURNE MARIA
SALAJAN ALEXANDRAPregatitoare C100DURNE MARIA
ROGOJAN ANDREIPregatitoare C98DURNE MARIA
MILODIN RARESPregatitoare C96DURNE MARIA
DUMEA ANDREEAPregatitoare C88DURNE MARIA
HEREDEA REBECAPregatitoare C84DURNE MARIA
MADUTA MARIAPregatitoare C84DURNE MARIA
TRIFA ELIASPregatitoare C80DURNE MARIA
HENTES MAIAPregatitoare C75DURNE MARIA
COPIL ADANIAPregatitoare C72DURNE MARIA

Inapoi la centrele de concurs