Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Constanta
Scoala:Scoala Gala Galaction Mangalia
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Coricovac Mihnea CristianI AERotariu Ancuta
Gageanu David AndreiI AERotariu Ancuta
Marin Sebastian MihaiI AERotariu Ancuta
Monceanu Stefania IoanaI AERotariu Ancuta
Negoita Eduard MihaiI AERotariu Ancuta
Nitu Ilie DanielI AERotariu Ancuta
Purcaru Andreea StefaniaI AERotariu Ancuta
Surugiu Matei OctavianI AERotariu Ancuta
Sztan Andrei EmilianI AERotariu Ancuta
Cune Patrik Matei Pregatitoare AEDobre Iuliana
Goga Natalia Andreea Pregatitoare AEDobre Iuliana Florentina
Ion Larisa Nicoleta Pregatitoare AEDobre Iuliana Florentina
Vilau Iustin Sebastian Pregatitoare AEDobre Iuliana Florentina
Voicu Mihnea Andrei Pregatitoare AEDobre Iuliana Florentina
Agachi IoanaPregatitoare BENegoita Alina
Cotlet MihneaPregatitoare BENegoita Alina
Marinica Deng Pregatitoare BENegoita Alina
Mesit SelenPregatitoare BENegoita Alina
Ungureanu DavidPregatitoare BENegoita Alina
Caciularu Andrei Pregatitoare CEUngureanu Iuliana
Carabineru Ana Maria Valentina Pregatitoare CEUngureanu Iuliana
Chiriac Carla Maria Pregatitoare CEUngureanu Iuliana
Marin David Marian Pregatitoare CEUngureanu Iuliana
Panaite Razvan Pregatitoare CEUngureanu Iuliana
Paraschiv Rares Andrei Pregatitoare CEUngureanu Iuliana
Zarafu Bianca Maria Pregatitoare AIDobre Iuliana Florentina
Barhalescu Aurora Pregatitoare BINegoita Alina
Colcer AnaPregatitoare BINegoita Alina
Pistol MariaPregatitoare BINegoita Alina
Rusu IustinaPregatitoare BINegoita Alina
Burfete Izabela Stefania I AIIRotariu Ancuta
Dervis Deniz CanI AIIRotariu Ancuta
Esanu MariaI AIIRotariu Ancuta
Gherghinoiu Petre RobertI AIIRotariu Ancuta
Grigore Eliza MariaI AIIRotariu Ancuta
Orasanu AndraI AIIRotariu Ancuta
Borbel Rares Pregatitoare BIINegoita Alina
Racoreanu Adelina Pregatitoare BIINegoita Alina
Hretcanu Rihana Pregatitoare CIIUngureanu Iuliana
Rodu Raluca Elena Pregatitoare CIIUngureanu Iuliana
Soica Alexandra Petruta Pregatitoare CIIUngureanu Iuliana
Cernateanu Matei Pregatitoare AIIIDobre Iuliana Florentina
Dobrin Andrei Robert Pregatitoare AIIIDobre Iuliana Florentina
Kapourani Radeanu Luca Pregatitoare AIIIDobre Iuliana Florentina
Popoiu Marcus FilipPregatitoare AIIIDobre Iuliana Florentina
Retevoiescu Ada Florina Pregatitoare AIIIDobre Iuliana Florentina
Tanase Dragos Pregatitoare AIIIDobre Iuliana Florentina
Stroe Sophia Isabela Pregatitoare AIIIDobre Iuliana Florentina
Jurca Daria Maria Pregatitoare AIIIDobre Iuliana Florentina
Fefea Maya Pregatitoare BIIINegoita Alina
Metehau Teodora Ioana Pregatitoare CIIIUngureanu Iuliana
Lica AdelinaI AMRotariu Ancuta
Tapardau Dany FlorinI AMRotariu Ancuta
Holbura David Pregatitoare BMNegoita Alina
Lepadatu Ines Pregatitoare BMNegoita Alina
Pricope Darius Pregatitoare BMNegoita Alina
Pufan NadiaPregatitoare BMNegoita Alina

Inapoi la centrele de concurs