Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Suceava
Localitate:Suceava
Scoala:Scoala Gimnaziala nr. 10
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Abeni FabiolaI C100Maxim Valentina
Breniuc SaraI C100Maxim Valentina
Chelaru EduardI C100Maxim Valentina
Cucos LarisaI C100Maxim Valentina
Grigoras TabitaI C100Maxim Valentina
Grigore GabrielI C100Maxim Valentina
Hutan SergiuI C100Maxim Valentina
Ilasi David I C100Maxim Valentina
Ipate MateiI C100Maxim Valentina
Neamtu AlexndruI C100Maxim Valentina
Peniuc IoanaI C100Maxim Valentina
Poamaneagra CrinaI C100Maxim Valentina
Smadici LaviniaI C100Maxim Valentina
Spatariu IasminaI C100Maxim Valentina
Tun MirunaI C100Maxim Valentina
Ujeniuc AmaliaI C100Maxim Valentina
Ungureanu DavidI C100Maxim Valentina
Zoitanu MaiaI C100Maxim Valentina
Costiuc TeodoraI C90Maxim Valentina
Curcan AndreiI C90Maxim Valentina
Ostarsuc RaresI C90Maxim Valentina
Smadici IrisI C90Maxim Valentina
Rusca RobertI C85Maxim Valentina
Ignatescu DavidI C75Maxim Valentina
Tamas DamianI C75Maxim Valentina
Tirloi RobertI C75Maxim Valentina
Colominschi SashaII A100Diaconasu Rodica
Lavric Alex II A100Diaconasu Rodica
Pujina IosifII A100Diaconasu Rodica
Botusan BiancaII A97Diaconasu Rodica
Fartais SebiII A95Diaconasu Rodica
Iftimovici MateoII A95Diaconasu Rodica
Ciobotar FabianII A90Diaconasu Rodica
Bodnariu AmaliaII A85Diaconasu Rodica
Beldea SerbanII A80Diaconasu Rodica
Roman AlessiaII A80Diaconasu Rodica
Acsinti VictoriaII D100Gherman Raluca
Pintea CalinII D100Gherman Raluca
Mindru NataliaII D95Gherman Raluca
Belciug SebastianII D90Gherman Raluca
Gheata StefanII D90Gherman Raluca
Holota TudorII D90Gherman Raluca
Ostrovan EricaII D90Gherman Raluca
Panait AnaII D90Gherman Raluca
Stoica AnamariaII D82Gherman Raluca
Pintilie EduardII D75Gherman Raluca
Burlacu Daniel-AndreiIII A98Muntianu Georgeta
Cocieru Tudor-LucaIII A98Muntianu Georgeta
Drobota Ioana-SofiaIII A97Muntianu Georgeta
Huianu Eduard-GabrielIII A96Muntianu Georgeta
Morosanu Diana-IonelaIII A95Muntianu Georgeta
Ursu Iuliana-NataliaIII A94Muntianu Georgeta
Niculica Sabina-NicoletaIII A90Muntianu Georgeta
Cosur Sara-StefaniaIII A85Muntianu Georgeta
Ursachi Denisa-AndreeaIII A60Muntianu Georgeta
Gafencu Miruna-MariaIII B100Hutan Livia
Apetrei AlexandruIII B98Hutan Livia
Cojocaru Madalina-AndreeaIII B97Hutan Livia
Tauciuc Victor-EduardIII B97Hutan Livia
Anton Ioan-AlexandruIII B96Hutan Livia
Buzila Stefan-OctavianIII B95Hutan Livia
Grigoras Sara-MariaIII B95Hutan Livia
Stefaroi ClaudiuIII B95Hutan Livia
Tamas MateiIII B95Hutan Livia
Lupescu Andreea-NicoletaIII B93Hutan Livia
Mintari Sebastian-GabrielIII B93Hutan Livia
Fodor RazvanIII B92Hutan Livia
Hanganu Irina-AndreeaIII B92Hutan Livia
Palievici Cristian-NicolaeIII B88Hutan Livia
Perhinschi AlexandruIII B85Hutan Livia
Rusu Bianca-IoanaIII B85Hutan Livia
Muscalu Ioan Darius III B83Hutan Livia
Hancean CiprianIII C100Babii Daniela
Cerlinca DenisaIII C99Babii Daniela
Aghenitei SebastianIII C95Babii Daniela
Neagu TeodorIII C95Babii Daniela
Strugariu AlinIII C95Babii Daniela
Paduraru AndreiIII C80Babii Daniela
Bruja EduardIII C75Babii Daniela
Danis SebastianIII D100Abalasei Cristina
Lupu AlinIII D100Abalasei Cristina
Puscas LucianIII D99Abalasei Cristina
Zamfir AntonioIII D92Abalasei Cristina
Borhan LarisaIII D91Abalasei Cristina
Puscas CristinaIII D89Abalasei Cristina
Popa ClaraIII D85Abalasei Cristina
Galanton YanisIII D73Abalasei Cristina
Berco BiancaIII D67Abalasei Cristina
Brezan ErykaIII D66Abalasei Cristina
Aioanei GeorgianaIV C100Crainiciuc Doina
Lupancu CezarIV C100Crainiciuc Doina
Flisc TudorIV C94Crainiciuc Doina
Hritcu StefanIV C93Crainiciuc Doina
Ignatescu NicolasIV C93Crainiciuc Doina
Strugaru ValentinaIV C90Crainiciuc Doina
Purice CristianIV C85Crainiciuc Doina
Bilinschi AntoniaIV C80Crainiciuc Doina
Tamas CezaraIV C78Crainiciuc Doina
Murariu AnastasiaIV C75Crainiciuc Doina
Mariniuc BogdanIV C74Crainiciuc Doina

Inapoi la centrele de concurs