Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Iasi
Localitate:Iasi
Scoala:Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
RACU IOANAI CEPANTIRU MAGDALENA
BALAN ANDREIII BEROTARU VALERIA
CRACIUN ADELINAII BEROTARU VALERIA
IRICINSCHI ALEXANDRAII BEROTARU VALERIA
MIHOC ALESIAII BEROTARU VALERIA
PINTILIE LARISAII BEROTARU VALERIA
SIPOTEANU MAYAII BEROTARU VALERIA
TEODORESCU IOANAII BEROTARU VALERIA
GAVRILOAIA RARESII CEARTENI GRETA
MOISA RARESII CEARTENI GRETA
CIORITANU RARESII DEROTARU ANA MARIA
CIUBOTARU MARAII DEROTARU ANA MARIA
COZMEI MIHNEAII DEROTARU ANA MARIA
DAVID DARIA IOANAIII AECRAUCIUC MARIA
FRATIMAN BOGDAN GABRIELIII AECRAUCIUC MARIA
SCHIOPU LUCIANA DARIAIII AECRAUCIUC MARIA
SERBANESCU LUCA CIPRIANIII AECRAUCIUC MARIA
MANCAS STEFAN CASIANIII BECATIA EUGENIA
MANEA STEFAN VLADIII BECATIA EUGENIA
REBEMNCIUC ALEXIAIV AESPANU DOINITA
CAMASE CALIN ANDREIPregatitoare AELUNGU OFELIA
GHINET DRAGOS Pregatitoare AELUNGU OFELIA
BALAN YANNIS THEODORI CIPANTIRU MAGDALENA
RADU SEBASTIAN GABRIELI CIPANTIRU MAGDALENA
ANTON COSMINIII BICATIA EUGENIA
MORARU ENACHE MIRUNA STEFANIAIV DISTIFIUC GABRIELA
MANTU ALEXANDRUII DIIROTARU ANA MARIA
ONOFREI CRISTIAN STEFANIII AIICRAUCIUC MARIA
PUTINA ALEXANDRA MARIAIII AIICRAUCIUC MARIA
REBENCIUC IONUT Pregatitoare AIILUNGU OFELIA
PAVELIUC ILINCAII CIIARTENI GRETA
CHITIC MIRUNAII DIIROTARU ANA MARIA
CRACIUN MAYAII DIIROTARU ANA MARIA
PRISACARIU IOANA PETRONELAIII BIICATIA EUGENIA
HRIB IVONA ECATERINAIV DIISTIFIUC GABRIELA
ANGHELACHE IOANA DARIAII DIIIROTARU ANA MARIA
LIZA DIANA ANDREEAIII AIIICRAUCIUC MARIA
MEDVICHI TEODORAIV AIIISPANU DOINITA
IONESCU DARIAI CIIIPANTIRU MAGDALENA
LUCHIAN MARIAII DIIIROTARU ANA MARIA
HOLBAN IULIAIV CIIITITINIUC ALINA
NASTASA RALUCA MARIAIV DIIISTIFIUC GABRIELA
BUHACEANU MATEIPregatitoare AIIILUNGU OFELIA
HULPAN GIULIA IOANAI CIIIPANTIRU MAGDALENA
MAFTEI LETICIA GEORGIANAI CIIIPANTIRU MAGDALENA
PADURARU ALEXANDRAII DIIIROTARU ANA MARIA
NEGREI LORENA ANDREEAIII BIIICATIA EUGENIA
SALIAN SHAANIV CIIITITINIUC ALINA
COJOC REBECCAI AMMILEA ELENA
CIUR KARINAI BMBODESCU LARISA
ROTARU PATRICKI BMBODESCU LARISA
SCURTU STEFANI BMBODESCU LARISA
PARTIN ARIANA NICOLEI CMPANTIRU MAGDALENA
ANGHELUS GABRIELII BMROTARU VALERIA
MARIAN ALBERTII BMROTARU VALERIA
PASCARU CARMENII BMROTARU VALERIA
POGOR DAVIDII BMROTARU VALERIA
SCUTARU IOANA II BMROTARU VALERIA
BUTA MARIAII CMARTENI GRETA
DASCALU ALEXANDRUII CMARTENI GRETA
MATEI MARIUSII CMARTENI GRETA
SULUGIUC ANDRADAII DMROTARU ANA MARIA
AIONESA MATEIIII AMCRAUCIUC MARIA
MIRONESCU MATEIIII AMCRAUCIUC MARIA
URSU ROBERTIII AMCRAUCIUC MARIA
DUMITRU GABRIELA DARIAIII BMCATIA EUGENIA
TRUFEA DENISA MARIAIII BMCATIA EUGENIA
CIOBANU RARESIV CMTITINIUC ALINA
COCALIA RUCSANDRAIV DMSTIFIUC GABRIELA
ROTARU MARIO LUCIANIV DMSTIFIUC GABRIELA
BULIGA ANDREIPregatitoare AMLUNGU OFELIA
CRIVOI DAVIDPregatitoare AMLUNGU OFELIA

Inapoi la centrele de concurs