Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Botosani
Localitate:Botosani
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr 17
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
VORNICU DAVIDII AEPetrea Ramona
Acsente EricII BEOnofrei Carmen
Bora GiuliaII CERus Alina
Ciupei MihneaII CERus Alina
Enciu Elena II CERus Alina
Georgescu SabinaII CERus Alina
Popovici SabinaII CERus Alina
Todi TheaII CERus Alina
Aluculesei LarisaIII AEToader Carolina
Cumpata TeodoraIII CEChirila Andreea- Simona
Doloi Alexia III CEChirila Andreea- Simona
Vladeanu AlexandruIII CEChirila Andreea- Simona
Pietraru Robert ConstantinIV bEOana Voicu
VIERIU GIULIA II AIPetrea Ramona
Simionica Maia II BIOnofrei Carmen
Matei Aylin IoanaII CIRus Alina
Mihalache IonaII CIRus Alina
Petrea AlexandruII CIRus Alina
Vieru RaresIII AIToader Carolina
Vieru RazvanIII AIToader Carolina
Ifrim AnastasiaIII CIChirila Andreea- Simona
Morcov Adrian III CIChirila Andreea- Simona
Andrei CosminIV bIOana Voicu
LEONTE ANDREIII AIIPetrea Ramona
MIHAILOV SABINAII AIIPetrea Ramona
Samsanovici Lucian II BIIOnofrei Carmen
iacob CatalinII CIIRus Alina
APETREI ROBERTII AIIPetrea Ramona
MIHOREANU BOGDANII AIIPetrea Ramona
Ailoaie Alexia II CIIRus Alina
Albota RalucaII CIIRus Alina
Vasiliu SabrinaII CIIRus Alina
Ciubota-Rosa IlincaI AIIChirila Silviea
Cornaci DariusI AIIChirila Silviea
Curic AmaliaI AIIChirila Silviea
Ghetler RalucaI AIIChirila Silviea
Rebei Crina I AIIChirila Silviea
Talpan LucaI AIIChirila Silviea
Ciocan Adina-DianaI CIIElena Sava
Mechis Antonia IoanaI CIIElena Sava
BUNDUC MARIAII AIIPetrea Ramona
COZMIUC IOANAII AIIPetrea Ramona
ROTARITA SILVIUII AIIPetrea Ramona
RUSU BIANCAII AIIPetrea Ramona
Dumitras TeodorII BIIOnofrei Carmen
Crainiciuc IasminaII CIIRus Alina
Iacob Darius II CIIRus Alina
Rosu AlexandruII CIIRus Alina
Cluci MatteoIII AIIToader Carolina
Holcan CezarIII AIIToader Carolina
Onofrei MariaIII AIIToader Carolina
Ciocan AlexandraIV bIIOana Voicu
ANGHELUS SABINAII AIIIPetrea Ramona
Cosereanu MariaII CIIIRus Alina
Funduianu IrinaII CIIIRus Alina
Talpan DavidII CIIIRus Alina
Anitescu CarlaI AMChirila Silviea
Asavei AmaliaI AMChirila Silviea
Foca Iustin I AMChirila Silviea
Hertanu IuliaI AMChirila Silviea
Honciuc AntonioI AMChirila Silviea
Gheorghiu David-GabrielI CMElena Sava
Onofrei AndreiI CMElena Sava
Palade Stefan-Alexandru I CMElena Sava
ANDREI EVA II AMPetrea Ramona
BOZIAN ANAMARIAII AMPetrea Ramona
BRASOVEANU MARIAII AMPetrea Ramona
Cristescu BogdanIII AMToader Carolina
Ifrim MateiIII AMToader Carolina
Achitenei AndreiIII CMChirila Andreea- Simona
Boicu Daria III CMChirila Andreea- Simona
Iacob Rares III CMChirila Andreea- Simona
Rus MariaIII CMChirila Andreea- Simona
Drumus DenisaIV bMOana Voicu

Inapoi la centrele de concurs