Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Constanta
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr.3 Ciprian Porumbescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
CHIREA ARIANA -MARIAI AEDima Gina
MANEA DANIELA-IOANAI AEDima Gina
MILITARU ERIC-TEODORI AEDima Gina
OLTEANU-MIHAIL HORATIU-ANTONI AEDima Gina
PETRISOR TEODORAI AEDima Gina
STAICU PATRICK-ANDREII AEDima Gina
CATANA ANISIAPregatitoare AEMANUELA GEORGESCU
CAZACU BOGDANPregatitoare AEMANUELA GEORGESCU
CODREANU ALEXANDRAPregatitoare AEMANUELA GEORGESCU
DAMIAN ANDREIPregatitoare AEMANUELA GEORGESCU
DOBRIN DANIELPregatitoare AEMANUELA GEORGESCU
IGNAT GABRIELPregatitoare AEMANUELA GEORGESCU
NEGOITA ALEXANDRUPregatitoare AEMANUELA GEORGESCU
NITOIU-RUSA ROBERTPregatitoare AEMANUELA GEORGESCU
SERESCU MIHAILPregatitoare AEMANUELA GEORGESCU
Anghel GabrielaPregatitoare BEDragomir Marioara
Anghel GabrielaPregatitoare BEDragomir Marioara
Cunesteanu Iustin AndreiPregatitoare BEDragomir Marioara
Ghita StefanPregatitoare BEDragomir Marioara
Hapa Nicol ValentinaPregatitoare BEDragomir Marioara
Ionescu Stefania MihaelaPregatitoare BEDragomir Marioara
Martin Sofia ChristianaPregatitoare BEDragomir Marioara
Scarlat Alin IonutPregatitoare BEDragomir Marioara
Serban CezarPregatitoare BEDragomir Marioara
FLORESCU SEBASTIAN- APOSTOL-CATALINI AIDima Gina
PUTINA STEFANIA-I AIDima Gina
Otei EnesIV AIMaciac Gabriela
NICOLESCU ANDREEAPregatitoare AIMANUELA GEORGESCU
Iamandi AndreiII BIIFedor Elena
Marcu IsabelaII BIIFedor Elena
Vornioglu AminiaIII AIIGavrila Mihaela
Rus AndreiPregatitoare BIIDragomir Marioara
Tolu Albert GabrielPregatitoare BIIDragomir Marioara
CHIOSEAUA RARES-GEORGEI AIIDima Gina
FITCAL DESIREI AIIDima Gina
IONICA DAVID-DUMITRUI AIIDima Gina
IONITA IUSTINI AIIDima Gina
Ioica AnaII BIIFedor Elena
Prozorov Alesia ElenaIV BIISecareanu Daniela
MARIN AIANPregatitoare AIIMANUELA GEORGESCU
SELIM ELINPregatitoare AIIMANUELA GEORGESCU
VOICU STEFANPregatitoare AIIMANUELA GEORGESCU
Iacob Andrei IulianPregatitoare BIIDragomir Marioara
Jantea Mihai EduardPregatitoare BIIDragomir Marioara
BERDILA ANASTASIAI AIIIDima Gina
Mihai Georgiana MagdalenaIV BIIISecareanu Daniela
Marinescu David AndreiPregatitoare BIIIDragomir Marioara
Sima Iulian ViorelPregatitoare BIIIDragomir Marioara
IOFCIU SEBASTIANI AIIIDima Gina
Iasar AlmerII BIIIFedor Elena
ALEXE AMALIAPregatitoare AIIIMANUELA GEORGESCU
Gaman ClaudiuII BIIIFedor Elena
Valsan MariaIII AIIIGavrila Mihaela
CALOIANU ADELAPregatitoare AIIIMANUELA GEORGESCU
BABAN DAVIDI AMDima Gina
POSTOLACHE JESSICA-OANAI AMDima Gina
Nazare VictorIV BMSecareanu Daniela
NECHITA DARIUSPregatitoare AMMANUELA GEORGESCU

Inapoi la centrele de concurs