Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Salaj
Localitate:Zalau
Scoala:Scoala Gimnaziala Gh. Lazar
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Marincas AnamariaI AEMastan Simona
Negrean BrianaI AEMastan Simona
Prodan VladI AEMastan Simona
Puscas SofiaI AEMastan Simona
Todea NicusorI AEMastan Simona
Coroian Catalin MateiI BEArdelean Sorina
craciun nataliaI CEpintican alina
guset robertI CEpintican alina
pop martaI CEpintican alina
stef dragosI CEpintican alina
MICLE ANDREI III AEGora Cornelia
BARJAC STEFANAIV AELAZAR RODICA
TOCACIU CRISTIANA MARIAIV AELAZAR RODICA
CIORCA DENIS CRISTIANIV CENegrean Monica
BAICAN IULIAPregatitoare AEOZANA HORVAT
CIUREAN MARAPregatitoare AEOZANA HORVAT
IRIMES LUCAPregatitoare AEOZANA HORVAT
MASTAN RAZVAN DARIUSPregatitoare AEOZANA HORVAT
MOCAN ALEXANDRUPregatitoare AEOZANA HORVAT
NICOARA MAIAPregatitoare AEOZANA HORVAT
PAUSAN ANAPregatitoare AEOZANA HORVAT
SABOU SOFIAPregatitoare AEOZANA HORVAT
Farcau Rares-Mihai Pregatitoare CEMARIAN GINA MARIANA
HAGAN DARIA SIMINAPregatitoare CEMARIAN GINA MARIANA
Ionescu Vanessa Roxana Pregatitoare CEMARIAN GINA MARIANA
Magdas Alessia Roxanan Pregatitoare CEMARIAN GINA MARIANA
Pop Darius Gabriel Pregatitoare CEMARIAN GINA MARIANA
Ratiu Rares Vasile Pregatitoare CEMARIAN GINA MARIANA
Tusan Tudor David Pregatitoare CEMARIAN GINA MARIANA
CRACIUN CARINA III AIGora Cornelia
PANC MARIAIV AILAZAR RODICA
Tatomirescu IasminaIII BIIGHIURUTAN MARIANA
MURESAN AMALIA MARIAIII CIIMARIAN CAMELIA
CHERECHES DANIELAIV AIILAZAR RODICA
Rad AlexandruI AIIMastan Simona
breban malinaI cIIpintican alina
morariu mateiI CIIpintican alina
muresan carlaI CIIpintican alina
DARJAN MARIA III AIIGora Cornelia
MARIAN ANDREEA III AIIGora Cornelia
POP DARIA III AIIGora Cornelia
SILAGHI ELIZA III AIIGora Cornelia
CAMPEAN ANA MARIAIII BIIGHIURUTAN MARIANA
Pop Ana Pregatitoare CIIMARIAN GINA MARIANA
Brandusan MateiI AIIIMastan Simona
CIUREAN ANA ALEXIA IV AIIILAZAR RODICA
Curea Raisa-Rebeca Pregatitoare CIIIMARIAN GINA MARIANA
DRAGOS CRISTIANA III AIIIGora Cornelia
FARCAS DARIUS III AIIIGora Cornelia
BOLDUT IRIS III AIIIGora Cornelia
MICLEA OANA III AIIIGora Cornelia
Falaus Maria Alexandra I BMArdelean Sorina
Falaus Maria Alexandra I BMArdelean Sorina
Goste Adelina I BMArdelean Sorina
Goste Adelina I BMArdelean Sorina
Goste Adelina I BMArdelean Sorina
chis alexa I CMpintican alina
lobos carlaI CMpintican alina
terhes natanI CMpintican alina
CRISAN DRAGOS III AMGora Cornelia
MILITARU SARA III AMGora Cornelia
MANDRUT GEORGEIII BMGHIURUTAN MARIANA
MURESAN ANDRADAIII BMGHIURUTAN MARIANA
MURESAN ANDRADAIII BMGHIURUTAN MARIANA
LAZAR DENISIII CMMARIAN CAMELIA
BARJAC ADELINAIV AMLAZAR RODICA
BONE IONU NICOLAEIV CMNegrean Monica
DOLHA ALEXANDRU IONUT IV CMNegrean Monica
TALOS DAVID IV CMNegrean Monica
CUC PATRICIAPregatitoare AMOZANA HORVAT
LORINCZ ANA IARINAPregatitoare AMOZANA HORVAT
AVRAM MIRCEA ALEXANDRUPregatitoare CMMARIAN GINA MARIANA
Huluban Alexandru-Ioan Pregatitoare CMMARIAN GINA MARIANA
Ilyes Robert Pregatitoare CMMARIAN GINA MARIANA
Lazar Sofia-Ioana Pregatitoare CMMARIAN GINA MARIANA

Inapoi la centrele de concurs