Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Primara King George
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Oncica MariaI AEPricoiu Adriana
Stanciu BogdanI AEPricoiu Adriana
Buzdruna AlexandruI CEMarciu Laura
Ganescu StefanI CEMarciu Laura
Marin SophiaI CEMarciu Laura
Tuturescu EricI CEMarciu Laura
Barsan MihaiI DEBurlacescu Cristina
Gergely SebastianI DEBurlacescu Cristina
Mot DavidI DEBurlacescu Cristina
Nedelcu CristinaI DEBurlacescu Cristina
Paraschiva AmianaI DEBurlacescu Cristina
Vasile HoriaI DEBurlacescu Cristina
Acsinte Ema ElenaI EEMitu Maria Mirabela
Petcu Ana TeodoraI EEMitu Maria Mirabela
Popescu NataliaI EEMitu Maria Mirabela
Preda Radu CristianI EEMitu Maria Mirabela
Radu Ranete Edi BogdanI EEMitu Maria Mirabela
Stanciu Cezar AugustinI EEMitu Maria Mirabela
Vizireanu Patrick AndreiI EEMitu Maria Mirabela
Zanfirescu Ide GabrielaI EEMitu Maria Mirabela
Badarni AmirII AEPuchea Cristina
Virlan DariaII AEPuchea Cristina
Avram MariaPregatitoare AEBozianu Anca
Badarni EstellePregatitoare AEBozianu Anca
Costian BogdanPregatitoare AEBozianu Anca
Iova EvelinePregatitoare AEBozianu Anca
Jiganie AlexandraPregatitoare AEBozianu Anca
Murgila DariusPregatitoare AEBozianu Anca
Schiopu RaresPregatitoare AEBozianu Anca
Stanciu AndiPregatitoare AEBozianu Anca
Codreanu Daria NicoletaPregatitoare BEBriceag Ileana Anca
Macra Parnia Rodin PavelPregatitoare BEBriceag Ileana Anca
Salamac Daria AlexandraPregatitoare BEBriceag Ileana Anca
Cepraga TudorPregatitoare DEPatrascu Gabriela
Chiriac AlexiaPregatitoare DEPatrascu Gabriela
Dumitriu AlessiaPregatitoare DEPatrascu Gabriela
Hriban AndreiPregatitoare DEPatrascu Gabriela
Stefan ZamfiraPregatitoare DEPatrascu Gabriela
Ursescu RaduPregatitoare DEPatrascu Gabriela
Gogu BogdanI DIBurlacescu Cristina
Sandu EvaI DIIBurlacescu Cristina
Regdos AnielaII AIIPuchea Cristina
Stoica MirunaII AIIPuchea Cristina
Brujban DavidI AIIPricoiu Adriana
Brujban MayaI AIIPricoiu Adriana
Iliescu AndreiI AIIPricoiu Adriana
Irimia AndreeaI AIIPricoiu Adriana
Monoranu PhilipI AIIPricoiu Adriana
Agachi SaraI DIIBurlacescu Cristina
Stanciu RebecaI DIIBurlacescu Cristina
Andrei TeodoraII AIIPuchea Cristina
Popa NataliaII AIIPuchea Cristina
Dobrescu Victor AndreiPregatitoare BIIIBriceag Ileana Anca
Coroni Stoica MateiII EIIISuba Raluca
Harut AlexandruII EIIISuba Raluca
Dragan KarinaPregatitoare DIIIPatrascu Gabriela
Popa AlessiaPregatitoare DIIIPatrascu Gabriela
Stancu TeodoraPregatitoare DIIIPatrascu Gabriela
Bucur RaduI CMMarciu Laura
Fulga SebastianI CMMarciu Laura
Paunas AlessiaI CMMarciu Laura
Enache AdelaI DMBurlacescu Cristina
Marinescu AlexandruI EMMitu Maria Mirabela
Constantinescu VladimirPregatitoare DMPatrascu Gabriela
Lupsa EmaPregatitoare DMPatrascu Gabriela

Inapoi la centrele de concurs