Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 126
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Alexandru AlexiaII A100Pintilie Doina
Avarvarei Maria DenisaII A100Pintilie Doina
Bercea SebastianII A100Pintilie Doina
Firca AlexandruII A100Pintilie Doina
Munteanu AlexandraII A100Pintilie Doina
Mihai AndreiII A95Pintilie Doina
Bardan RemusII A90Pintilie Doina
Constantin AndradaII A85Pintilie Doina
Margelatu ByancaII A85Pintilie Doina
Marin AndreiII A85Pintilie Doina
Dragoi MarioII A80Pintilie Doina
Trandafir CatalinaII A75Pintilie Doina
Taudor MihaelaII A65Pintilie Doina
Nae CristianII AParticipantPintilie Doina
Scutariu IustinaII AParticipantPintilie Doina
Slabu ValentinII AParticipantPintilie Doina
Burcea BiancaII B90Fanica Ruxandra
Stoian StefanII B90Fanica Ruxandra
Vaduva CristinaII B73Fanica Ruxandra
Mataragiu AndreeaII B71Fanica Ruxandra
Fluerasu SaraIII A75Constantin Camelia
Savu MariaIII A69Constantin Camelia
Chirita RaresIII A62Constantin Camelia
Vladescu MirunaIII AParticipantConstantin Camelia
Stefanescu BrianaIII AParticipantConstantin Camelia
Ilie Liviu StefanIII B60Stefan Adelina
Popa MateiIII BParticipantStefan Adelina
Baluta Andra MariaIII BParticipantStefan Adelina
Mieila AlexandruIII BParticipantStefan Adelina
Grigore ManuelIII BParticipantStefan Adelina
Dragan MariaIII BParticipantStefan Adelina
Caraulasu AndraIII BParticipantStefan Adelina
Moisescu ValentinaIII BParticipantStefan Adelina
Nastase BeatriceIV A64Lomnaru Oana
Cornei EricIV AParticipantLomnaru Oana
Dobroiu GabrielIV AParticipantLomnaru Oana
Manac NicoleIV AParticipantLomnaru Oana
Stefanescu RalucaIV AParticipantLomnaru Oana
Neag AndreiIV AParticipantLomnaru Oana
Neagu DanielaIV AParticipantLomnaru Oana
Militaru IonutIV AParticipantLomnaru Oana
Serban MihaiPregatitoare A100Bonciulica Rodica
Tufeanu IlariaPregatitoare A98Bonciulica Rodica
Dan AndreiPregatitoare A90Bonciulica Rodica
Balaceanu Eduard ValentinPregatitoare A85Bonciulica Rodica
Paraschiv Daria AlexandraPregatitoare A85Bonciulica Rodica
Bobina Rares AndreiPregatitoare A82Bonciulica Rodica
Buliga David AlexandruPregatitoare A77Bonciulica Rodica
Burcica Delia CristinaPregatitoare A75Bonciulica Rodica
Caslariu MihaiPregatitoare A74Bonciulica Rodica
Vasile Darius CristianPregatitoare A70Bonciulica Rodica

Inapoi la centrele de concurs