Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Alba
Localitate:Alba Iulia
Scoala:Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Dragomir FilipI A100Boit Daniela
Dragosin AndreeaI A100Boit Daniela
Ianos ElisI A100Boit Daniela
Bodea AlexiaI A95Boit Daniela
Suschevici AlexandruI A85Boit Daniela
Vintan SergiuI A85Boit Daniela
Marean TudorI A70Boit Daniela
Morar MadalinaI B100Pop Felicia
Sibisean RaulI B100Pop Felicia
Rad DariusI B97Pop Felicia
Borza MaraI B95Pop Felicia
Vatajelu BiancaI B87Pop Felicia
Burlacu DanaI B85Pop Felicia
Tomus StefaniaI B85Pop Felicia
Chiselita DariusI B80Pop Felicia
Babin VladI B77Pop Felicia
Lucas GavrilaI B75Pop Felicia
Luha AlexandruI B75Pop Felicia
Cioruta DariusI C100Chira Carmen
Roman RaysaI C100Chira Carmen
Nicola IoanaI C90Chira Carmen
Marc CarminaI C85Chira Carmen
Buciuman SaraI C82Chira Carmen
Botoiu MihaiII A95Draghici Maria
Bistrae BogdanII A93Draghici Maria
Deaconu SabinaII A90Draghici Maria
Proca CristinaII A90Draghici Maria
Paraschivescu SofiaII A89Draghici Maria
Precup AlexandraII A78Draghici Maria
Daramus MiriamII B90Nica Iulia-Liana
Petrea MihaelaII B80Nica Iulia-Liana
Ivan AlexandraII B60Nica Iulia-Liana
Borza BogdanII C100Utiu Ileana
Bratean RobertII C100Utiu Ileana
Man TudorII C95Utiu Ileana
Seicean StefaniaII C85Utiu Ileana
Suciu ArianaII C85Utiu Ileana
Utiu DavidII C85Utiu Ileana
Suciu DenisII C80Utiu Ileana
Aldea AndreeaII C75Utiu Ileana
Traxler KarinaII C75Utiu Ileana
Dicu LucasII C70Utiu Ileana
Gavriliu TeodoraII C65Utiu Ileana
Buzdugan DariaIII A100Mindroc Nicoleta
Oancea TheodoraIII A100Mindroc Nicoleta
Ursales LaviniaIII A100Mindroc Nicoleta
Jurca AndreiIII A98Mindroc Nicoleta
Vintan AndreeaIII A98Mindroc Nicoleta
Bordea HarisIII A95Mindroc Nicoleta
Popa AlexiaIII A95Mindroc Nicoleta
Ispas LarisaIII A94Mindroc Nicoleta
Costea OanaIII A93Mindroc Nicoleta
Stanciu DenisaIII A93Mindroc Nicoleta
Falamas AlvaroIII A91Mindroc Nicoleta
Savu Ana MariaIII A91Mindroc Nicoleta
Cornea CatalinIII A90Mindroc Nicoleta
Maxim IlincaIII A90Mindroc Nicoleta
Sicoie TeodoraIII A90Mindroc Nicoleta
Oprica IulianIII A85Mindroc Nicoleta
Roman MayaIII C93Noja Mihaela
Mora AlexandraIII C92Noja Mihaela
Felea GeorgeIII C90Noja Mihaela
Malan RobertIII C89Noja Mihaela
Burta PaulaIII C82Noja Mihaela
Spiridon AndreeaIII C81Noja Mihaela
Huter MartinIII C72Noja Mihaela
Franc AlexandruIII C69Noja Mihaela
Coman AlecsiaIV A73Muntean Iulia
Dragomir RahaelaIV A73Muntean Iulia
Dinet OliviaIV B100Rusu Viorica
Lazar HoratiuIV B100Rusu Viorica
Rusu DenisIV B100Rusu Viorica
Banoi DavidIV B90Rusu Viorica
Corlea RaduIV B90Rusu Viorica
Marc AlbertIV B85Rusu Viorica
Stanila FlaviaIV B85Rusu Viorica
Mihu BogdanIV B80Rusu Viorica
Morar CodrutaIV C100Borsan Florina
Paven EduardIV C100Borsan Florina
Timbus TeodoraIV C100Borsan Florina
Burja ElenaIV C92Borsan Florina
Beldean OliviuPregatitoare A100Muresan Ioana-Maria
Hulea TaniaPregatitoare A100Muresan Ioana-Maria
Jurca Tania ElenaPregatitoare A100Muresan Ioana-Maria
Paven TeodoraPregatitoare A100Muresan Ioana-Maria
Stef SimonePregatitoare A100Muresan Ioana-Maria
Tomestean Albert AlexandruPregatitoare A100Muresan Ioana-Maria
Chirila Luiza Georgiana Pregatitoare A98Muresan Ioana-Maria
Onita Sara-MariaPregatitoare A98Muresan Ioana-Maria
Oros AlexandruPregatitoare A98Muresan Ioana-Maria
Sava DavidPregatitoare A98Muresan Ioana-Maria
Stoia StefanaPregatitoare A98Muresan Ioana-Maria
Tanislav DianaPregatitoare A98Muresan Ioana-Maria
Pasca AndreeaPregatitoare A96Muresan Ioana-Maria
Cornea CarlaPregatitoare A95Muresan Ioana-Maria
Ciora Razvan AdrianPregatitoare A92Muresan Ioana-Maria
Giurca ElizaPregatitoare A90Muresan Ioana-Maria
Opincariu George TudorPregatitoare A90Muresan Ioana-Maria
Tripsa AlexiaPregatitoare A90Muresan Ioana-Maria
Oprut AnamariaPregatitoare A85Muresan Ioana-Maria
Agape FlaviusPregatitoare A82Muresan Ioana-Maria
Csiki EmmaPregatitoare A78Muresan Ioana-Maria
Ghircau CasianPregatitoare A75Muresan Ioana-Maria
Radu Catalin AndrewPregatitoare A67Muresan Ioana-Maria
Boitor PavelPregatitoare A63Muresan Ioana-Maria
Bobaila MariaPregatitoare B100Voina Gabriela
Buzgure FlaviusPregatitoare B100Voina Gabriela
Dreghiciu LauraPregatitoare B100Voina Gabriela
Dusa AlexandraPregatitoare B100Voina Gabriela
Fodor PaulPregatitoare B100Voina Gabriela
Muntean AuraPregatitoare B100Voina Gabriela
Chirila AlecsandruPregatitoare B98Voina Gabriela
Crisan CarmenPregatitoare B98Voina Gabriela
Demeny RalucaPregatitoare B98Voina Gabriela
Cucereanu RobertoPregatitoare B90Voina Gabriela
Savu DianaPregatitoare B90Voina Gabriela
Gosa DavidPregatitoare B85Voina Gabriela
Debreczni CristinePregatitoare B80Voina Gabriela
Bota GabrielPregatitoare C100Traxler Ionela
Bota IonelaPregatitoare C100Traxler Ionela
Bota Mihai Pregatitoare C100Traxler Ionela
Canija TudorPregatitoare C100Traxler Ionela
Chira ElenaPregatitoare C100Traxler Ionela
Chis IoanaPregatitoare C100Traxler Ionela
Corlea NataliaPregatitoare C100Traxler Ionela
Dominte DariaPregatitoare C100Traxler Ionela
Gemanescu NicoletaPregatitoare C100Traxler Ionela
Helgiug DaliaPregatitoare C100Traxler Ionela
Manta IoanPregatitoare C100Traxler Ionela
Moraru TeodorPregatitoare C100Traxler Ionela
Sinc DavidPregatitoare C100Traxler Ionela
Tarnovean DianaPregatitoare C100Traxler Ionela
Buzduganaru LorenaPregatitoare C96Traxler Ionela
Bortes IosifPregatitoare C95Traxler Ionela
Gomgross AlexandruPregatitoare C92Traxler Ionela

Inapoi la centrele de concurs