Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Bacau
Scoala:Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
BALAN SOFIAI B100Birleanu Monica
BURCA ISABELLEI B85Birleanu Monica
CORLADE MARIAI B80Birleanu Monica
MUNTEANU MIRUNAI B80Birleanu Monica
VITEAZU LUANAI B80Birleanu Monica
ANGHEL STEFANI B75Birleanu Monica
CANACHE DARIAI B70Birleanu Monica
DOLGANCIU MIRUNAI C100Spiridus Geanina
PANTIRU MARAI C100Spiridus Geanina
PARASCA TEODORAI C100Spiridus Geanina
ACOSTOAE VLADI C99Spiridus Geanina
TAMBA DENISEI C99Spiridus Geanina
TATARU CEZAR I C99Spiridus Geanina
ADAMACHE ROBERTI C95Spiridus Geanina
MIHALY STEFANI C95Spiridus Geanina
PAVEL ARIANAI C95Spiridus Geanina
RADU ALESSIAI C95Spiridus Geanina
CERNAIANU SARAHI C90Spiridus Geanina
COSTACHE ALEXANDRUI C90Spiridus Geanina
DEJU BOGDAN I C90Spiridus Geanina
DUHALMU NICOLEI C90Spiridus Geanina
EVA RAZVANI C90Spiridus Geanina
CHELARU KARINAI C80Spiridus Geanina
CISAR ALEXANDRUI C80Spiridus Geanina
COJOC MARIAI C80Spiridus Geanina
LABONTU PETRUI C80Spiridus Geanina
MIROSLOVICI KEIRAI C80Spiridus Geanina
TODERITA ALEXANDRUI C80Spiridus Geanina
BIGU ANCAII A95Lehadus Mioara
GHERMAN MANUEL II A95Lehadus Mioara
STANCIU DARIAII A95Lehadus Mioara
BEJENARU MAIAII A90Lehadus Mioara
ABUREL DENISAII A85Lehadus Mioara
PRODAN ANDREEAII A85Lehadus Mioara
ANDRES STEFANII A80Lehadus Mioara
APETRI ALBERTOII A80Lehadus Mioara
ZOTA EDUARD II A80Lehadus Mioara
COSTANDACHI SOFIAII B100Ivu Cristina
COZMA DARIUSII B100Ivu Cristina
DOBA-MUNTEANU MAIAII B100Ivu Cristina
GURAMULTA ALEXANDRAII B100Ivu Cristina
MARGASOIU TUDORII B100Ivu Cristina
MOISEI RAZVANII B100Ivu Cristina
POPOVENIUC SANZIANAII B100Ivu Cristina
RUSU DARIAII B100Ivu Cristina
SAMSON MATEIII B100Ivu Cristina
DINESCU MATEIII B98Ivu Cristina
LEHADUS ANDREEAII B98Ivu Cristina
GHERGHEL MIHAIII B96Ivu Cristina
NICORESCU STEFANII B96Ivu Cristina
BENEA TEODORII B95Ivu Cristina
CIORCILA ALEXANDRAII B95Ivu Cristina
POPA ANDREIII B95Ivu Cristina
FILIMON THEONAII B94Ivu Cristina
BULMAGA ARIANAII B90Ivu Cristina
DINU CORINAII B90Ivu Cristina
IACOB STEFANIAII B90Ivu Cristina
SANDU TEODORAII B90Ivu Cristina
HUTANU STEFANII B85Ivu Cristina
MATEI STEFANII B81Ivu Cristina
MANDRILA RADUII B80Ivu Cristina
ARDELEANU ELIZAII C100Popoveniuc Ana-Nela
BEJAN BIANCA DELIAII C100Popoveniuc Ana-Nela
BONTAS LORENA MIHAELAII C100Popoveniuc Ana-Nela
CADAR RAZVAN ANDREI II C100Popoveniuc Ana-Nela
COZMA MIRUNA ANDREEAII C100Popoveniuc Ana-Nela
LASLAU DARIAII C100Popoveniuc Ana-Nela
PAUNESCU MEDEEA GABRIELAII C100Popoveniuc Ana-Nela
PETRILA DIANAII C100Popoveniuc Ana-Nela
POPESCU DAVIDII C100Popoveniuc Ana-Nela
SESTUN AMALIAII C100Popoveniuc Ana-Nela
SLICARU BIANCAII C100Popoveniuc Ana-Nela
CIOBANU IRIS AGATAII C95Popoveniuc Ana-Nela
COLPOS MATEIII C95Popoveniuc Ana-Nela
GROSU DENISA MIHAELAII C95Popoveniuc Ana-Nela
MUNTEANU DAVID ALEXANDRUII C95Popoveniuc Ana-Nela
OPRISAN MIHNEA IONUTII C95Popoveniuc Ana-Nela
PARFENE NICOLAE DANIELII C95Popoveniuc Ana-Nela
PETREANU MATEI STEFANII C90Popoveniuc Ana-Nela
PIFU COSTIN DENISII C90Popoveniuc Ana-Nela
BALINT MADALINII C85Popoveniuc Ana-Nela
STOCHICI MATIASII C85Popoveniuc Ana-Nela
TAPALAGA RALUCAII C85Popoveniuc Ana-Nela
POPA IONUT II C80Popoveniuc Ana-Nela
SECARA RAUL GABRIELII C80Popoveniuc Ana-Nela
CHIRILA CARINAII D100Avram Mona
CHITESCU MATEIII D100Avram Mona
DABIJA DELIAII D100Avram Mona
DAVID ANDREIII D100Avram Mona
LEAHU ERICII D100Avram Mona
RUSU ALEXANDRUII D100Avram Mona
ANISEI CEZARII D95Avram Mona
BABUSANU LUCAII D95Avram Mona
BOBOC ROBERTII D95Avram Mona
PASCU MARIAII D95Avram Mona
PAVALEANU TUDORII D95Avram Mona
TRUPCIC ANDREIII D95Avram Mona
CIOBANU STEFANIAII D90Avram Mona
IUGANU LIVIAII D90Avram Mona
DADALICA ALEXIAII D85Avram Mona
GABOR PATRICIA II D85Avram Mona
ONISIE SEBASTIANII D85Avram Mona
TOMA DAVIDII D85Avram Mona
VASLUIANU ANASTASIAII D85Avram Mona
STOIAN YANISII D80Avram Mona
DIMOFTE SORANAII D75Avram Mona
LUNCANU ARIANAII D75Avram Mona
OFILEANU ANGELINAII D73Avram Mona
AILENEI IOANAIII A100Ungureanu Laura
AMALITEI ADELA III A100Ungureanu Laura
BALAN TEODORAIII A100Ungureanu Laura
BONTAS EMMAIII A100Ungureanu Laura
CUCIUREAN IOANAIII A100Ungureanu Laura
TAMBA ELISAIII A100Ungureanu Laura
CAMPANU RARESIII A98Ungureanu Laura
BREAHNA LORENAIII A97Ungureanu Laura
STAN STEFANIII A97Ungureanu Laura
ROMAN DELIAIII A96Ungureanu Laura
CRAIU TUDORIII A95Ungureanu Laura
REBEGEA LARISAIII A95Ungureanu Laura
APETROAEI MIHAI III A90Ungureanu Laura
CIUCIUDAU IASMINAIII A90Ungureanu Laura
COMORASU CAMELIAIII A90Ungureanu Laura
POPA ANDREIIII A90Ungureanu Laura
LAZAR MATEI III A85Ungureanu Laura
NISTOR RADU III A85Ungureanu Laura
SCHIOPU ARIANAIII A85Ungureanu Laura
Popa StefaniaIII B90Ploianu Mirela
Tihoc TudorIII B80Ploianu Mirela
Chiruta AlesiaIII B74Ploianu Mirela
David MirunaIII B72Ploianu Mirela
Ciocanas RaresIII B70Ploianu Mirela
BUTNARU NICOLASIII C100Voicu Elena
DINU ANDIIII C100Voicu Elena
DONICI RARESIII C100Voicu Elena
FLENCHEA MARIOIII C100Voicu Elena
FURDUI VLADIII C100Voicu Elena
GRECU MARIOIII C100Voicu Elena
SOLOMON FRANCISCIII C100Voicu Elena
DRUG RADUIII C98Voicu Elena
BUDAU SABRINAIII C96Voicu Elena
MOCANU DENISSAIII C96Voicu Elena
OLTEANU ANDRAIII C96Voicu Elena
FODOR GABRIELIII C94Voicu Elena
ARMEANU RICARDOIII C92Voicu Elena
PUSCUTA DENNISIII C92Voicu Elena
ROSCA ANDREI III C92Voicu Elena
Chifu RaresIV B100Becheanu Mirela
Munteanu RazvanIV B100Becheanu Mirela
Popa TraianIV B100Becheanu Mirela
Butnaru LarisaIV B99Becheanu Mirela
Gorgan MariaIV B98Becheanu Mirela
Iliuta SerafimIV B98Becheanu Mirela
Paraschiv ArianaIV B98Becheanu Mirela
Todea StefanIV B98Becheanu Mirela
Tudor AllegraIV B98Becheanu Mirela
Boaca SabinaIV B95Becheanu Mirela
Constandache MateeaIV B95Becheanu Mirela
Gotca AmaliaIV B95Becheanu Mirela
Pascaru DariaIV B95Becheanu Mirela
Simion GabrielIV B92Becheanu Mirela
Ailenei MirelIV B90Becheanu Mirela
Popa StefanIV B90Becheanu Mirela
BALABAN NATALIA STEFANIAPregatitoare D100Laslau Moica
BLANARU ALEXIAPregatitoare D100Laslau Moica
COMAN ALEXANDRUPregatitoare D100Laslau Moica
HUHUREZ DARIUS ALEXANDRUPregatitoare D100Laslau Moica
MIHAILA VLAD STEFANPregatitoare D100Laslau Moica
SOARE DARIUS ALINPregatitoare D100Laslau Moica
STOICA VICTORIA ANDREEAPregatitoare D100Laslau Moica
TAMAS ANYA STEFANIAPregatitoare D100Laslau Moica
URSU BIANCAPregatitoare D100Laslau Moica
CIOBANU STEFANPregatitoare D98Laslau Moica
BOCU STEFANIAPregatitoare D97Laslau Moica
SANDULACHI STEFANIAPregatitoare D95Laslau Moica
PASCARU ADELINAPregatitoare D90Laslau Moica
GALBEAZA OLTEANU NICKOLAS EMILIANPregatitoare D89Laslau Moica
AMBROSE TEODORPregatitoare D88Laslau Moica
GROSU LARISA FLORINAPregatitoare D86Laslau Moica
AGRAPINEI LUCIAN GABRIELPregatitoare D82Laslau Moica
APETRI PAULOPregatitoare D80Laslau Moica
FILIP LUCA ANDREIPregatitoare D78Laslau Moica
TUNARU MATEI GEORGEPregatitoare D78Laslau Moica

Inapoi la centrele de concurs