Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Bacau
Scoala:Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau
Nume elevClasaCadru didactic
BALAN SOFIAI BBirleanu Monica
DOLGANCIU MIRUNAI CSpiridus Geanina
PANTIRU MARAI CSpiridus Geanina
PARASCA TEODORAI CSpiridus Geanina
COSTANDACHI SOFIAII BIvu Cristina
COZMA DARIUSII BIvu Cristina
DOBA-MUNTEANU MAIAII BIvu Cristina
GURAMULTA ALEXANDRAII BIvu Cristina
MARGASOIU TUDORII BIvu Cristina
MOISEI RAZVANII BIvu Cristina
POPOVENIUC SANZIANAII BIvu Cristina
RUSU DARIAII BIvu Cristina
SAMSON MATEIII BIvu Cristina
ARDELEANU ELIZAII CPopoveniuc Ana-Nela
BEJAN BIANCA DELIAII CPopoveniuc Ana-Nela
BONTAS LORENA MIHAELAII CPopoveniuc Ana-Nela
CADAR RAZVAN ANDREI II CPopoveniuc Ana-Nela
COZMA MIRUNA ANDREEAII CPopoveniuc Ana-Nela
LASLAU DARIAII CPopoveniuc Ana-Nela
PAUNESCU MEDEEA GABRIELAII CPopoveniuc Ana-Nela
PETRILA DIANAII CPopoveniuc Ana-Nela
POPESCU DAVIDII CPopoveniuc Ana-Nela
SESTUN AMALIAII CPopoveniuc Ana-Nela
SLICARU BIANCAII CPopoveniuc Ana-Nela
CHIRILA CARINAII DAvram Mona
CHITESCU MATEIII DAvram Mona
DABIJA DELIAII DAvram Mona
DAVID ANDREIII DAvram Mona
LEAHU ERICII DAvram Mona
RUSU ALEXANDRUII DAvram Mona
AILENEI IOANAIII AUngureanu Laura
AMALITEI ADELA III AUngureanu Laura
BALAN TEODORAIII AUngureanu Laura
BONTAS EMMAIII AUngureanu Laura
CUCIUREAN IOANAIII AUngureanu Laura
TAMBA ELISAIII AUngureanu Laura
BUTNARU NICOLASIII CVoicu Elena
DINU ANDIIII CVoicu Elena
DONICI RARESIII CVoicu Elena
FLENCHEA MARIOIII CVoicu Elena
FURDUI VLADIII CVoicu Elena
GRECU MARIOIII CVoicu Elena
SOLOMON FRANCISCIII CVoicu Elena
Chifu RaresIV BBecheanu Mirela
Munteanu RazvanIV BBecheanu Mirela
Popa TraianIV BBecheanu Mirela
BALABAN NATALIA STEFANIAPregatitoare DLaslau Moica
BLANARU ALEXIAPregatitoare DLaslau Moica
COMAN ALEXANDRUPregatitoare DLaslau Moica
HUHUREZ DARIUS ALEXANDRUPregatitoare DLaslau Moica
MIHAILA VLAD STEFANPregatitoare DLaslau Moica
SOARE DARIUS ALINPregatitoare DLaslau Moica
STOICA VICTORIA ANDREEAPregatitoare DLaslau Moica
TAMAS ANYA STEFANIAPregatitoare DLaslau Moica
URSU BIANCAPregatitoare DLaslau Moica

Inapoi la centrele de concurs