Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Bacau
Scoala:Scoala C-tin Platon
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Axinte Patrik CristianI AEGrecu Lucica Maria
Enasel Ana MariaI AEGrecu Lucica Maria
Griju Cristian AlexandruI AEGrecu Lucica Maria
Zaharia VladI BESimion Nina
Ciuchi AlbertoI CEPustianu Maria
Vraciu MihaitaI CEPustianu Maria
Andrei Alex Ionut OttoII AEToc Maria
Bontas AlesiaII AEToc Maria
Hanga MatteoII AEToc Maria
Moisa RobertII AEToc Maria
Muraru Vlad TudorII AEToc Maria
Tarhon RazvanII AEToc Maria
Todireanu Stefan AlinII AEToc Maria
Demsa JuliaII BEDemsa Anca
Ercuta TudorII BEDemsa Anca
Hutanu Beatrice NicoleII BEDemsa Anca
Patrasciuc VladimirII BEDemsa Anca
Rotaru MariaII BEDemsa Anca
Andronache BogdanIII AESolomon Valentina
Corlade DariusIII AESolomon Valentina
Lisman AlessyaIII AESolomon Valentina
Misca TimeeaIII AESolomon Valentina
Nica JasmineIII AESolomon Valentina
Spataru LucaIII AESolomon Valentina
Negru TeodorIII BERamascanu Laura
Cheta AlexandruIII CEDocuta Adriana
Chirila StefaniaIII CEDocuta Adriana
Merlan SaraIII CEDocuta Adriana
Anton Diana MariaIV AERacles Gherghe
Anton Raluca ElenaIV AERacles Gherghe
Aprofirei Ioana MaraIV AERacles Gherghe
Ciocoiu Stefania MaraIV AERacles Gherghe
Petrusca Stefan AlexandruIV AERacles Gherghe
Tomozei Briana ElenaIV AERacles Gherghe
Chilianu Vladut AntonioIV BECiobanu Lenuta
Fodor Cristian AntonelIV BECiobanu Lenuta
Moglan Teona IlincaIV BECiobanu Lenuta
Totu Bianca IulianaIII BIRamascanu Laura
Lungu RobertII BIIDemsa Anca
Casian TeodoraIII BIIRamascanu Laura
Stoica Daria RenataIII BIIRamascanu Laura
Murariu ElisaI CIIPustianu Maria
Nascu DariusI CIIPustianu Maria
Andrei Alexandra SanzianaII AIIToc Maria
Opinca GiuliaII AIIToc Maria
Paduraru RaresII AIIToc Maria
Ungureanu IustinaII AIIToc Maria
Ursu MariaII AIIToc Maria
Dumitrescu Ana SofiaII BIIDemsa Anca
Berila TeodorIII AIISolomon Valentina
Huma DariaIII AIISolomon Valentina
Scarlat RicardoIII AIISolomon Valentina
Tomozei RaisaIII AIISolomon Valentina
Dragan DariaIII CIIDocuta Adriana
Budau MartinaIV AIIRacles Gherghe
Furtuna DariaIV BIICiobanu Lenuta
Danila TudorII BIIIDemsa Anca
Anchidin Alex MihaitaI AMGrecu Lucica Maria
Anghel Arina AlexandraI AMGrecu Lucica Maria
Antohi RoxanaI BMSimion Nina
Birgau GiuliaI BMSimion Nina
Condopol BiancaI BMSimion Nina
Ionescu LoreleiI BMSimion Nina
Jipa TudorI BMSimion Nina
Osenschi LorenaI BMSimion Nina
Perja RaresI BMSimion Nina
Postolache Cujba BrianaI BMSimion Nina
Grapa DenisI CMPustianu Maria
Ivascu MarioI CMPustianu Maria
Pruteanu DariusI CMPustianu Maria
Borcea MirunaII AMToc Maria
Botezatu RalucaII AMToc Maria
Capris GeorgeII AMToc Maria
Coca Tudor CristianII AMToc Maria
Damaschin SilviaII AMToc Maria
Doros AndreiII AMToc Maria
Preda Erik AntonioII AMToc Maria
Andrii AndreeaIII AMSolomon Valentina
Ramascanu Radu MihaiIII BMRamascanu Laura
Coca MateeaIII CMDocuta Adriana
Francu GiuliaIII CMDocuta Adriana
Pascaru DenisIII CMDocuta Adriana
Prisecaru DianaIII CMDocuta Adriana
Chirita Alexia GeorgianaIV AMRacles Gherghe
Florescu CosminIV AMRacles Gherghe
Frincu Alexia IoanaIV AMRacles Gherghe
Luca GabrielIV AMRacles Gherghe
Turcanu StefanIV AMRacles Gherghe
Floristeanu DenisIV BMCiobanu Lenuta

Inapoi la centrele de concurs