Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Bacau
Scoala:Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BUZATU ALESSYA MARIAI AEPaveluc Gianina Vespan Mihaela
CIDA ELISABETA ELENAI AEPaveluc Gianina Vespan Mihaela
CONDREA EDUARD GEORGIANI AEPaveluc Gianina Vespan Mihaela
COSTEA ROBERT ANDREII AEPaveluc Gianina Vespan Mihaela
MARCOCI ALEXANDRUI AEPaveluc Gianina Vespan Mihaela
PATRASCU EVELINAI AEPaveluc Gianina Vespan Mihaela
PETRARU IOANAI AEPaveluc Gianina Vespan Mihaela
RUSU YANIS STEFANI AEPaveluc Gianina Vespan Mihaela
TANASE MARIA VICTORIAI AEPaveluc Gianina Vespan Mihaela
TURCEA TIBERIU MARIANI AEPaveluc Gianina Vespan Mihaela
URSU DIANA MARIAI AEPaveluc Gianina Vespan Mihaela
ZAMFIR IURI VLADIMIRI AEPaveluc Gianina Vespan Mihaela
BARNA NICOLASI BEButnaru Carmen Solomon Alina
COSTEA ANDREII BEButnaru Carmen Solomon Alina
GHERASIM ALEXIAI BEButnaru Carmen Solomon Alina
MATEO MANOLIUI BEButnaru Carmen Solomon Alina
VIZITIU SARAI BEButnaru Carmen Solomon Alina
COSA TUDOR ANDREIII AEMoisa Carmen Lucia Dumitru Maria
CRACIUN MAYA MARIAII AEMoisa Carmen Lucia Dumitru Maria
GURUITA ALEXANDRUII AEMoisa Carmen Lucia Dumitru Maria
PANTELIMON IOANAII AEMoisa Carmen Lucia Dumitru Maria
PETRARU PATRICKII AEMoisa Carmen Lucia Dumitru Maria
PINTEA SEBASTIANII AEMoisa Carmen Lucia Dumitru Maria
RADU MARIAII AEMoisa Carmen Lucia Dumitru Maria
ANDREI GABRIELAII BEIosub Lenuta Blanaru Petronela
ANDRIES DENIS STEFANII BEIosub Lenuta Blanaru Petronela
AXINTE RAISA TIANAII BEIosub Lenuta Blanaru Petronela
BLEANDA MATEI IONUTII BEIosub Lenuta Blanaru Petronela
CHIRIBAU ELENA CRISTINAII BEIosub Lenuta Blanaru Petronela
GHIATA MINODORA MARIAII BEIosub Lenuta Blanaru Petronela
GRIGORAS GABRIEL IRINELII BEIosub Lenuta Blanaru Petronela
GRUIA VICTORII BEIosub Lenuta Blanaru Petronela
HARJA SIMIN IOANAII BEIosub Lenuta Blanaru Petronela
IOSUB IOANA CRISTINAII BEIosub Lenuta Blanaru Petronela
MARIUT SERENA MARIAII BEIosub Lenuta Blanaru Petronela
OJOG DELIA TEODORAII BEIosub Lenuta Blanaru Petronela
RUSTI STEFANII BEIosub Lenuta Blanaru Petronela
SANDULACHE STEFANII BEIosub Lenuta Blanaru Petronela
TEPES IONELAII BEIosub Lenuta Blanaru Petronela
MATEI MALINA ELENAIII AECiupala Angela Ojog Mihaela
ONISEI TUDOR MIHAILIII AECiupala Angela Ojog Mihaela
PARASCHIVESCU PATRICK ANDREIIII AECiupala Angela Ojog Mihaela
SINCULET DAVIDIII AECiupala Angela Ojog Mihaela
SOVA GATU GEORGE CHRISTIANIII AECiupala Angela Ojog Mihaela
TANASE TUDOR ANDREIIII AECiupala Angela Ojog Mihaela
TEIRAU LUCA ANDREIIII AECiupala Angela Ojog Mihaela
VIRNA RARES ANDREIIII AECiupala Angela Ojog Mihaela
ALEXANDRESCU AMELIAIII BEPalade Gabriela Nistor Margareta
BORTUN KRISS ALEXANDRUIII BEPalade Gabriela Nistor Margareta
GAVRILIU CALIN PETRUIII BEPalade Gabriela Nistor Margareta
STANCIU CATALIN IONUTIII BEPalade Gabriela Nistor Margareta
TUGLIA MAIA IOANAIII BEPalade Gabriela Nistor Margareta
DODITA IOACHIM VLADIII CEMarin Ana Maria Leureanu Adina
FLOARES ANDREEA CRISTINAIII CEMarin Ana Maria Leureanu Adina
LEUREANU GEORGEIII CEMarin Ana Maria Leureanu Adina
MARIN EMAIII CEMarin Ana Maria Leureanu Adina
MIRON OVIDIU STEFANIII CEMarin Ana Maria Leureanu Adina
ABU AKIL SOFIA IRISIV AEMocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
ALISTAR STEFANIV AEMocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
APAVALOAIE ANDREEA ADELINAIV AEMocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
BANU ANDREEAIV AEMocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
CARUNTU TUDOR DARIUS STEFANIV AEMocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
CREMENE DRAGOS LUCAIV AEMocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
DRACSINEANU BIANCAIV AEMocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
FARAUANU ROBERT STEFANIV AEMocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
NECOARA ANASTASIAIV AEMocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
PARAGINA LUCA NICHOLASIV AEMocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
PAVAL ISABELLAIV AEMocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
BARSAN PAULIV BEPopa Nicoleta Solomon Alina
CUZMIN DAVID MIHAIIV BEPopa Nicoleta Solomon Alina
SLAVU STEFAN OCTAVIANIV BEPopa Nicoleta Solomon Alina
VATAMANIUC DAVID ANDREIIV BEPopa Nicoleta Solomon Alina
VATAVU MIHNEA TUDORIV BEPopa Nicoleta Solomon Alina
Bejan Alesia MariaPregatitoare AEBuduroi Loredana Tebeica Loredana
Botezatu Erica IoanaPregatitoare AEBuduroi Loredana Tebeica Loredana
Botezatu Eva SofiaPregatitoare AEBuduroi Loredana Tebeica Loredana
Caruntu George LucaPregatitoare AEBuduroi Loredana Tebeica Loredana
Ciocate Diana ElenaPregatitoare AEBuduroi Loredana Tebeica Loredana
Gheorghita Eliza TeodoraPregatitoare AEBuduroi Loredana Tebeica Loredana
Hodea Adrian MarianPregatitoare AEBuduroi Loredana Tebeica Loredana
Luca Maria AnastasiaPregatitoare AEBuduroi Loredana Tebeica Loredana
Mihaila Anastasia MariaPregatitoare AEBuduroi Loredana Tebeica Loredana
Patrascan Giulia MihaelaPregatitoare AEBuduroi Loredana Tebeica Loredana
Perju Tudor PetruPregatitoare AEBuduroi Loredana Tebeica Loredana
Tebeica MateiPregatitoare AEBuduroi Loredana Tebeica Loredana
Temciuc Arisia IoanaPregatitoare AEBuduroi Loredana Tebeica Loredana
Vantu Mateo AndreiPregatitoare AEBuduroi Loredana Tebeica Loredana
Vartolomei RazvanPregatitoare AEBuduroi Loredana Tebeica Loredana
Vasile Gabriela FeliciaPregatitoare AEBuduroi Loredana Tebeica Loredana
LEIBU EMANUELIV AIMocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
TONITA ANIA ELENAI AIPaveluc Gianina Vespan Mihaela
MOISA ECATERINAII AIMoisa Carmen Lucia Dumitru Maria
BUSTEAGA LORENAIV AIMocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
DELEU MIHNEA CONSTANTINIV AIMocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
GHINDA CEZARIV AIMocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
LEPADATU LARAIV AIMocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
OLTEANU BOGDANIV AIMocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
David Luca GabrielPregatitoare AIBuduroi Loredana Tebeica Loredana
ANDRIES IULIAI AIIPaveluc Gianina Vespan Mihaela
CHISCOP DAVIDI AIIPaveluc Gianina Vespan Mihaela
POPESCU ISABELLAI AIIPaveluc Gianina Vespan Mihaela
UNGUREANU VICTOR ANDREII AIIPaveluc Gianina Vespan Mihaela
COJOCARU SOFIA IOANAIII AIICiupala Angela Ojog Mihaela
SPIRIDON STEFANIV AIIMocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
COJOCARIU MARA ALEXANDRAIII BIIPalade Gabriela Nistor Margareta
BALAN EDUARD MATEIIII CIIMarin Ana Maria Leureanu Adina
SCANTEI DARIA IOANAIII CIIMarin Ana Maria Leureanu Adina
BILU LUCAIV AIIMocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
CHIRA GEORGEI AIIPaveluc Gianina Vespan Mihaela
MOCANU DENISA IOANAI AIIPaveluc Gianina Vespan Mihaela
STOICA IOANA ARIANNAI AIIPaveluc Gianina Vespan Mihaela
ADAM TEODORAI BIIButnaru Carmen Solomon Alina
ARDELEANU STEFANI BIIButnaru Carmen Solomon Alina
CIOCAN DIANAI BIIButnaru Carmen Solomon Alina
COZMA ALEXANDRAI BIIButnaru Carmen Solomon Alina
IFTIME TEODORI BIIButnaru Carmen Solomon Alina
JALBOAIE TUDORI BIIButnaru Carmen Solomon Alina
MIHAILA MATEOI BIIButnaru Carmen Solomon Alina
SHIAKALLIS SOFIAI BIIButnaru Carmen Solomon Alina
BUFTEA ANDREIII AIIMoisa Carmen Lucia Dumitru Maria
MALINICIU IULIAII AIIMoisa Carmen Lucia Dumitru Maria
MANOLACHE NINAII AIIMoisa Carmen Lucia Dumitru Maria
PINTILIE BRIANAII AIIMoisa Carmen Lucia Dumitru Maria
TROFOR DARIAII AIIMoisa Carmen Lucia Dumitru Maria
CUZMIN ANDREEA ADELINAII BIIIosub Lenuta Blanaru Petronela
GROSU STEFANIA CATALINAII BIIIosub Lenuta Blanaru Petronela
MARCU LUCA ANDREIII BIIIosub Lenuta Blanaru Petronela
BURGHELEA STEFANIII AIICiupala Angela Ojog Mihaela
ROMAN DARIUS GEORGEIII AIICiupala Angela Ojog Mihaela
DAVID MARIO IONUTIII BIIPalade Gabriela Nistor Margareta
ICHIM FLAVIUS STEFANIII CIIMarin Ana Maria Leureanu Adina
SCANTEI MARIAIII CIIMarin Ana Maria Leureanu Adina
DRUGA DIANAIV BIIPopa Nicoleta Solomon Alina
Palade Tudor AndreiPregatitoare AIIBuduroi Loredana Tebeica Loredana
CHIRILA AMALIA ELENAIII CIIIMarin Ana Maria Leureanu Adina
Horvat ElisaPregatitoare AIIIBuduroi Loredana Tebeica Loredana
Oborocianu Maia MariaPregatitoare AIIIBuduroi Loredana Tebeica Loredana
NEDELCU MARA ANDREEAII AIIIMoisa Carmen Lucia Dumitru Maria
OBREJA NICOLLEII AIIIMoisa Carmen Lucia Dumitru Maria
BORDEIANU STEFANIA CRISTINAII BIIIIosub Lenuta Blanaru Petronela
SASCAU ALEXANDRUIII AIIICiupala Angela Ojog Mihaela
CATANA ILINCA ALEXIAIII BIIIPalade Gabriela Nistor Margareta
HARJAN EDUARD ALEXANDRUIII CIIIMarin Ana Maria Leureanu Adina
LASLAU LUCA DANIELIII CIIIMarin Ana Maria Leureanu Adina
BORDEIANU NAOMI REBECAIV AIIIMocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
GHEORGHE BIANCAIV AIIIMocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
PAVILESCU ARIANA CRISTIANAIV AIIIMocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
CHEFANE MIHAII AIIIPaveluc Gianina Vespan Mihaela
COMISU DAVIDI BIIIButnaru Carmen Solomon Alina
SPIRIDON BIANCAI BIIIButnaru Carmen Solomon Alina
FOTACHE SERBANIV AIIIMocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
HRISCU ANDREIIII BIIIPalade Gabriela Nistor Margareta
CIOBANU KARINA IOANAI AMPaveluc Gianina Vespan Mihaela
PATRASCAN ALEXANDRA IOANAI AMPaveluc Gianina Vespan Mihaela
APAVALOAIE IOANAI BMButnaru Carmen Solomon Alina
AXINTE RARESI BMButnaru Carmen Solomon Alina
POPA CHRISI BMButnaru Carmen Solomon Alina
UNGUREANU RARESI BMButnaru Carmen Solomon Alina
IONEL RADU MIHAIII AMMoisa Carmen Lucia Dumitru Maria
MANOLACHE BRIANA MARIAII AMMoisa Carmen Lucia Dumitru Maria
OJOG ALEXANDRUII AMMoisa Carmen Lucia Dumitru Maria
STOICAN ROBERTII AMMoisa Carmen Lucia Dumitru Maria
PARIS CRISTINA IOANAII BMIosub Lenuta Blanaru Petronela
TAMAS DENISA ALEXANDRAII BMIosub Lenuta Blanaru Petronela
ARIO ROBERT ALEXANDRUIII AMCiupala Angela Ojog Mihaela
CIORCILA MARA IOANAIII AMCiupala Angela Ojog Mihaela
GUNEA CRISTIAN GABRIELIII AMCiupala Angela Ojog Mihaela
CURCA ERICA MARIAIII BMPalade Gabriela Nistor Margareta
NAFORNITA DARIUS STEFANIII BMPalade Gabriela Nistor Margareta
OCOLASU IANIS ANDREIIII BMPalade Gabriela Nistor Margareta

Inapoi la centrele de concurs