Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Moinesti
Scoala:Scoala St. Luchian
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Teris RaresI B88Carp Viorel
Bolohan Denisa IoanaI B80Carp Viorel
Lazar DariusI BParticipantCarp Viorel
Homeuca Albert NicolaeI BParticipantCarp Viorel
Urzica SergiuII A100Balanica Carmen
Parascan DavidII A95Balanica Carmen
Radu AlexandruII A95Balanica Carmen
Adochitei Dragos IonutII A92Balanica Carmen
Lungu RaresII A92Balanica Carmen
Barbalata BogdanII A90Balanica Carmen
Cernat Stefan ConstantinII A90Balanica Carmen
Laslau Darius AlexandruII A84Balanica Carmen
Cojocaru David IoanII A74Balanica Carmen
Ivascu Catalina AndreeaII A71Balanica Carmen
Barzu Ioan RaresII B100Parascan Mircea
Niculescu Stefan GabrielII B100Parascan Mircea
Kont Alexandru IoanII B98Parascan Mircea
Prajescu Smaranda StefaniaII B98Parascan Mircea
Pricopi Maia TeodoraII B98Parascan Mircea
Catana Denis AlinII B95Parascan Mircea
Dogulesei Larisa MariaII B85Parascan Mircea
Lacatusu Delia ElenaII B85Parascan Mircea
Anitei Adrian MihaiII B80Parascan Mircea
Moisa Iulian AndreiII B66Parascan Mircea
Oprea AndreiII BParticipantParascan Mircea
Closca AlexandruII BParticipantParascan Mircea
Maris NectariaIII A95Heres Viorica
Mocanasu AndreiIII A95Heres Viorica
Motei CristianaIII A95Heres Viorica
Prajescu Patricia ElenaIII A95Heres Viorica
AvadaneiBogdanIII A90Heres Viorica
Belciu TudorIII A90Heres Viorica
Nechifor DavidIII A90Heres Viorica
Agavriloaie AlisaIII A85Heres Viorica
Bujor DianaIII A85Heres Viorica
Fodor RaresIII A85Heres Viorica
Popa PaulIII A85Heres Viorica
Toma GabrielIII A80Heres Viorica
Jipa MateiIII B89Cojocaru Gabriela
Puscasu LucaIII B89Cojocaru Gabriela
Huszar EmaIII B87Cojocaru Gabriela
Jipa MateiIII B87Cojocaru Gabriela
Criste DariusIII B85Cojocaru Gabriela
Fodor IazminaIII B85Cojocaru Gabriela
Corban AndreiIII B83Cojocaru Gabriela
Ilinca Miruna LacramioaraIII B83Cojocaru Gabriela
Oros Andreea BiancaIII B83Cojocaru Gabriela
Bidiga Iulian MarianIII B77Cojocaru Gabriela
Cerbu MateiIII B77Cojocaru Gabriela
Lichi BiancaIII B77Cojocaru Gabriela
Dogariu MadalinIII B71Cojocaru Gabriela
Martin AlexandruIII C98Toncu Iuliana
Insuratelu TeodoraIII C97Toncu Iuliana
Marinuc StefanaIII C97Toncu Iuliana
Nistor IlincaIII C95Toncu Iuliana
Maxim Eduard NicolasIII C92Toncu Iuliana
Insuratelu StefaniaIII C88Toncu Iuliana
Ciosu DariaIII C86Toncu Iuliana
Rusu DenisIII C85Toncu Iuliana
Stoleriu DavidIII C82Toncu Iuliana
Gradinaru DariaIII C80Toncu Iuliana
Popa StefaniaIII C77Toncu Iuliana
Popescu VladIII C77Toncu Iuliana
Popa DanutIII C75Toncu Iuliana
Hazur AndreiIII C72Toncu Iuliana
Avasiloaie ClaudiuIII C71Toncu Iuliana
Oboroceanu RaulIII C70Toncu Iuliana
Florea AndreiIV A100Pintilie Alina
Niculescu Maria DianaIV A100Pintilie Alina
Munteanu RaresIV A99Pintilie Alina
Stoica Simina GeorgianaIV A95Pintilie Alina
Mican RemusIV A92Pintilie Alina
Lupascu MihneaIV A87Pintilie Alina
Rusu AlexiaIV A83Pintilie Alina
Mirauta Bogdan ConstantinIV B100Dascalul Ioana
Paduraru David IoanIV B100Dascalul Ioana
Zota Bianca ElenaIV B100Dascalul Ioana
Ilisei Radu StefanIV B98Dascalul Ioana
Placinta Andrei DimitrieIV B90Dascalul Ioana
Armeanu TudorPregatitoare A100Tabacaru Loredana
Boghiu SofiaPregatitoare A100Tabacaru Loredana
Botezatu DariusPregatitoare A100Tabacaru Loredana
Cernat DariaPregatitoare A100Tabacaru Loredana
Leru MayaPregatitoare A100Tabacaru Loredana
Manciu Nicole MadiPregatitoare A100Tabacaru Loredana
Popa TheodorPregatitoare A100Tabacaru Loredana
Stanila Erika IoanaPregatitoare A100Tabacaru Loredana
Tabacaru Maria DianaPregatitoare A100Tabacaru Loredana
Trofin Bianca AlexiaPregatitoare A100Tabacaru Loredana
Musteata AlexandraPregatitoare A95Tabacaru Loredana
Carp TeodoraPregatitoare A90Tabacaru Loredana
Chiriac ElizaPregatitoare A90Tabacaru Loredana
Mihai KarlaPregatitoare A90Tabacaru Loredana
Palade StelianPregatitoare A90Tabacaru Loredana
Tudorache SaraPregatitoare A90Tabacaru Loredana
Enache CosminPregatitoare A75Tabacaru Loredana
Rusu PetrinaPregatitoare A75Tabacaru Loredana
Arama MedeeaPregatitoare B100Buruiana Tanta
Budaca Luca GeorgePregatitoare B100Buruiana Tanta
Comanescu Stefan FlorinPregatitoare B100Buruiana Tanta
Cosa Alessio GabrielPregatitoare B100Buruiana Tanta
Dona Tudor AndreiPregatitoare B100Buruiana Tanta
Dragan Claudiu SergiuPregatitoare B100Buruiana Tanta
Marian Alexandra MariaPregatitoare B100Buruiana Tanta
Munteanu Teodora MariaPregatitoare B100Buruiana Tanta
Paval AlexandraPregatitoare B100Buruiana Tanta
Puscasu AnaPregatitoare B100Buruiana Tanta
Trofin Maria MedeeaPregatitoare B100Buruiana Tanta
Turcu Gheorghe StefanPregatitoare B100Buruiana Tanta
Vinghiac Ingrid MariaPregatitoare B100Buruiana Tanta
Agavriloae Maria PaulaPregatitoare B95Buruiana Tanta
Albu Stefan TeodorPregatitoare B95Buruiana Tanta
Colpos Luca AlexandruPregatitoare B95Buruiana Tanta
Gherasim IlincaPregatitoare B95Buruiana Tanta
Munteanu Mateea StefaniaPregatitoare B95Buruiana Tanta
Romanescu Maria ParaschevaPregatitoare B95Buruiana Tanta
Ababei Ioana DarinaPregatitoare B90Buruiana Tanta
Ardeleanu StefanPregatitoare B90Buruiana Tanta
Lupes Aida IoanaPregatitoare B90Buruiana Tanta
Macsim IlariaPregatitoare B90Buruiana Tanta
Tofan Rianna IoanaPregatitoare B90Buruiana Tanta
Popa RaresPregatitoare B89Buruiana Tanta
Avramescu MateiPregatitoare B85Buruiana Tanta
Parfene TeodoraPregatitoare B83Buruiana Tanta
Pascalini Larisa MariaPregatitoare B83Buruiana Tanta
Pascanu AndreeaPregatitoare B80Buruiana Tanta
Florea AndreiPregatitoare B79Buruiana Tanta
Todeanca Stefania IlincaPregatitoare B73Buruiana Tanta

Inapoi la centrele de concurs