Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Braila
Localitate:Braila
Scoala:Scoala Al. I. Cuza
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
NECULITA ROBERTI AEChirpac Marioara
ZAINEA CRISTIAN I BENeagu Florinela-Lucia
COADA ALEXANDRUI CEStoichitoiu Eugenia
ERTUGULDENISI CEStoichitoiu Eugenia
NICOLAE IONELAI CEStoichitoiu Eugenia
PAVALEANU SARA-MARIAI CEStoichitoiu Eugenia
SMITH SOFIA MARIA I CEStoichitoiu Eugenia
VRISIDE ROBERT-FLORINI CEStoichitoiu Eugenia
SCORTEANU IANAII DEUngureanu Florica
ANGHELESCU BIANCAIII AECireasa Mirela
BALABAN DANIELAIII AECireasa Mirela
BANICA ROBERTIII AECireasa Mirela
CIOCARLAN MIHAIIII AECireasa Mirela
CONSTANTIN ANDRA MARIAIII AECireasa Mirela
DURA MARIA ADRIANAIII AECireasa Mirela
VACU-BECLEANU ALEXIAIII AECireasa Mirela
LIGA IOANAIII BETrifan Emilia
ANGHEL RAZVAN COSTINIV BEPatrascu Andreea
CALIN ALESSIAPregatitoare AEToader Carmen
CHIRU ALESSIAPregatitoare AEToader Carmen
CIUTA SILVIAPregatitoare AEToader Carmen
COMANITA EVELINAPregatitoare AEToader Carmen
COSTIN ANAPregatitoare AEToader Carmen
COTIGA DENISAPregatitoare AEToader Carmen
DODA ANDREIPregatitoare AEToader Carmen
FRONE ALEXANDRUPregatitoare AEToader Carmen
GIURGIU ROBERTPregatitoare AEToader Carmen
JIRLAIANU ERICPregatitoare AEToader Carmen
MAZAREANU REMUSPregatitoare AEToader Carmen
POPESCU NECTARIEPregatitoare AEToader Carmen
ROTARU STEFANPregatitoare AEToader Carmen
TANASESCU ADRIANPregatitoare AEToader Carmen
TUTULAN BEATRICEPregatitoare AEToader Carmen
TUTULAN IRISPregatitoare AEToader Carmen
GONZALES YASMINEPregatitoare DEVladescu Camelia
IONEL DARIUSPregatitoare DEVladescu Camelia
PRICOP CAMELIAPregatitoare DEVladescu Camelia
SIGHINAS ANDRAPregatitoare DIVladescu Camelia
ANTON THEODORAI BINeagu Florinela-Lucia
GRAMA MATEII BINeagu Florinela-Lucia
VASS SONIAI BINeagu Florinela-Lucia
VIZIREANU DIANAII AIBanica Mihaela
SERBAN SARAII BIBlanaru Dorina
VLAD TUDORII BIBlanaru Dorina
CIOROIU CEZARII DIUngureanu Florica
CIOROIU CEZARII DIUngureanu Florica
LIGA IULIA III BITrifan Emilia
PRUNA MARIA ALEXIAI DIIBroasca Gabriela
GUTIUM RADUII DIIUngureanu Florica
COSTACHE AMALIAPregatitoare AIIToader Carmen
MATEI GABRIELPregatitoare AIIToader Carmen
NEICU LUANAPregatitoare AIIToader Carmen
LAZAR MATEII BIINeagu Florinela-Lucia
CRISTEA ANDREEA MADALINAIII AIICireasa Mirela
MOCANU RALUCA VASILICAIII AIICireasa Mirela
CIUREA COSMINII DIIUngureanu Florica
STEFAN RICHARDII DIIUngureanu Florica
PASCU MIHAIIII AIICireasa Mirela
MOCANU DENISPregatitoare AIIToader Carmen
STEFAN ALESIAPregatitoare AIIToader Carmen
TUDOR ANA-MARIAI CIIIStoichitoiu Eugenia
RADULESCU SIMINAII DIIIUngureanu Florica
IACOB CRISTIAN ANDREIIII AIIICireasa Mirela
MUNTEANU RARES-STEFANIII AIIICireasa Mirela
TATU DAVIDIII AIIICireasa Mirela
MOGA STEFAN GEORGEIII BIIITrifan Emilia
STOICA ISTRATE ELENAI CIIIStoichitoiu Eugenia
KIRSHNER TIANA GEORGIANAI DIIIBroasca Gabriela
ROSIORU ELENAII BIIIBlanaru Dorina
POPARTAC AMALIA MARINAIII AIIICireasa Mirela
TIRIPA CRISTINAIII AIIICireasa Mirela
UDREA STEFANIAPregatitoare AIIIToader Carmen
MIU ADRIANII AIIIBanica Mihaela
CAPBUN VICTORII DIIIUngureanu Florica
TOPORAU MARIAII DIIIUngureanu Florica
TOPORAU MARIAII DIIIUngureanu Florica
DANIILESCU STEFANIII AIIICireasa Mirela
TATARU ALEXANDRUPregatitoare AIIIToader Carmen
SAUCA IOANAI BIIINeagu Florinela-Lucia
GHEORGHE CLARAI BMNeagu Florinela-Lucia
MOCANU MIHAII CMStoichitoiu Eugenia
IRIMIA MARIA BIANCAI DMBroasca Gabriela
STOIAN EDUARD ANDREII DMBroasca Gabriela
IOAN CEZARA II DMUngureanu Florica
MITREA ANA MARIAIV AMCirlan Stanuta
ZAINEA TEODORAIV BMPatrascu Andreea
BORDEI DARIAIV CMOancea Florica
GRIGORE AMALIA ELENAIV CMOancea Florica

Inapoi la centrele de concurs