Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Braila
Localitate:Braila
Scoala:Scoala Al. I. Cuza
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
TANESESCU ADRIANI AEToader Carmen
CHIJER LUCA ANDREIII AEChirpac Marioara
FRONE ANDRADAII AEChirpac Marioara
ION DENIS CIPRIANII AEChirpac Marioara
OLTEANU MIHNEAII AEChirpac Marioara
SOLOMON ADRIANII AEChirpac Marioara
SOLOMON ADRIANII AEChirpac Marioara
CONSTANTIN STEFANII DEBroasca Gabriela
PRUNA ALEXIAII DEBroasca Gabriela
IACOB CRISTIAN ANDREIIV AECireasa Mirela
OPREA RARES MIHAIIV AECireasa Mirela
PASCU MIHAI DANIELIV AECireasa Mirela
MOGA STEFAN GEORGEIV BETrifan Emilia
BOABES ANDREEA DARIAII AIChirpac Marioara
IORGA IUSTINA ALISIAII AIChirpac Marioara
PUIU RARESII DIBroasca Gabriela
CONSTANTIN DAVIDIV AICireasa Mirela
VACU-BECLEANU ALEXIAIV AICireasa Mirela
CALIN FLORINAI AIIToader Carmen
COSTIN ANA MARIAI AIIToader Carmen
STROE ANDREI LAURENTIUII AIIChirpac Marioara
TATU DAVIDIV AIICireasa Mirela
BALAN MARIAIV AIICireasa Mirela
DURA MARIA ADRIANAIV AIICireasa Mirela
PLESEA LUCAIV AIICireasa Mirela
NECULITA ROBERTII AIIChirpac Marioara
GHEORGHE CLARAII BIINeagu Florinela-Lucia
BATCA AMALIA DELIAII DIIBroasca Gabriela
GIURGEA RAUL CRISTIANII DIIBroasca Gabriela
ANCUTA IULIA MARYLENIV AIICireasa Mirela
LIGA IOANAIV BIITrifan Emilia
AVRAMESCU MIHAI ROBERTOII AIIIChirpac Marioara
MIU MARIAN ADRIANIII AIIIBanica Mihaela
CIOCARLAN MIHAI BOGDANIV AIIICireasa Mirela
CONSTANTIN ANDRA MARIAIV AIIICireasa Mirela
MUNTEANU RARES-STEFANIV AIIICireasa Mirela
COSTACHE AMALIAI AIIIToader Carmen
CALU GEORGEII BIIINeagu Florinela-Lucia
ROSIORU ELENAIII BIIIBlanaru Dorina
NEGREA DIANA IOANAIV AIIICireasa Mirela
POPARTAC AMALIA MARINAIV AIIICireasa Mirela
CIUTA SILVIAI AMToader Carmen
ZAINEA CRISTIAN II BMNeagu Florinela-Lucia
DANAIE ALEXANDRA IRINAII DMBroasca Gabriela
GIURGEA ROBERT FLORENTINII DMBroasca Gabriela
VLAD TUDOR IOANIII BMBlanaru Dorina
CIUREA COSMIN ANDREIIII DMOstache Carmen
RADULESCU TEODORA SIMINAIII DMOstache Carmen
BALABAN DANIELAIV AMCireasa Mirela
BANICA ROBERTIV AMCireasa Mirela

Inapoi la centrele de concurs