Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
BURLACU ALEXANDRUI A100NICULESCU SIMONA
CUMPANASU ALEXANDRUI A100NICULESCU SIMONA
IANCU NICOLEI A100NICULESCU SIMONA
NEGUT LARISAI A100NICULESCU SIMONA
BAICOIANU SARAHI A98NICULESCU SIMONA
CONSTANTINESCU CAMELIAI A95NICULESCU SIMONA
MIKE ERICI A95NICULESCU SIMONA
TUMBAR NICOLASI A95NICULESCU SIMONA
KARDA COJOCARU DAMIANI A93NICULESCU SIMONA
GRADINARU EDUARDI A90NICULESCU SIMONA
GINDES ANDREEA I B100OPROIU CLAUDIA
MAVRODIN EMA I B100OPROIU CLAUDIA
MIRON ALBERT I B100OPROIU CLAUDIA
BEJU NATALIAI B99OPROIU CLAUDIA
DORIN DARIUS I B99OPROIU CLAUDIA
STEFAN ANDREI I B99OPROIU CLAUDIA
VELEA ALINA I B99OPROIU CLAUDIA
BUD ELENA I B98OPROIU CLAUDIA
MIHAILA ANDRA I B98OPROIU CLAUDIA
MIHALACHE LUCA I B98OPROIU CLAUDIA
BOBOC CARLOS I B97OPROIU CLAUDIA
STANESCU VICTOR I B97OPROIU CLAUDIA
RADU CARLA I B96OPROIU CLAUDIA
STEFAN SMARANDA I B96OPROIU CLAUDIA
HONCERU ANDREI I B95OPROIU CLAUDIA
DUMITRESCU DIANA I B94OPROIU CLAUDIA
IONESCU PETRA I B94OPROIU CLAUDIA
MIRON SORANAI B94OPROIU CLAUDIA
CARAIANI ANDRADA I B91OPROIU CLAUDIA
BADEA ROBERT I B90OPROIU CLAUDIA
BERCHIMIS TUDOR I B90OPROIU CLAUDIA
COSTACHE IONUTI C100LUNGU MARLENA
MIHAI LUCIAI C100LUNGU MARLENA
NICULESCU MARIAI C100LUNGU MARLENA
NITU SEBASTIANI C100LUNGU MARLENA
OANCEA OVIDIUI C100LUNGU MARLENA
POPESCU ALEXANDRUI C100LUNGU MARLENA
RADU YANNISI C100LUNGU MARLENA
STRECHEANU ROBERTI C100LUNGU MARLENA
VADUVA ANDREII C100LUNGU MARLENA
VIRVAROIU ANAI C100LUNGU MARLENA
DAMIAN MIRUNA II A100TALNAR ADRIANA
DIMOIU ALEXANDRAII A100TALNAR ADRIANA
DUMITRESCU ANASTASIAII A100TALNAR ADRIANA
NASTASE TUDORII A100TALNAR ADRIANA
NICA ANDREEA II A100TALNAR ADRIANA
OARZA DARIUS II A100TALNAR ADRIANA
PECHI ANAII A100TALNAR ADRIANA
ARRIAGADA EDELINA II A95TALNAR ADRIANA
MOTORGA MELANIAII A95TALNAR ADRIANA
NALBARU ANTONIAII A95TALNAR ADRIANA
BORZA SOFIAII A90TALNAR ADRIANA
MANEA ALEXANDRAII A90TALNAR ADRIANA
SAVIUC IOACHIMII A90TALNAR ADRIANA
CSISSER BRIANAII B100SERBAN MIHAELA
GATEA SOPHIAII B100SERBAN MIHAELA
ILIN DAVIDII B100SERBAN MIHAELA
JUCAN DAESIAII B100SERBAN MIHAELA
GHITA ROBERTII B98SERBAN MIHAELA
ABRAHAM STEFANII B90SERBAN MIHAELA
PADURARU ALEXANDRUII B85SERBAN MIHAELA
SCARLAT REBECA III A95JILAVEANU MARIA ANA
MARCU DANIELIII B95NEGREANU MIRELA
SEGARCEANU ALEXANDRAIII B90NEGREANU MIRELA
IOAN TUDORIV A100ILIESCU MARIOARA
RUSU STEFANIV A100ILIESCU MARIOARA
BRAULETE ALEXANDRUIV A98ILIESCU MARIOARA
GRIGORAS ILINCAIV A98ILIESCU MARIOARA
NITA MARIUSIV A98ILIESCU MARIOARA
SANDULESCU TUDOR IV A98ILIESCU MARIOARA
OTEL TUDORIV A85ILIESCU MARIOARA
Anghelina Anemona Pregatitoare B100Jimborean Camelia
Bud GiannaPregatitoare B100Jimborean Camelia
Costiuc CezarPregatitoare B100Jimborean Camelia
Cotiga CalinPregatitoare B100Jimborean Camelia
Doboga IoanPregatitoare B100Jimborean Camelia
Ionescu TudorPregatitoare B100Jimborean Camelia
Moraru AnaPregatitoare B100Jimborean Camelia
Neacsu RebeccaPregatitoare B100Jimborean Camelia
Netcu DavidPregatitoare B100Jimborean Camelia
Opris AlexPregatitoare B100Jimborean Camelia
Plesa AntoniaPregatitoare B100Jimborean Camelia
Radoiu CristinaPregatitoare B100Jimborean Camelia
Raducanu IrinaPregatitoare B100Jimborean Camelia
Vasilescu AlexandraPregatitoare B100Jimborean Camelia
Vasilescu DaniPregatitoare B100Jimborean Camelia
Moldoveanu AdamPregatitoare B98Jimborean Camelia
Toma AndreiPregatitoare B96Jimborean Camelia
Manole TeodorPregatitoare B95Jimborean Camelia
Radu IlincaPregatitoare B94Jimborean Camelia
Piciorea DariaPregatitoare B89Jimborean Camelia

Inapoi la centrele de concurs