Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu
Nume elevClasaCadru didactic
Balulescu SaraI ADUMITRU ANCA
Bululete MariaI ADUMITRU ANCA
Costache RuxandraI ADUMITRU ANCA
Dociu MaraI ADUMITRU ANCA
Enache DariaI ADUMITRU ANCA
Frunza CostinI ADUMITRU ANCA
Oghina EvaI ADUMITRU ANCA
Parvulescu StefanI ADUMITRU ANCA
Popescu RaresI ADUMITRU ANCA
Savin PetraI ADUMITRU ANCA
Savopol PavelI ADUMITRU ANCA
ADAMESCU MAIAI BCOTOR LUCIA
BERTOLON CRISTINAI BCOTOR LUCIA
BORDESCU MARAI BCOTOR LUCIA
DONA CLARAI BCOTOR LUCIA
DRAGNEA ADRIANI BCOTOR LUCIA
DUCA LARAI BCOTOR LUCIA
IONESCU ADELINA MARIAI BCOTOR LUCIA
MIHAI THEODOR STEFANI BCOTOR LUCIA
MIHAILESCU STEFANIAI BCOTOR LUCIA
POPESCU-ILIONIU DIANAI BCOTOR LUCIA
STEFANESCU FILIPI BCOTOR LUCIA
TABUS ANDREEAI BCOTOR LUCIA
TURCU MIHALISI BCOTOR LUCIA
Barbu MateiI cStefanica Anca
Calin TudorI cStefanica Anca
Dan AlmaI cStefanica Anca
Dragan PatrickI cStefanica Anca
Enescu MateiI cStefanica Anca
Ghitulescu NatalieI cStefanica Anca
Guta NataliaI cStefanica Anca
Hrisca EvaI cStefanica Anca
Ionescu OliviaI cStefanica Anca
Miinea RobertI cStefanica Anca
Popescu LauraI cStefanica Anca
Puiu ZoeI cStefanica Anca
Rosu LarisaI cStefanica Anca
Codreanu AlexandraII BNeacsu Maria Ramona
Cristu AndreiII BNeacsu Maria Ramona
Salomeia MihaiII BNeacsu Maria Ramona
Unguru RaresII BNeacsu Maria Ramona
Caliman TeodoraII CLazar Ramona
Ionescu EvaII CLazar Ramona
Musat EdwardII CLazar Ramona
Popescu Alexandru PaulII CLazar Ramona
Radu AlexandruII CLazar Ramona
Chitea Arwen Anamaria III AEnciu Eugenia
Gherlan Ioana CorinaIII AEnciu Eugenia
Socol Ioan AndreiIII AEnciu Eugenia
Galiceanu AnaIII CBONCA MIHAELA
Groapa AimeeIII CBONCA MIHAELA
Nanu NicholasIII CBONCA MIHAELA
Radu MihailIII CBONCA MIHAELA
CIOBANU ALEXANDRUIV BONCESCU CARMEN
GAVRIZI KATERINAIV BONCESCU CARMEN
HARALAMBIE ALEXANDRUIV BONCESCU CARMEN
OPREA MARIAIV BONCESCU CARMEN
Calenic Theodora MariaPregatitoare BIonita Mariana
Deacu Vlad AlexandruPregatitoare BIonita Mariana
Dumitrescu RaresPregatitoare BIonita Mariana
Hlihor RaduPregatitoare BIonita Mariana
Lemneanu StefanPregatitoare BIonita Mariana
Nitu NoraPregatitoare BIonita Mariana
Pauliuc Sara MariaPregatitoare BIonita Mariana
Pipernea RaduPregatitoare BIonita Mariana
Porumb Flavius AyanPregatitoare BIonita Mariana
Stefanica Ioana AnastasiaPregatitoare BIonita Mariana

Inapoi la centrele de concurs