Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu
Nume elevClasaCadru didactic
Cazacu EvaI BNeacsu Maria Ramona
Mancas VictorI BNeacsu Maria Ramona
Mares LucaI BNeacsu Maria Ramona
Spataru MariaI BNeacsu Maria Ramona
Stavrositu DianaI BNeacsu Maria Ramona
Tihon AnaI BNeacsu Maria Ramona
Unguru RaresI BNeacsu Maria Ramona
Voicu AlexiaI BNeacsu Maria Ramona
Munteanu AdrianII AEnciu Eugenia
FLORESCU VLADII BGHINEA MADALINA
GHEORGHE ALEXANDRAII BGHINEA MADALINA
URSOI EVAII BGHINEA MADALINA
Galiceanu AnaII CBonca Mihaela
Canacheu EvaIII AVaideanu Manuela
Petrescu VictorIII AVaideanu Manuela
Savin MarthaIII AVaideanu Manuela
MICU ILINCAIII BONCESCU CARMEN
ORASELU IOANAIV AVARTIC FLORENTINA
SANZ ENE ANAIV AVARTIC FLORENTINA
Blid MariaIV BFolteanu Luiza
Cotorobai MalinaIV BFolteanu Luiza
Istode ArianaIV BFolteanu Luiza
Bonca Andra TeodoraIV CIonita Mariana
Chivu Andreea AnaIV CIonita Mariana
Lup Andrei MihaiIV CIonita Mariana
Patachia EduardIV CIonita Mariana
Tenu Carla Maria LuciaIV CIonita Mariana
BALULESCU SARAPregatitoare ADUMITRU ANCA
BOGDAN IOANAPregatitoare ADUMITRU ANCA
BULULETE MARIAPregatitoare ADUMITRU ANCA
BUTOI ILINCAPregatitoare ADUMITRU ANCA
COSTACHE RUXANDRAPregatitoare ADUMITRU ANCA
DUMITRASCO ALEXANDRUPregatitoare ADUMITRU ANCA
DUMITRASCU SEBASTIANPregatitoare ADUMITRU ANCA
ENACHE DARIAPregatitoare ADUMITRU ANCA
FRUNZA COSTINPregatitoare ADUMITRU ANCA
ORASELU ILINCAPregatitoare ADUMITRU ANCA
PARVULESCU STEFANPregatitoare ADUMITRU ANCA
POPESCU RARESPregatitoare ADUMITRU ANCA
SAVIN PETRAPregatitoare ADUMITRU ANCA
SAVOPOL PAVELPregatitoare ADUMITRU ANCA
TICLEANU MATEIPregatitoare ADUMITRU ANCA
Barbu MateiPregatitoare cStefanica Anca
Calin TudorPregatitoare cStefanica Anca
Cercel EvaPregatitoare cStefanica Anca
Chiricescu AnaPregatitoare cStefanica Anca
Enescu MateiPregatitoare cStefanica Anca
Ghitulescu NataliePregatitoare cStefanica Anca
Hrisca EvaPregatitoare cStefanica Anca
Ilik MarkoPregatitoare cStefanica Anca
Ionescu OliviaPregatitoare cStefanica Anca
Olteanu MateiPregatitoare cStefanica Anca
Pafitis FilipPregatitoare cStefanica Anca
Puiu ZoePregatitoare cStefanica Anca
Radulescu Alexandra Pregatitoare cStefanica Anca
Rosu LarisaPregatitoare cStefanica Anca
Stoinea DianaPregatitoare cStefanica Anca
Tanase IrisPregatitoare cStefanica Anca
Tudor SebastianPregatitoare cStefanica Anca
Vasiliu SashaPregatitoare cStefanica Anca
ADAMESCU MAIAPregatitoare CP COTOR LUCIA
BALTEANU ALEXIAPregatitoare CP COTOR LUCIA
BORDESCU MARAPregatitoare CP COTOR LUCIA
CHENDI NATALIEPregatitoare CP COTOR LUCIA
DONA CLARAPregatitoare CP COTOR LUCIA
DRAGNEA ADRIANPregatitoare CP COTOR LUCIA
DUCA LARAPregatitoare CP COTOR LUCIA
GHIORGHE ELIZABETPregatitoare CP COTOR LUCIA
IONESCU ADELINAPregatitoare CP COTOR LUCIA
LUCA EVELINEPregatitoare CP COTOR LUCIA
MARIN ANITAPregatitoare CP COTOR LUCIA
MIHAI THEODORPregatitoare CP COTOR LUCIA
MIHAILESCU STEFANIAPregatitoare CP COTOR LUCIA
NICULESCU BOGDANPregatitoare CP COTOR LUCIA
POPESCU-ILIONIU DIANAPregatitoare CP COTOR LUCIA
SOFONEA ANDREIPregatitoare CP COTOR LUCIA
STAVROSITU ERICPregatitoare CP COTOR LUCIA
STEFANESCU FILIPPregatitoare CP COTOR LUCIA
TURCU MIHALISPregatitoare CP COTOR LUCIA

Inapoi la centrele de concurs