Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:SCOALA GIMNAZIALA NR.51
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
BADESCU FILIPII B100ENACHE DANIELA
BARCARU DARIUSII B100ENACHE DANIELA
BESTEALA ROBERTII B100ENACHE DANIELA
BUGNAR ANDREIII B100ENACHE DANIELA
CARAMIDARU CARINAII B100ENACHE DANIELA
CIOCIOANA DAVIDII B100ENACHE DANIELA
CIUPITU SOPHIAII B100ENACHE DANIELA
CONSTANTIN IARINAII B100ENACHE DANIELA
CRISTACHE TUDORII B100ENACHE DANIELA
DUDAU ADRIANII B100ENACHE DANIELA
GHITA SEBASTIANII B100ENACHE DANIELA
ION AMALIAII B100ENACHE DANIELA
MAXIM ELENAII B100ENACHE DANIELA
MITEA DAVIDII B100ENACHE DANIELA
MITU RAISAII B100ENACHE DANIELA
MUSAT ANDREIII B100ENACHE DANIELA
OGNEAN ROBERTII B100ENACHE DANIELA
PACURAR RARESII B100ENACHE DANIELA
PAVEL LARISAII B100ENACHE DANIELA
POPESCU DARIAII B100ENACHE DANIELA
PRETORIAN ELISABETAII B100ENACHE DANIELA
PRETORIAN TAISIAII B100ENACHE DANIELA
SANDOI LUCAII B100ENACHE DANIELA
STAN DARIAII B100ENACHE DANIELA
STANCU ALEXANDRUII B100ENACHE DANIELA
STOICA ANELISII B100ENACHE DANIELA
SURUGIU ANDREIII B100ENACHE DANIELA
DARABAN YASMINII B95ENACHE DANIELA
MINZARESCU NECTARIEII B95ENACHE DANIELA
ULIAN ALEXANDRAII B95ENACHE DANIELA
CONSTANTIN ALEXANDRUII B90ENACHE DANIELA
FLOREA ANDREIII B90ENACHE DANIELA
NEDELCU MATIASII B90ENACHE DANIELA
STOIAN IRINAII B90ENACHE DANIELA
MARIN CRISTINAII B85ENACHE DANIELA
BUJOREANU SERBAN ALEXANDRUII C100CIOCIOANA VALENTINA
TANASE STEFAN DANIELII C97CIOCIOANA VALENTINA
GHINEA SOFIA ALEXANDRAII C95CIOCIOANA VALENTINA
SCHAUB BAUER NATALIA MARIAII C91CIOCIOANA VALENTINA
KINN MIHNEA ALEXANDRUII C90CIOCIOANA VALENTINA
NECULA TEODOR ALEXANDRUII C90CIOCIOANA VALENTINA
LACATUSU LUCA ANDREIII C89CIOCIOANA VALENTINA
TALA AREANA DENISSEII C83CIOCIOANA VALENTINA
MARES MAYA ANDREEAII C80CIOCIOANA VALENTINA
MATEI DAVIDII C79CIOCIOANA VALENTINA
BUTUROAGA ANAII C76CIOCIOANA VALENTINA
MIHAI DENISA VALENTINAII C71CIOCIOANA VALENTINA
MUSAT RAZVAN DAVIDII C71CIOCIOANA VALENTINA
ENUS RADOLIAN ANDREIII C70CIOCIOANA VALENTINA
PEAGU ERIKA FLORENTINAII C69CIOCIOANA VALENTINA
RADU ANA MARIAII C68CIOCIOANA VALENTINA
BRAESCU VLAD ALEXANDRUII C66CIOCIOANA VALENTINA
CIOCAN VLADII C65CIOCIOANA VALENTINA
LICA MARA TEODORAII C65CIOCIOANA VALENTINA
IONESCU DARIA GABRIELAII C63CIOCIOANA VALENTINA
MUSAT STEFANIA IRINAII C61CIOCIOANA VALENTINA
BUDOIU IOANAIII C100CONSTANTINESCU RODICA
CIORASCU DIANAIII C100CONSTANTINESCU RODICA
CIUPITU DAVIDIII C100CONSTANTINESCU RODICA
DELEANU ANDREIIII C100CONSTANTINESCU RODICA
GHEORGHIU ANISIAIII C100CONSTANTINESCU RODICA
HOLBAN ANASTASIAIII C100CONSTANTINESCU RODICA
HUTULEAC MATEIIII C100CONSTANTINESCU RODICA
ISAC MEDEEAIII C100CONSTANTINESCU RODICA
MANZDRANGUNA ADELINAIII C100CONSTANTINESCU RODICA
POPESCU MAIAIII C100CONSTANTINESCU RODICA
ROSU LUCAIII C100CONSTANTINESCU RODICA
TANASOIU TEODORIII C100CONSTANTINESCU RODICA
TIRZIU MIHAIIII C100CONSTANTINESCU RODICA
ZORCA ELIZAIII C100CONSTANTINESCU RODICA
BADEA BRIANAIII C99CONSTANTINESCU RODICA
FLORESCU RARESIII C99CONSTANTINESCU RODICA
JIANU DAVIDIII C99COCONSTANTINESCU RODICA
POPESCU SEBASTIANIII C99CONSTANTINESCU RODICA
ENACHE ILIEIII C98CONSTANTINESCU RODICA
IORDACHE STEFANIII C98CONSTANTINESCU RODICA
STANCIU FILIPIII C97CONSTANTINESCU RODICA
REDNIC-ACHIM DARIAIII C95CONSTANTINESCU RODICA
BRANISTEANU ALEXIAIII C94CONSTANTINESCU RODICA
DRACSINEANU RARESIII C94CONSTANTINESCU RODICA
BOCANET ANTONIAIII C93CONSTANTINESCU RODICA
CHIRNOGEANU ADINAIII C83CONSTANTINESCU RODICA
MAVRODIN ALEXANDRUIII C80CONSTANTINESCU RODICA
NICULESCU TUDORIII C80CONSTANTINESCU RODICA
IVAN TEODORIII C70CONSTANTINESCU RODICA
MARINETE TEODORIII CParticipantCONSTANTINESCU RODICA
PATRASESCU ALEXANDRUIV B100ROGOZEANU CRISTIANA
SERAFIM ALEXIAIV B100ROGOZEANU CRISTIANA
COMAN NECTARIAIV B90ROGOZEANU CRISTIANA
CALDARUS MARIAIV B81ROGOZEANU CRISTIANA
BANE MIHAIIV B69ROGOZEANU CRISTIANA
CIOLAC MARIOIV B66ROGOZEANU CRISTIANA
VOICU IOANAIV B63ROGOZEANU CRISTIANA
ONCICA ANEMONAIV B60ROGOZEANU CRISTIANA
AGACHE ROBERTPregatitoare A100CONSTANTINESCU RODICA
BOTEZATU STEFANPregatitoare A100CONSTANTINESCU RODICA
BRATICEVICI ISABELLEPregatitoare A100CONSTANTINESCU RODICA
CHIVU PATRICKPregatitoare A100CONSTANTINESCU RODICA
CIOCIANU MARIAPregatitoare A100CONSTANTINESCU RODICA
CIUREL FILIPPregatitoare A100CONSTANTINESCU RODICA
DRACEA MARIAPregatitoare A100CONSTANTINESCU RODICA
DUTA RADUPregatitoare A100CONSTANTINESCU RODICA
FILIPON RIHANNAPregatitoare A100CONSTANTINESCU RODICA
FLORESCU MATEIPregatitoare A100CONSTANTINESCU RODICA
GHEORGHIU IRAIDAPregatitoare A100CONSTANTINESCU RODICA
ION ALESSIAPregatitoare A100CONSTANTINESCU RODICA
IORGOVEANU NATALIAPregatitoare A100CONSTANTINESCU RODICA
MARIAN DANIELPregatitoare A100CONSTANTINESCU RODICA
OANA TEODORAPregatitoare A100CONSTANTINESCU RODICA
RACOTI PATRICIAPregatitoare A100CONSTANTINESCU RODICA
RUSU ADRIANPregatitoare A100CONSTANTINESCU RODICA
TAT PATRICKPregatitoare A100CONSTANTINESCU RODICA
TIRB MAXIMILIANPregatitoare A100CONSTANTINESCU RODICA
WOICEHOVSKI STEFANPregatitoare A100CONSTANTINESCU RODICA
ENACHE ANDREEAPregatitoare A98CONSTANTINESCU RODICA
PANCIU MIRCEAPregatitoare A98CONSTANTINESCU RODICA

Inapoi la centrele de concurs