Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:SCOALA GIMNAZIALA NR.51
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
BADESCU FILIP-BOGDANI B100ENACHE DANIELA
BARCARU VLAD- DARIUSI B100ENACHE DANIELA
BESTEALA ROBERT-STEFANI B100ENACHE DANIELA
CIOCIOANA DAVID-ANDREII B100ENACHE DANIELA
CIUPITU SOPHIA-MARIAI B100ENACHE DANIELA
CONSTANTIN IARINA-IOANAI B100ENACHE DANIELA
DARABAN YASMIN-ELENAI B100ENACHE DANIELA
DUDAU ADRIAN- CRISTIANI B100ENACHE DANIELA
FLOREA ANDREI-CRISTIANI B100ENACHE DANIELA
GHITA SEBASTIAN-IOANI B100ENACHE DANIELA
ION AMALIA-GEORGIANAI B100ENACHE DANIELA
MANOLE ANTONIO-ROBERTI B100ENACHE DANIELA
MARIN CRISTINA-MARIAI B100ENACHE DANIELA
MAXIM ELENAI B100ENACHE DANIELA
MINZARESCU IORDAN NECTARIE I B100ENACHE DANIELA
MITEA DAVID-GABRIELI B100ENACHE DANIELA
MUSAT ANDREI-CRISTIANI B100ENACHE DANIELA
NEDELCU GEORGE LUCA MATIASI B100ENACHE DANIELA
PACURAR RARES-ANDREII B100ENACHE DANIELA
PAVEL LARISA MARIAI B100ENACHE DANIELA
POPESCU DARIA-IOANAI B100ENACHE DANIELA
PRETORIAN ELISABETAI B100ENACHE DANIELA
PRETORIAN TAISIAI B100ENACHE DANIELA
SANDOI ANDREI-LUCAI B100ENACHE DANIELA
STAN DARIA-ELENAI B100ENACHE DANIELA
STANCU ALEXANDRU-IONUTI B100ENACHE DANIELA
STOIAN IRINA-IOANAI B100ENACHE DANIELA
STOICA ANELIS-GEORGIANAI B100ENACHE DANIELA
SURUGIU ANDREI-LUCAI B100ENACHE DANIELA
ULIAN MAYA-ALEXANDRAI B100ENACHE DANIELA
BADEA LUCA IOAN II A95STEFANESCU ILEANA
CRISTEA TUDOR ANDREI II A91STEFANESCU ILEANA
ANTIPA ALEXANDRA II A83STEFANESCU ILEANA
BOATA SEBASTIAN II A76STEFANESCU ILEANA
SERBAN AMALIA II A70STEFANESCU ILEANA
ANTIPA RUXANDRA II A63STEFANESCU ILEANA
CRISTEA OVIDIU DUMITRUII AParticipantSTEFANESCU ILEANA
CONSTANTIN MAYA ALESSIAII AParticipantSTEFANESCU ILEANA
TAMIM SEBASTIAN MIHAI II AParticipantSTEFANESCU ILEANA
TOMA VLAD ALEXANDRU II AParticipantSTEFANESCU ILEANA
TONCEA NICOLAS STEFAN II AParticipantSTEFANESCU ILEANA
BRANISTEANU ALEXIAII C100CONSTANTINESCU RODICA
BUDOIU IOANAII C100CONSTANTINESCU RODICA
CIUPITU DAVIDII C100CONSTANTINESCU RODICA
DELEANU ANDREIII C100CONSTANTINESCU RODICA
ENACHE ILIEII C100CONSTANTINESCU RODICA
FLORESCU RARESII C100CONSTANTINESCU RODICA
GHEORGHIU ANISIAII C100CONSTANTINESCU RODICA
ISAC MEDEEAII C100CONSTANTINESCU RODICA
MANZDRANGUNA ADELINAII C100CONSTANTINESCU RODICA
POPESCU MAIAII C100CONSTANTINESCU RODICA
REDNIC-ACHIM DARIA -MARIAII C100CONSTANTINESCU RODICA
ROSU LUCAII C100CONSTANTINESCU RODICA
STANCIU FILIPII C100CONSTANTINESCU RODICA
TANASOIU TEODORII C100CONSTANTINESCU RODICA
TARANU REBECCAII C100CONSTANTINESCU RODICA
TIRZIU MIHAIII C100CONSTANTINESCU RODICA
ZORCA ELIZAII C100CONSTANTINESCU RODICA
BADEA BRIANAII C95CONSTANTINESCU RODICA
CHIRNOGEANU ADINAII C95CONSTANTINESCU RODICA
CIORASCU DIANAII C95CONSTANTINESCU RODICA
IORDACHE STEFANII C95CONSTANTINESCU RODICA
POPESCU SEBASTIANII C95CONSTANTINESCU RODICA
BOCANET ANTONIAII C90CONSTANTINESCU RODICA
DRACSINEANU RARESII C90CONSTANTINESCU RODICA
HOLBAN ANASTASIAII C90CONSTANTINESCU RODICA
HUTULEAC MATEIII C90CONSTANTINESCU RODICA
NICULESCU TUDORII C80CONSTANTINESCU RODICA
IVAN TEODORII C70CONSTANTINESCU RODICA
GHERGHINESCU TUDORII CParticipantCONSTANTINESCU RODICA
FELEA PETRUTIII A100VASILESCU ELENA
OLTEANU ANDREEAIII A100VASILESCU ELENA
STAFIE MARIO III A100VASILESCU ELENA
TOADER FRANCESCAIII A100VASILESCU ELENA
DUMITRESCU MARIAIII A96VASILESCU ELENA
RADUTA DAVIDIII A95VASILESCU ELENA
PETCU ROXANAIII A94VASILESCU ELENA
RADU GHEORGHEIII A90VASILESCU ELENA
NICULESCU ANDREEAIII A79VASILESCU ELENA
TUDOR CRISTIANIII A62VASILESCU ELENA
TUDOR IONUTIII AParticipantVASILESCU ELENA
VLAD DUMITRUIII AParticipantVASILESCU ELENA

Inapoi la centrele de concurs