Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:SCOALA GIMNAZIALA NR.51
Nume elevClasaCadru didactic
BADESCU FILIP-BOGDANI BENACHE DANIELA
BARCARU VLAD- DARIUSI BENACHE DANIELA
BESTEALA ROBERT-STEFANI BENACHE DANIELA
CIOCIOANA DAVID-ANDREII BENACHE DANIELA
CIUPITU SOPHIA-MARIAI BENACHE DANIELA
CONSTANTIN IARINA-IOANAI BENACHE DANIELA
DARABAN YASMIN-ELENAI BENACHE DANIELA
DUDAU ADRIAN- CRISTIANI BENACHE DANIELA
FLOREA ANDREI-CRISTIANI BENACHE DANIELA
GHITA SEBASTIAN-IOANI BENACHE DANIELA
ION AMALIA-GEORGIANAI BENACHE DANIELA
MANOLE ANTONIO-ROBERTI BENACHE DANIELA
MARIN CRISTINA-MARIAI BENACHE DANIELA
MAXIM ELENAI BENACHE DANIELA
MINZARESCU IORDAN NECTARIE I BENACHE DANIELA
MITEA DAVID-GABRIELI BENACHE DANIELA
MUSAT ANDREI-CRISTIANI BENACHE DANIELA
NEDELCU GEORGE LUCA MATIASI BENACHE DANIELA
PACURAR RARES-ANDREII BENACHE DANIELA
PAVEL LARISA MARIAI BENACHE DANIELA
POPESCU DARIA-IOANAI BENACHE DANIELA
PRETORIAN ELISABETAI BENACHE DANIELA
PRETORIAN TAISIAI BENACHE DANIELA
SANDOI ANDREI-LUCAI BENACHE DANIELA
STAN DARIA-ELENAI BENACHE DANIELA
STANCU ALEXANDRU-IONUTI BENACHE DANIELA
STOIAN IRINA-IOANAI BENACHE DANIELA
STOICA ANELIS-GEORGIANAI BENACHE DANIELA
SURUGIU ANDREI-LUCAI BENACHE DANIELA
ULIAN MAYA-ALEXANDRAI BENACHE DANIELA
BRANISTEANU ALEXIAII CCONSTANTINESCU RODICA
BUDOIU IOANAII CCONSTANTINESCU RODICA
CIUPITU DAVIDII CCONSTANTINESCU RODICA
DELEANU ANDREIII CCONSTANTINESCU RODICA
ENACHE ILIEII CCONSTANTINESCU RODICA
FLORESCU RARESII CCONSTANTINESCU RODICA
GHEORGHIU ANISIAII CCONSTANTINESCU RODICA
ISAC MEDEEAII CCONSTANTINESCU RODICA
MANZDRANGUNA ADELINAII CCONSTANTINESCU RODICA
POPESCU MAIAII CCONSTANTINESCU RODICA
REDNIC-ACHIM DARIA -MARIAII CCONSTANTINESCU RODICA
ROSU LUCAII CCONSTANTINESCU RODICA
STANCIU FILIPII CCONSTANTINESCU RODICA
TANASOIU TEODORII CCONSTANTINESCU RODICA
TARANU REBECCAII CCONSTANTINESCU RODICA
TIRZIU MIHAIII CCONSTANTINESCU RODICA
ZORCA ELIZAII CCONSTANTINESCU RODICA
FELEA PETRUTIII AVASILESCU ELENA
OLTEANU ANDREEAIII AVASILESCU ELENA
STAFIE MARIO III AVASILESCU ELENA
TOADER FRANCESCAIII AVASILESCU ELENA

Inapoi la centrele de concurs