Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 88
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
APOSTOL ILINCAI BEILINCA EUGENIA
BANESCU SEBASTIANI BEILINCA EUGENIA
CHECEA MAYAI BEILINCA EUGENIA
VISAN ANDREII BEILINCA EUGENIA
VLADA DAVIDI BEILINCA EUGENIA
ALBU DIANAI CELAZARESCU GILDA
CICALA VLADI DENASTASIU ALINA
IACOB MARIA I DENASTASIU ALINA
IPATE DAVIDI DENASTASIU ALINA
MIUTU MATEII DENASTASIU ALINA
TANASA IARINAI DENASTASIU ALINA
DUMITRU MIHAII EEILUC GHERGHINA
SUSMA ANTONIAI EEILUC GHERGHINA
VLAD RAZVANI EEILUC GHERGHINA
STANCU ALEXANDRUII AENITA ELENA
ARON IANISII BEFURDUI SILVIA
BORDEI EVELINAII BEFURDUI SILVIA
CRACIUN RARESII BEFURDUI SILVIA
VLASE VLADII BEFURDUI SILVIA
CHIRITESCU IANISII CEISPAS MIOARA
DUMITRU LUCAII CEISPAS MIOARA
IONESCU LAURAII CEISPAS MIOARA
ACHIM MIHAIIII AERADU ELENA
BANCELU CATALINIII AERADU ELENA
PAVEL IRINAIII CEUNGUREANU COSMINA
BORDEI STEFAN IOANPregatitoare BEMIHALEA NICOLETA
VASILE PATRIK ALEXANDRUPregatitoare BEMIHALEA NICOLETA
ION STEFANIAI BIILINCA EUGENIA
STEFAN RAZVANI BIILINCA EUGENIA
IVAN CRISTINAIII AIIRADU ELENA
MITEL BIANCAIII AIIRADU ELENA
VICOLEANU NATASHAIII AIIRADU ELENA
NICULESCU IULIAI BIIILINCA EUGENIA
CRISTEA LAURAI EIIILUC GHERGHINA
ROSU PATRICKI EIIILUC GHERGHINA
COCIUBA DARIUSII BIIFURDUI SILVIA
DESPA CRISTIANII BIIFURDUI SILVIA
DOBRE CARLAII BIIFURDUI SILVIA
PETCU GEORGEII BIIFURDUI SILVIA
AGANEI ALEXANDRA ANDREEAPregatitoare BIIMIHALEA NICOLETA
BUJOREANU DAVID ANDREIPregatitoare BIIMIHALEA NICOLETA
FETCU KATIA GABRIELAPregatitoare BIIMIHALEA NICOLETA
MANEA BEATRICEIII AIIIRADU ELENA
MANEA BEATRICEIII AIIIRADU ELENA
MATACHE ALEXANDRAIII AIIIRADU ELENA
GRASU ILINCAI BIIIILINCA EUGENIA
DOBREV ALINI DIIINASTASIU ALINA
NAN NORAII AIIINITA ELENA
DOROFTEI RARESIII AIIIRADU ELENA
ION ANDREEAIII AIIIRADU ELENA
ION MARIAIII AIIIRADU ELENA
LUPU DAVIDI BIIIILINCA EUGENIA
MOGA TEODORAI BIIIILINCA EUGENIA
MUNIR ADRIANIII AIIIRADU ELENA
GANEA IULIAI BMILINCA EUGENIA
JIDRAS ANASTASIA I BMILINCA EUGENIA
LUCHICI ANDREI I BMILINCA EUGENIA
IONITA SOFIAI DMNASTASIU ALINA
MINCU ALEXI DMNASTASIU ALINA
OLOGEANU FILIPI EMILUC GHERGHINA
ALI TUDORII BMFURDUI SILVIA
CIUREA VLADII BMFURDUI SILVIA
ARDELEANU SARAII CMISPAS MIOARA
BARBU IRINAII CMISPAS MIOARA
GRIGORIE ALEXIAII CMISPAS MIOARA
HOLBAN CALINII CMISPAS MIOARA
IVESCU DENISII CMISPAS MIOARA
LIPIANU MARIAII CMISPAS MIOARA
MARCOCI BRIANAII CMISPAS MIOARA
MENAGI YASEMINII CMISPAS MIOARA
SURSILOV ANAII CMISPAS MIOARA
TURCEA NECTARIEII CMISPAS MIOARA
TURCEAC ANDREIII CMISPAS MIOARA
CONSTANTINESCU STEFANII DMBRICEAG LILIANA
COMAN PATRIKIII AMRADU ELENA
PRODAN KARINAIII DMDUCA FLORICA
RADU ERICIII DMDUCA FLORICA

Inapoi la centrele de concurs