Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Buzau
Localitate:Rm Sarat
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 6
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
MARIN LARISAI AEBARBU OLGA
RAILEANU MARINAI AEBARBU OLGA
SARARU ALEXANDRUI AEBARBU OLGA
SARARU DARIAI AEBARBU OLGA
SELARU ALEXANDRAI AEBARBU OLGA
BURJOI ANA GABRIELAI BEOLARU FLORENTINA
CUCU DENISA GABRIELAI BEOLARU FLORENTINA
OLARU PETRU ANDREII BEOLARU FLORENTINA
UNTEA IOANAI BEOLARU FLORENTINA
GURITA DENIS ANDREIII AENECHIFOR GINA
TEODORESCU STEFAN ANDREIII AENECHIFOR GINA
NECULAI ALECSIAIII AEBALAN DRAGOMIR IRINA
RUSU DENISIII AEBALAN DRAGOMIR IRINA
ALEXANDRU MARIA LAURAIV BEPOPESCU FLORENTINA
NECHIFOR ANIELA ELENAIV BEPOPESCU FLORENTINA
BANU ALEXANDRA DARIAPregatitoare AEDINU OLGUTA
DICIANU ADELINAPregatitoare AEDINU OLGUTA
DUMITRU MARIO STELIANPregatitoare AEDINU OLGUTA
TOIU MARIOPregatitoare AEDINU OLGUTA
TRIFAN CARLA GABRIELAPregatitoare AEDINU OLGUTA
TRISCAS DELIA ELENAPregatitoare AEDINU OLGUTA
ALI CODRUT IOANPregatitoare BEROMAN VALERIA
BUZOIANU IONUT ALEXANDRUPregatitoare BEROMAN VALERIA
CATRINA DENISA MARIAPregatitoare BEROMAN VALERIA
CIOBOTARU RAZVAN FLORINPregatitoare BEROMAN VALERIA
DUIA CHANEL ALINA DANIELAPregatitoare BEROMAN VALERIA
GOGANGEA ANA MARIAPregatitoare BEROMAN VALERIA
HADIR RODICA FLORENTINAPregatitoare BEROMAN VALERIA
SCHVARTZ VALENTIN ALEXANDRUPregatitoare BEROMAN VALERIA
MUSAT IANIS ANDREII BIOLARU FLORENTINA
SIMION ALEX GEORGEI BIOLARU FLORENTINA
LEOPEA ANDREEAIII AIBALAN DRAGOMIR IRINA
PANAETE ISABELLAI AIIBARBU OLGA
DURAN CATALINI BIIOLARU FLORENTINA
OLARU IRINA ANDREEAI BIIOLARU FLORENTINA
BAZIR MADALINII AIINECHIFOR GINA
MESCA RARES GABRIELII AIINECHIFOR GINA
STEFAN MARIA ROXANAII AIINECHIFOR GINA
ANTON MARIAIII AIIBALAN DRAGOMIR IRINA
URITU ANDREIIII AIIBALAN DRAGOMIR IRINA
HADIR FABIANPregatitoare BIIROMAN VALERIA
OVREI STEFANUT AURASPregatitoare BIIROMAN VALERIA
PAVALOIU ROBERTIV AIIIPUIU DORINA
ZAMFIR IOANA ELENAI AMBARBU OLGA
ANTON ANDRA DENISAII AMNECHIFOR GINA
COVURLUI ANDRADA IRINAII AMNECHIFOR GINA
NECHIFOR IONUTPregatitoare AMDINU OLGUTA
ROSCA IOANAPregatitoare AMDINU OLGUTA

Inapoi la centrele de concurs