Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Constanta
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea
Nume elevClasaCadru didactic
BUNBAC STEFAN-CATALINI BIFRIM ELENA
DINA MIHAI-ALBERTI BIFRIM ELENA
LETA AARON-MIHAII BIFRIM ELENA
MURESAN ADELINA-DIANAI BIFRIM ELENA
PITURU RAUL-NICOLAEI BIFRIM ELENA
Batraneanu Ana Maria I CSamata Aurelia
Branzea FrancescaI CSamata Aurelia
Radu Natalia MariaI CSamata Aurelia
Teodorescu SabinaI CSamata Aurelia
Vochitu MariaI CSamata Aurelia
Mircica AlexandruI DAli Leila
Salim TerimI DAli Leila
CLINCI LUCAS ANDREII FMATEESCU DOINA
COSTACHE VLADIMIR I FMATEESCU DOINA
HARALAMBI KARINA ELISAI FMATEESCU DOINA
MANZATU STEFANI FMATEESCU DOINA
MARCU PETREI FMATEESCU DOINA
PREPELITA ANDREEA I FMATEESCU DOINA
RADU MARIA BRIANAI FMATEESCU DOINA
STANCU SARA MARIA I FMATEESCU DOINA
Farcas AlexiaII AUngureanu Gabriela
Nicut DavidII AUngureanu Gabriela
Gheorghe Vlad AndreiII CPavel Aurelia
Nita AndreeaII DMIHAI FLORICA
Sapera SergiuII DMIHAI FLORICA
Vasilcioiu Ionut II DMIHAI FLORICA
Azis Ebru FatimaII FAioanei Manuela
Calin Paul VladimirII FAioanei Manuela
Cojanu Ciprian StefanII FAioanei Manuela
Serban ChristianIII ATanasov Gabriela Iuliana
Ilie RuxandraIII CStoicoci Melania
Vinatoru Teodora IoanaIII CStoicoci Melania
Cain AnisiaIII EMorcan Crenguta
Solom PetruIII EMorcan Crenguta
BOTOSNEANU ROBERTIII FCringus Iacob Corina
CONSTANTIN SERBANIII FCringus Iacob Corina
Gavrila Dima Teodora IV BBatraneanu Nicoleta
Banaga AlexiaIV CPapuc Corina
Culea DariaIV CPapuc Corina
Hagi Sphia NicoleIV CPapuc Corina
Calin Clara MariaIV DTarachiu Irina
Ivan Riana RebecaIV DTarachiu Irina
Lupusoru Delia MihaelaIV DTarachiu Irina
Mardare Mihaela LoredanaIV DTarachiu Irina
BURDUJA ANASTASIAIV EPANAIT CATALINA
CAZACINCU IOANAIV EPANAIT CATALINA
ION ANDRA RAISAIV EPANAIT CATALINA
Calinic Rares CristianIV FIonescu Adriana Gabriela
Stamule Lisa MariaIV FIonescu Adriana Gabriela
Tudor Mara AndreeaIV FIonescu Adriana Gabriela
Iancu MateiPregatitoare DMorosanu Florina
Ioan AlessiaPregatitoare DMorosanu Florina
Vriscu VasianPregatitoare DMorosanu Florina
Abagiu TeodoraPregatitoare FluChircu Cristina
Bican Stefan IoanPregatitoare FluChircu Cristina
Caracuda AndreiPregatitoare FluChircu Cristina
Curtmemet AmraPregatitoare FluChircu Cristina
Druncea MihaiPregatitoare FluChircu Cristina
Dumitras MariaPregatitoare FluChircu Cristina
Ionita RebecaPregatitoare FluChircu Cristina
Nicolae MateiPregatitoare FluChircu Cristina
Rizea SebastianPregatitoare FluChircu Cristina
Savin DariusPregatitoare FluChircu Cristina
Tanasa David Pregatitoare FluChircu Cristina

Inapoi la centrele de concurs