Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Constanta
Scoala:Scoala nr. 37
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Cotici Ana- MariaI AEHalep Elena
Eremia Anca- IrinaI AEHalep Elena
Iftene Radu- NicolaeI AEHalep Elena
Serban Antonia I AEHalep Elena
Vancea Maria-AntoniaI AEHalep Elena
Barsan MateiI BEGrumazescu Silvica
Batman MelisaI BEGrumazescu Silvica
Mihaila FilipI BEGrumazescu Silvica
Suciu DavidI BEGrumazescu Silvica
Nastase MariaII AETabacaru Janina
Vizireanu TudorII AETabacaru Janina
Caraman AntonII CEFaget Mihaela
Marinescu AlexiaII CEFaget Mihaela
Petrea AndreeaII CEFaget Mihaela
Ploaie MirceaII CEFaget Mihaela
CUCUREZEAN ELENAIII AEFenes Susana
LEMNARU MATEIIII AEFenes Susana
Maxim-Florea Sara-MariaIII CEGazdaru Elena
Neagu StefanIII DEIancu Liliana
Micu MihaiIV AEDinescu Laura
Omer ArkanIV BEBuruiana Camelia
Croitor Andu Pregatitoare BEJagura Olimpia
Ghitan DariusPregatitoare BEJagura Olimpia
Olaru AdrianPregatitoare BEJagura Olimpia
Parleteanu MihneaPregatitoare BEJagura Olimpia
Serbanescu MateiPregatitoare BEJagura Olimpia
Vasilut TeodoraPregatitoare BEJagura Olimpia
BOGHEA CRINA-GABRIELAPregatitoare DEDeaconeasa Verginica
GORGAN ANDREIPregatitoare DEDeaconeasa Verginica
IORDACHE MARIA-MIRUNAPregatitoare DEDeaconeasa Verginica
PASCALE ANDRADA-CONSTANTINAPregatitoare DEDeaconeasa Verginica
Simion Catalina GeorgianaIII CIGazdaru Elena
Bajdechi BeatriceIV BIBuruiana Camelia
Noghi Ana- MariaI AIIHalep Elena
Preda MateiII CIIFaget Mihaela
Dragulin RazvanI AIIHalep Elena
Grumazescu AlexandraI BIIGrumazescu Silvica
Radu RalucaI BIIGrumazescu Silvica
Stefanescu MariaI BIIGrumazescu Silvica
Catana AneliseII AIITabacaru Janina
Ibraim EnisII AIITabacaru Janina
Moldovan DavidII AIITabacaru Janina
Bostaca RaresII CIIFaget Mihaela
Dinu StefanII CIIFaget Mihaela
Taralunga AlexandruII CIIFaget Mihaela
STEFAN ALEXANDRAIII AIIFenes Susana
Trifan Andi DarenIII BIIBrighila Silvia
Radulescu David MihailIII CIIGazdaru Elena
Popescu SebastianIII DIIIancu Liliana
Sima RazvanIII DIIIancu Liliana
Neagoe Alexandru MarioIV AIIDinescu Laura
Radulescu LauraIV BIIBuruiana Camelia
Carnu IlincaPregatitoare BIIJagura Olimpia
Curcan IngridPregatitoare BIIJagura Olimpia
Manea DavidPregatitoare BIIJagura Olimpia
Popeanu GeorgianaPregatitoare BIIJagura Olimpia
CHENAC ALEXIA-MARIAPregatitoare DIIDeaconeasa Verginica
COLTA DENISA-MARIAPregatitoare DIIDeaconeasa Verginica
STAN REBECCA-IOANAPregatitoare DIIDeaconeasa Verginica
VOINEA EDUARDPregatitoare DIIDeaconeasa Verginica
Dragan AlexandruIII BIIIBrighila Silvia
Lacea SmarandaIII BIIIBrighila Silvia
Petre IrinaIII BIIIBrighila Silvia
Dimulescu AmaliaII aIIITabacaru Janina
Grigoras MateeaIII CIIIGazdaru Elena
Martac Larisa ArianaIII CIIIGazdaru Elena
Boghea MariaIII DIIIIancu Liliana
Chirila TudorIII BIIIBrighila Silvia
Jagura ElisaIV BIIIBuruiana Camelia
JUDELE DAVIDPregatitoare DIIIDeaconeasa Verginica
CINCA MARIAIII AIIIFenes Susana
STROIESCU LAURAIII AIIIFenes Susana
Olteanu VladIII BIIIBrighila Silvia
Tudose GeorgeIII BIIIBrighila Silvia
Andrei AlexandraI AMHalep Elena
Balasa DavidI AMHalep Elena
Bica IrinaI AMHalep Elena
Chelariu LoredanaI AMHalep Elena
Constantin AlinaI AMHalep Elena
Scripcariu Ungureanu AnaI AMHalep Elena
Susanu DariusI AMHalep Elena
Dan StefaniaII CMFaget Mihaela
Munteanu IrinaII CMFaget Mihaela
LEAHU ANDREEAIII AMFenes Susana
OSMAN HAKIMIII AMFenes Susana
Palanga EricIII BMBrighila Silvia
Zaporojan DavidIII BMBrighila Silvia
Asan David StefanIII CMGazdaru Elena
Bucur MarioIII DMIancu Liliana
Cirnu BogdanIII DMIancu Liliana
Dobrin TeodoraIII DMIancu Liliana
Herciu BogdanIII DMIancu Liliana
Pirleala AndreiIII DMIancu Liliana
Rosu MihaiIII DMIancu Liliana
Tudorache Antonio III DMIancu Liliana
Moldovan CodrinIV AMDinescu Laura
Mirea Bianca AndreeaIV BMBuruiana Camelia
Ciobanu AdelaPregatitoare BMJagura Olimpia
Patrascu IoanaPregatitoare BMJagura Olimpia
Pindaru RaresPregatitoare BMJagura Olimpia
Rata MihaiPregatitoare BMJagura Olimpia
Vonica RebecaPregatitoare BMJagura Olimpia
CHIRILESCU LUCA GABRIELPregatitoare DMDeaconeasa Verginica
COVALIU MARIA INGRIDPregatitoare DMDeaconeasa Verginica
MODIGA ELIZA GABRIELAPregatitoare DMDeaconeasa Verginica
NEGREANU EMMA ANDREEAPregatitoare DMDeaconeasa Verginica
TABACARU MARA ALEXIAPregatitoare DMDeaconeasa Verginica

Inapoi la centrele de concurs