Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Dolj
Localitate:Craiova
Scoala:C.N. Carol I
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Chilivercu AndreeaI DENica Isabella Marilena
Marinescu Merina AndreeaI DENica Isabella Marilena
Porumboiu MihaiI DENica Isabella Marilena
Radu Emma GabrielaI DENica Isabella Marilena
Tandareanu YannisII CEToma Georgiana
Ganea Daria MariaIII C EBarbu Irina
Trandafirescu David III CEBarbu Irina
Oneata Andra CatincaIV BEIsbiceanu Victoria
Tulba David Ionut AndreiIV BEIsbiceanu Victoria
Ungureanu Lorin DimitrieIV BEIsbiceanu Victoria
Ciobanu RaresPregatitoare AERistea Mihaela
Cioboata VladPregatitoare AERistea Mihaela
Nicola TeodoraPregatitoare AERistea Mihaela
Nicola TeodoraPregatitoare AERistea Mihaela
Padeanu RaisaPregatitoare AERistea Mihaela
Pirvu OanaPregatitoare AERistea Mihaela
Popescu AlexiaPregatitoare AERistea Mihaela
Popescu CalinPregatitoare AERistea Mihaela
Popescu Mihai AndreiPregatitoare AERistea Mihaela
Radut AndreiPregatitoare AERistea Mihaela
Teodorescu SoniaPregatitoare AERistea Mihaela
Vlagiu NataliaPregatitoare AERistea Mihaela
Armaselu Giulia ElenaPregatitoare BEVeliscu Liana
Barbosu EduardPregatitoare BEVeliscu Liana
Bazaverde StefanPregatitoare BEVeliscu Liana
Bogdanov Maria CleopatraPregatitoare BEVeliscu Liana
Danilescu Ioana LeliaPregatitoare BEVeliscu Liana
Dorovschi Eva AntoniaPregatitoare BEVeliscu Liana
Dumitru Sofia IoanaPregatitoare BEVeliscu Liana
Enache Eduard AndreiPregatitoare BEVeliscu Liana
Fugaru Raluca GabrielaPregatitoare BEVeliscu Liana
Gaina Eduard Giuseppe NicusorPregatitoare BEVeliscu Liana
Ionescu DavidPregatitoare BEVeliscu Liana
Mihailescu AnisiaPregatitoare BEVeliscu Liana
Preda Erik NoelPregatitoare BEVeliscu Liana
Valu Rebecca MariaPregatitoare BEVeliscu Liana
Vraja Robert MarioPregatitoare BEVeliscu Liana
Anghelina Alexandra ElenaPregatitoare C EBogdan Ecaterina
Bilhac Sonia MariaPregatitoare C EBogdan Ecaterina
Bonciog Stefan GabrielPregatitoare C EBogdan Ecaterina
Cojocaru Stefan RaresPregatitoare C EBogdan Ecaterina
Curcdea Stefan EdyPregatitoare C EBogdan Ecaterina
Ganea RaresPregatitoare C EBogdan Ecaterina
Ion AlexandruPregatitoare C EBogdan Ecaterina
Latchescu Bulacu DavidPregatitoare C EBogdan Ecaterina
Marinescu Maria EmmaPregatitoare C EBogdan Ecaterina
Mirea Codrin AlexandruPregatitoare C EBogdan Ecaterina
Moroseanu VladPregatitoare C EBogdan Ecaterina
Munteanu MariaPregatitoare C EBogdan Ecaterina
Parva IoanPregatitoare C EBogdan Ecaterina
Parva IoanPregatitoare C EBogdan Ecaterina
Pasculescu Bogdan FlorinPregatitoare C EBogdan Ecaterina
Stania Patric AndreiPregatitoare CEBogdan Ecaterina
Uta Eduard MihaiPregatitoare C EBogdan Ecaterina
Bogdan Carina AndreeaPregatitoare DESandu Lavinia
Gherganu Sasha AndreiPregatitoare DESandu Lavinia
Raulea David GabrielPregatitoare DESandu Lavinia
Roinita Andra CristianaPregatitoare DESandu Lavinia
Sarbu Alexandru MihaiPregatitoare DESandu Lavinia
Bala AyanPregatitoare EEStanescu Virginia
Caramida PatriciaPregatitoare EEStanescu Virginia
Ciochiu DamianPregatitoare EEStanescu Virginia
Ciovina MariaPregatitoare EEStanescu Virginia
Constantin DariusPregatitoare EEStanescu Virginia
Dobre-Mic AndreiPregatitoare EEStanescu Virginia
Nicolae SandraPregatitoare EEStanescu Virginia
Odagiu DariaPregatitoare EEStanescu Virginia
Olteanu RobertPregatitoare EEStanescu Virginia
Rezeanu RazvanPregatitoare EEStanescu Virginia
Stanusi CatalinPregatitoare EEStanescu Virginia
Voinea MariaPregatitoare EEStanescu Virginia
Florea EduardII AICocosatu Doinita
Voican AlexiaII AICocosatu Doinita
Ion RalucaII CIToma Georgiana
Catalina RaresI AIDoran Maria
Radulescu PetruI AIDoran Maria
Pistol Caplescu DavidI BIRoinita Alina Elena
Calin IonutII AICocosatu Doinita
Nitu MihaiII BIManolea Daniela
Tascovici CiprianII DIChilom Eliza
Florea TeodoraI CIIBratan Elena
Marcu GabrielI CIIBratan Elena
Tecu MarioI CIIBratan Elena
Bistriceanu LarisaI DIINica Isabella Marilena
Bucataru Bogdan AndreiI DIINica Isabella Marilena
Tusaliu Sonia MariaI DIINica Isabella Marilena
Boborelu Daniel AndreiPregatitoare BIIVeliscu Liana
Bobos MihneaPregatitoare BIIVeliscu Liana
Durac Ana GabrielaPregatitoare BIIVeliscu Liana
Patrana NicolePregatitoare BIIVeliscu Liana
Vladoianu Maria Pregatitoare BIIVeliscu Liana
Oprisor AmaliaI AIIDoran Maria
Glavan BiancaI AIIDoran Maria
Serban DariaI AIIDoran Maria
Ungureanu Mihai CalinI BIIRoinita Alina Elena
Vasilescu Tudor IonI DIINica Isabella Marilena
Avramescu MariaII CIIToma Georgiana
Bala IoanaII CIIToma Georgiana
Dragomirescu FrancescaII CIIToma Georgiana
Grozavu AndreiII CIIToma Georgiana
Stoenica DavidIII AIIBistriceanu Denisa
Tomulescu RaduIII AIIBistriceanu Denisa
Gherghisan LucaPregatitoare AIIRistea Mihaela
Mayer EvaPregatitoare AIIRistea Mihaela
Vargatu CorinaPregatitoare AIIRistea Mihaela
Voinea MariaPregatitoare AIIRistea Mihaela
Irimea Karina ElenaPregatitoare BIIVeliscu Liana
Patru Ruxandra TeodoraPregatitoare BIIVeliscu Liana
Lungu Alexandru StefaniaPregatitoare DIISandu Lavinia
Neamtu Teodora HaretinaPregatitoare DIISandu Lavinia
Panduru Stefano DorianPregatitoare DIISandu Lavinia
Stoenac Andreea BrianaPregatitoare DIISandu Lavinia
Zamfir LucaI AIIIDoran Maria
Bonteanu Rares Albert IonutIV AIIIMirea Valeria
Toader ElenaI AIIIDoran Maria
Pascu TudorII CIIIToma Georgiana
Bozgan ClaudiuII DIIIChilom Eliza
Colhon SerbanII DIIIChilom Eliza
Petre StefanII DIIIChilom Eliza
Dolea Mario AndreiPregatitoare BIIIVeliscu Liana
Ilie Mare Ruxandra MariaI DIIINica Isabella Marilena
Plopsoreanu Luca AndreiPregatitoare BIIIVeliscu Liana
Cioboiu AlexandruPregatitoare DIIISandu Lavinia
Mazilu Luca MateiPregatitoare DIIISandu Lavinia
Dan Cristian DariusI BIIIRoinita Alina Elena
Soca IonutI CIIIBratan Elena
Vasilescu Floriana BeatricePregatitoare DIIISandu Lavinia
Radulescu Mihnea PetruI BMRoinita Alina Elena
Munoz BiancaI CMBratan Elena
Dumitrescu Emil II BMManolea Daniela
Ciulu IoanaII CMToma Georgiana
Ghidiceanu LucaII CMToma Georgiana
Ignat EvaII CMToma Georgiana
Selaru SaraII CMToma Georgiana
Dalri CristianIII AMBistriceanu Denisa
Tutunaru DariaIII C MBarbu Irina
Noana JustinIII DMMicu Carla Cristiana
Bogoi RaduPregatitoare AMRistea Mihaela
Coanda AnneMariaPregatitoare AMRistea Mihaela
Rosianu AntoniaPregatitoare AMRistea Mihaela
Dinilescu Mihai Alexandru Pregatitoare BMVeliscu Liana
Manolea Alexandru CosminPregatitoare C MBogdan Ecaterina
Marin Ana DenisaPregatitoare C MBogdan Ecaterina
Mateescu Maria SorinaPregatitoare C MBogdan Ecaterina
Ocheselu ParaschivaPregatitoare C MBogdan Ecaterina
Enache Ioan EduardPregatitoare DMSandu Lavinia

Inapoi la centrele de concurs