Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Dolj
Localitate:Craiova
Scoala:C.N. Fratii Buzesti
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
DRAGOMIR IOANAI AEBADEA ADELA
PARPALA DARIUSI AEBADEA ADELA
TOMA RAYSAI AEBADEA ADELA
Iordache AndreiI BEBarbarasa Ionela
Ocoleanu RaresI BEBarbarasa Ionela
Poenaru alexandruI BEBarbarasa Ionela
ANCUTA TANIAI CEMitrica Lavinia
BLENDEA PATRIKI CEMitrica Lavinia
BRANCUS EMMAI CEMitrica Lavinia
CROITORU LAURENTIUI CEMitrica Lavinia
MIHAILA MIRUNAI CEMitrica Lavinia
MITRICA ALEXANDRAI CEMitrica Lavinia
OPREA BOGDANI CEMitrica Lavinia
PETRESCU STEFAN ROBERTI CEMitrica Lavinia
TUTA NATALIAI CEMitrica Lavinia
VISAN GABRIELAI CEMitrica Lavinia
BANICA ANNA MIHAELAI DEGHERGHINESCU CRISTINA
BANICA DARIAI DEGHERGHINESCU CRISTINA
CAMEN DAVID ADRIANI DEGHERGHINESCU CRISTINA
CAPITANU SOPHIA IOANAI DEGHERGHINESCU CRISTINA
DINACHE ALEXIA MARIAI DEGHERGHINESCU CRISTINA
DIULESCU DRAGOSI DEGHERGHINESCU CRISTINA
ERHAN ILINCA MARIAI DEGHERGHINESCU CRISTINA
ION MARIA VIOLETAI DEGHERGHINESCU CRISTINA
MIU VLAD MIHAII DEGHERGHINESCU CRISTINA
RADU-MARE ALEXIA NICOLETAI DEGHERGHINESCU CRISTINA
ANDREI RARESII AEAlexie Elena
GAVRILA DAVIDII AEAlexie Elena
GHEORGHITA ANDREIII AEAlexie Elena
IONASCU ANDREIII AEAlexie Elena
VIESPESCU CARINAII AEAlexie Elena
Dodocioiu KarinaII BEPRUFU VERONICA
Slesar TheodoraII BEPRUFU VERONICA
CORICI ANA MARIAII CEDRAGHICI L MARACINE C
Cernaianu AlexandruIII AEConstantin Viliana
Porojan AndreiIII BEMirea Mihaela Ionica Simona
Smolik AdrianaIII BEMirea Mihaela Ionica Simona
Alecsie MihneaIV AEArgentoianu Liliana
Argentoianu ElizaIV AEArgentoianu Liliana
Capitanu AlexandruIV AEArgentoianu Liliana
Stefanescu Andrei IV BEGhinea Ana-Sevastita
Vilcea Andrei IV BEGhinea Ana-Sevastita
Cismaru TheodorIV CEPopescu Simona
Pelea Radu-StefanIV DEVlad Mariana
Albastroiu ErikaPregatitoare AEPopescu Carmen Veronica
Barbu Darius GabrielPregatitoare AEPopescu Carmen Veronica
Catrina DavidPregatitoare AEPopescu Carmen Veronica
Neghina Daniela GabrielaPregatitoare AEPopescu Carmen Veronica
Safta AlbertoPregatitoare AEPopescu Carmen Veronica
Sirbu AndreeaPregatitoare AEPopescu Carmen Veronica
Girbovan LucaIV AIArgentoianu Liliana
Popescu CalinIV AIArgentoianu Liliana
Rosu AdrianIV AIArgentoianu Liliana
AL-KHATIB MAYAI AIBADEA ADELA
CRACIUN ANDREEAI AIBADEA ADELA
MARIA MARAI AIBADEA ADELA
BRESTEANU SIMINA ELENAI DIGHERGHINESCU CRISTINA
OLARU-MANDA MONICA ANAI DIGHERGHINESCU CRISTINA
GABROVEANU STEFANII AIAlexie Elena
IONESCU MIHAIII AIAlexie Elena
Ioana DragosII DIPopescu Camelia
Dumbrava Diana-OliviaIV DIVlad Mariana
Scarlat Alexandru StefanPregatitoare AIPopescu Carmen Veronica
Serbana Diana NicoletaPregatitoare AIPopescu Carmen Veronica
Tecu Matei StefanPregatitoare AIPopescu Carmen Veronica
Muscalu CristianII DIIPopescu Camelia
FORTAN MARAII EIIPOPA LAVINIA CIUPERCEANU M
Dinu Alexandru IV BIIGhinea Ana-Sevastita
Mitrica Andra IV BIIGhinea Ana-Sevastita
FIERARU ANAIS MARINAI DIIGHERGHINESCU CRISTINA
Marcu IuliaII BIIPRUFU VERONICA
GRADINARU ATENAII CIIDRAGHICI L MARACINE C
Baloi BiancaPregatitoare AIIPopescu Carmen Veronica
Dragoi Daria NicolePregatitoare AIIPopescu Carmen Veronica
Mogoseanu TimeeaI BIIBarbarasa Ionela
Tudorascu Rares AndreiI BIIBarbarasa Ionela
CIRSTINA DARIUSI CIIMitrica Lavinia
DRINCEANU ANA-MARIAI CIIMitrica Lavinia
FLORESCU MIHAELAI CIIMitrica Lavinia
GLODEANU VICTORI CIIMitrica Lavinia
CIRSTEA IOANA ALEXANDRAI DIIGHERGHINESCU CRISTINA
DURLE CATALINI DIIGHERGHINESCU CRISTINA
LUPU ANNA SOFIAI DIIGHERGHINESCU CRISTINA
UNGUREANU RARESII AIIAlexie Elena
Popescu SofiaII BIIPRUFU VERONICA
Nanu RobertIII AIIIConstantin Viliana
Nuta MateiII BIIIPRUFU VERONICA
IACOBESCU LUCIANAII CIIIDRAGHICI L MARACINE C
MUNTEANU SARAII CIIIDRAGHICI L MARACINE C
Musuroi MateiII DIIIPopescu Camelia
Budin AddaIV AIIIArgentoianu Liliana
Apetrei Ana IrinaPregatitoare AIIIPopescu Carmen Veronica
Chitu MariaPregatitoare AIIIPopescu Carmen Veronica
Santia Rares AndreiPregatitoare AIIIPopescu Carmen Veronica
Paraschiv NicusorIII BIIIMirea Mihaela Ionica Simona
Cara BristenaIV AIIIArgentoianu Liliana
Enache Bianca IV BIIIGhinea Ana-Sevastita
Toaxen Iris MariaPregatitoare AIIIPopescu Carmen Veronica
Avasiloaei MariaII BIIIPRUFU VERONICA
Iana BiancaI BMBarbarasa Ionela
BADIRCI RADU VLADI DMGHERGHINESCU CRISTINA
MARIN NATALIA MARIAI DMGHERGHINESCU CRISTINA
OUATU FILOTEEA MARIAI DMGHERGHINESCU CRISTINA
Badica IannisII BMPRUFU VERONICA
POPA LUCAII CMDRAGHICI L MARACINE C
Serban AlexandruII DMPopescu Camelia
Ionete GabrielIII AMConstantin Viliana
Anghel TeodorPregatitoare AMPopescu Carmen Veronica
Tana BrianaPregatitoare AMPopescu Carmen Veronica

Inapoi la centrele de concurs