Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Dolj
Localitate:Craiova
Scoala:Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
CATANA ALEXANDRUI BEprof NEDELCU MIHAELA
GHEORGHE-MEDELETE TEODORA-ELENAII BEProf SARBU MELANIA-ANTOANETA
IVANESCU ALEXANDRUII BEProf SARBU MELANIA-ANTOANETA
DESPA FABIANIII BEprof NEAGOE GEORGIANA-DENISA
ILIUTA ALEXANDRU IONUTIII CEprof STUPARU VERGINICA
VASILE EDUARDOIII CEprof STUPARU VERGINICA
BADEA MARIA ALEXANDRAPregatitoare AEprof SOARECE-SINDILE MARIA-MIHAELA
BARU MIHAIPregatitoare AEprof SOARECE-SINDILE MARIA-MIHAELA
BEDELICI KARINAPregatitoare AEprof SOARECE-SINDILE MARIA-MIHAELA
BORCAN ROBERTAPregatitoare AEprof SOARECE-SINDILE MARIA-MIHAELA
CALIN MATEO LUCAPregatitoare AEprof SOARECE-SINDILE MARIA-MIHAELA
DINDRANU ALEXAPregatitoare AEprof SOARECE-SINDILE MARIA-MIHAELA
DINU ALEXANDRAPregatitoare AEprof SOARECE-SINDILE MARIA-MIHAELA
NICULESCU MIHAIPregatitoare AEprof SOARECE-SINDILE MARIA-MIHAELA
POPESCU DAVIDPregatitoare AEprof SOARECE-SINDILE MARIA-MIHAELA
RADULESCU ANAISPregatitoare AEprof SOARECE-SINDILE MARIA-MIHAELA
ROBU DAVIDPregatitoare AEprof SOARECE-SINDILE MARIA-MIHAELA
STOIAN ANASTASIAPregatitoare AEprof SOARECE-SINDILE MARIA-MIHAELA
VIERU MARIAPregatitoare AEprof SOARECE-SINDILE MARIA-MIHAELA
VILCEA STEFANIAPregatitoare AEprof SOARECE-SINDILE MARIA-MIHAELA
STANULESCU STEFANIA-ANAMARIAII BIProf SARBU MELANIA-ANTOANETA
CORNEA DANIELII DIProf GAVRILESCU AMALIA-ELENA
SPIRIDON MARIA-LUIZAI BIprof NEDELCU MIHAELA
ANGHEL PATRICIA-ELENAII BIProf SARBU MELANIA-ANTOANETA
FOTA CRISTIAN-STEFAN-LAURENTIUII BIProf SARBU MELANIA-ANTOANETA
BEBU RAFAELI CIIprof CATUN FLORINA
TICU MARIA-DIANAII BIIProf SARBU MELANIA-ANTOANETA
TUDORASCU ANDREEA-FRANCESCAII BIIProf SARBU MELANIA-ANTOANETA
STAICU THEODORPregatitoare AIIprof SOARECE-SINDILE MARIA-MIHAELA
URTILA MIHAIPregatitoare AIIprof SOARECE-SINDILE MARIA-MIHAELA
CERCELARU MIGUEL-FLORINII BIIProf SARBU MELANIA-ANTOANETA
ANCUTA ALEXANDRUIV BIIProf NUTA IRINA
FIEROIU RADUIV BIIProf NUTA IRINA
STUPARU IONUTIV BIIProf NUTA IRINA
CIOBANU ALECSANDRUPregatitoare AIIprof SOARECE-SINDILE MARIA-MIHAELA
SCHIOPU ALESIA-MARIAI BIIprof NEDELCU MIHAELA
FLOREA ANDREI CATALINII BIIProf SARBU MELANIA-ANTOANETA
VINTILA GABRIELIII CIIprof STUPARU VERGINICA
BUNGETEANU DRAGOSIV BIIProf NUTA IRINA
CALUGARITA AYANPregatitoare AIIprof SOARECE-SINDILE MARIA-MIHAELA
ZAGARA CATALINPregatitoare AIIprof SOARECE-SINDILE MARIA-MIHAELA
GRECU SARA-ALESIAI BIIIprof NEDELCU MIHAELA
ALEXANDRU ANDREII CIIIprof CATUN FLORINA
DOBRE DENISA-ELENAII BIIIProf SARBU MELANIA-ANTOANETA
SAVA ERIKA-ELENAII BIIIProf SARBU MELANIA-ANTOANETA
PARASCHIV RIZA EDUARDI BIIIprof NEDELCU MIHAELA
VINATORIU STEFANIV BIIIProf NUTA IRINA
SAVA DARIUSPregatitoare AIIIprof SOARECE-SINDILE MARIA-MIHAELA
STINGA BIANCAI CIIIprof CATUN FLORINA
MICU COSMIN-ANDREIIV BIIIProf NUTA IRINA
BUSTEAN DAVID-ANDREII BMprof NEDELCU MIHAELA
COJOCARU ANDREEAI BMprof NEDELCU MIHAELA
MELINESCU PATRICIAI BMprof NEDELCU MIHAELA
OITA ADRIANA MEDEEAI BMprof NEDELCU MIHAELA
POPA IOANA REBECAI BMprof NEDELCU MIHAELA
NICA SEBASTIANI CMprof CATUN FLORINA
NUTA DARIAI CMprof CATUN FLORINA
SERBAN DAVIDI CMprof CATUN FLORINA
VARATICEANU MARIA ANTONIAI CMprof CATUN FLORINA
NICOLAE ELENA-DIANAII BMProf SARBU MELANIA-ANTOANETA
POPA MARIAN-KLAUS-ANDREIII BMProf SARBU MELANIA-ANTOANETA
TESCOVEANU MRIA-NATASAII BMProf SARBU MELANIA-ANTOANETA
ROBU DAVIDIII BMprof NEAGOE GEORGIANA-DENISA
CISMARU ANA MARIAIII CMprof STUPARU VERGINICA
ROSU ALEXANDRUIII CMprof STUPARU VERGINICA
GEAMPANA MARIOIV BMProf NUTA IRINA
MIROI THEODORIV BMProf NUTA IRINA

Inapoi la centrele de concurs