Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:C N Costache Negri
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Carp TeodoraI AETrotusanu Gina
Dragut SaraI AETrotusanu Gina
Chiriac DariaI BEBalan Ecaterina
Mocanu TudorI BEBalan Ecaterina
Tiron CristinaI BEBalan Ecaterina
Ion MihneaII AEIvanus Sofia
Nita RaisaII AEIvanus Sofia
Eftinca BrianaIII BETurosu Dorina
Antohi IanisIV AEStefanica Rodica
Dumitrascu Andrei CezarIV AEStefanica Rodica
Gisca MariaIV AEStefanica Rodica
Lazar EduardIV AEStefanica Rodica
Mantu FilipIV AEStefanica Rodica
Chirita StefaniaIV BEMatei Doina
Diacanu AlexiaIV BEMatei Doina
Bradea EvaPregatitoare AEAilincai Elena
Bujoreanu BeatrisPregatitoare AEAilincai Elena
MihaiNicolaPregatitoare AEAilincai Elena
Molnic DavidPregatitoare AEAilincai Elena
Spak SiennaPregatitoare AEAilincai Elena
Andrei NataliaPregatitoare BECernencu Rodica
Braileanu VladimirPregatitoare BECernencu Rodica
Cristea Denisa MihaelaPregatitoare BECernencu Rodica
Moglan Sofia DarianaPregatitoare BECernencu Rodica
Putinei Elena EvelinaPregatitoare BECernencu Rodica
Zlatan Agnes ClarissaPregatitoare BECernencu Rodica
Popoiu CosminI BIBalan Ecaterina
Seserman TudorI BIBalan Ecaterina
Munteanu StefanI BIBalan Ecaterina
Vasilache AnastasiaI BIBalan Ecaterina
Ciulinaru AndreiI BIIBalan Ecaterina
Hriscu IuliaIII BIITurosu Dorina
Popa AnaPregatitoare AIIAilincai Elena
Tofan MirunaPregatitoare AIIAilincai Elena
Ciurea SaraI BIIBalan Ecaterina
Hanu AlexandraI BIIBalan Ecaterina
Nechita AlessiaI BIIBalan Ecaterina
Stanciu IreneI BIIBalan Ecaterina
Grigorica TeodorII BIINegrici Mariana
Slavu MateiIII BIITurosu Dorina
Costache AndreeaPregatitoare AIIAilincai Elena
Lacusta AndraPregatitoare AIIAilincai Elena
Amolioaiei Cosmin GabrielPregatitoare BIICernencu Rodica
Busila Ana PatriciaPregatitoare BIICernencu Rodica
Filip Ana-MariaIII AIIIBobu Daniela
Alexandrescu BogdanIII AIIIBobu Daniela
Filip MateiIII AIIIBobu Daniela
Stoica BiancaIII AIIIBobu Daniela
David StefanIV AIIIStefanica Rodica
Gheorghita XeniaI AMTrotusanu Gina
Dan SaraI BMBalan Ecaterina
Coropcianu BeatriceIII BMTurosu Dorina
Dumitriu RazvanIII BMTurosu Dorina
Crintea Teodora IV AMStefanica Rodica
Ignat BiancaIV BMMatei Doina
Oanca AndreiIV BMMatei Doina
Iorga Patriche ConstantinPregatitoare BMCernencu Rodica

Inapoi la centrele de concurs