Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 29
Nume elevClasaCadru didactic
Duman Melissa I AAvram Mihaela
Gutanu BogdanI AAvram Mihaela
Leoca DavidI AAvram Mihaela
Nicodim David I AAvram Mihaela
Profire PriscilaI AAvram Mihaela
Barceanu StefanI BChirosca Angela
Caban VictorI CCiolacu Mihaela
Gavrila RaresI CCiolacu Mihaela
Mocanu Robert I CCiolacu Mihaela
Patrascu TeodoraI CCiolacu Mihaela
Serban Raluca I CCiolacu Mihaela
Aursei AndreeaI ETonita Mirela
Calcan Cristian I ETonita Mirela
Dumitru Bogdan I ETonita Mirela
Sandica DariaI ETonita Mirela
Stanga AlexandraI ETonita Mirela
Leopa DenisaII ACaramalau Cecilia
Chitac LucaII BDragoi Lorena
Jiglau LukasII BDragoi Lorena
Bigu InesII CParaschiv Florentina
Boros DenisII CParaschiv Florentina
Fanea IoanaII CParaschiv Florentina
Boghean Sebastian II DMalaescu Nicoleta
Chiriac Radu II DMalaescu Nicoleta
Gheorghita MayaII DMalaescu Nicoleta
Ianos LucaII DMalaescu Nicoleta
Panciu MateiII DMalaescu Nicoleta
Ramba MariaII DMalaescu Nicoleta
Gervescu AlexandruIII BCocu Titina
Neamtu Andreea III BCocu Titina
Tulus TeodorIII BCocu Titina
Albota CarolinaIII DCostin Victoria
Gutanu MedaIV DGheorghiu Nicoleta
Grecu DariaIV EBuduleanu Alina
Arama BiancaPregatitoare BLungeanu Gherghina
Basalic IoanaPregatitoare BLungeanu Gherghina
Bivol SarahPregatitoare BLungeanu Gherghina
Brasoveanu TheodoraPregatitoare BLungeanu Gherghina
Cherciu LaviniaPregatitoare BLungeanu Gherghina
Cujba AndreiPregatitoare BLungeanu Gherghina
Garlescu BrianaPregatitoare BLungeanu Gherghina
Ispas AlyssaPregatitoare BLungeanu Gherghina
Lepadatu MihaiPregatitoare BLungeanu Gherghina
Petrea IrisPregatitoare BLungeanu Gherghina
Roman DavidPregatitoare BLungeanu Gherghina
Rotaru AlexnadraPregatitoare BLungeanu Gherghina

Inapoi la centrele de concurs