Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Hunedoara
Localitate:Deva
Scoala:C.T.E. D.Hurmuzescu Deva
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BAC ANDREEAI AELUNCAN PETRONELA
MITROI VALENTINAI AELUNCAN PETRONELA
STOICA SABRINAI AELUNCAN PETRONELA
LIMBIANU GEORGE EDUARDI BEBORZEI MARIANA
ANDRICA FILIPII ESCOALA PRIMARA SAMUEL
POPESC SARAII ESCOALA PRIMARA SAMUEL
POPOVICI BOGDANIII ESCOALA PRIMARA SAMUEL
DANCI NICOLEPregatitoare ESCOALA PRIMARA SAMUEL
HOALGA NAOMIPregatitoare ESCOALA PRIMARA SAMUEL
MAGUREANU STEFANIAPregatitoare ESCOALA PRIMARA SAMUEL
MARINICA ALEXIA Pregatitoare ESCOALA PRIMARA SAMUEL
TRIFA GLORIAPregatitoare ESCOALA PRIMARA SAMUEL
CASLERU SORINAPregatitoare AESTANCULESCU ADELINA
IOANES MAYAPregatitoare AESTANCULESCU ADELINA
MARCUS DENISPregatitoare AESTANCULESCU ADELINA
PARAOAN MAIAPregatitoare AESTANCULESCU ADELINA
POPESCU ANTONIAPregatitoare AESTANCULESCU ADELINA
STERMIR MAIAPregatitoare AESTANCULESCU ADELINA
ALBA MARIO ANDREIPregatitoare BESIMEDRU CRISTINA
BORLEA DENISPregatitoare BESIMEDRU CRISTINA
GROS IRINAPregatitoare BESIMEDRU CRISTINA
JELER IOANAPregatitoare BESIMEDRU CRISTINA
MARTAU ANDREEAPregatitoare BESIMEDRU CRISTINA
MOLDOVAN ANNEPregatitoare BESIMEDRU CRISTINA
NICORICI TUDOR MIHAIPregatitoare BESIMEDRU CRISTINA
OCOS ANDREEAPregatitoare BESIMEDRU CRISTINA
PAICUT BIANCAPregatitoare BESIMEDRU CRISTINA
POSOGAN DIANAPregatitoare BESIMEDRU CRISTINA
ROSU RALUCA MARIAPregatitoare BESIMEDRU CRISTINA
TISAN AMIRPregatitoare BESIMEDRU CRISTINA
VARDA KARINAPregatitoare BESIMEDRU CRISTINA
ZBUGHIN RARESPregatitoare BESIMEDRU CRISTINA
GRIGORE NORISIII ISCOALA PRIMARA SAMUEL
VATAMANIUC MIRUNA MARIA TEODORAI BIIBORZEI MARIANA
BOLDURA BOGDANIV AIIGRECU PETRUTA AURORA
BARASTEAN BIANCAPregatitoare BIISIMEDRU CRISTINA
SILER LUCA IONUTPregatitoare BIISIMEDRU CRISTINA
ANDRICA MIRIAM I IISCOALA PRIMARA SAMUEL
COSTEA BENIAMINI IISCOALA PRIMARA SAMUEL
HATEGAN ESTERAI IISCOALA PRIMARA SAMUEL
MARINICA SAMUELI IISCOALA PRIMARA SAMUEL
TIF NATANAEL I IISCOALA PRIMARA SAMUEL
CURETEAN BIANCAI AIILUNCAN PETRONELA
RAPAS MARIA MIRABELA I AIILUNCAN PETRONELA
BASARAB LUXANDRUCA ALEII IISCOALA PRIMARA SAMUEL
BURCEA STIVAN III IISCOALA PRIMARA SAMUEL
TRIF DAVIDIII IISCOALA PRIMARA SAMUEL
URSALES ANDREEAIII IISCOALA PRIMARA SAMUEL
BREHUESCU ANDREEAPregatitoare AIISTANCULESCU ADELINA
CARA TIMEEAPregatitoare AIISTANCULESCU ADELINA
CRISAN CALINPregatitoare AIISTANCULESCU ADELINA
CURTICI OTILIAPregatitoare AIISTANCULESCU ADELINA
BOITA ANDREIPregatitoare BIISIMEDRU CRISTINA
PIRVULETU SANDOR DAVID ANTONIOPregatitoare BIISIMEDRU CRISTINA
PIRLEA AMALIAII IIISCOALA PRIMARA SAMUEL
GHEORGHE DANIELIV AIIIGRECU PETRUTA AURORA
VRACIU ROBERTAPregatitoare BIIISIMEDRU CRISTINA
GUGA FODOR ALESIAI AMLUNCAN PETRONELA
PODELEAN CEZARI AMLUNCAN PETRONELA
SAPUNARU RALUCA MARIAI BMBORZEI MARIANA
MORAR IRINAII AMCRISAN CRISTINA

Inapoi la centrele de concurs