Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Iasi
Localitate:Iasi
Scoala:ScGimnaziala IonCreanga
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
CHIRIAC IUSTINAI A100Buzenchi Diana
Ciornei CristinaI A100Buzenchi Diana
LUCA STANESCU ANAI A100Buzenchi Diana
Mihai Adelina ElenaI A90Buzenchi Diana
TIMOFEIOV MATEII A90Buzenchi Diana
Popa StefaniaI A85Buzenchi Diana
Zvanca AlexandruI B95Catrinescu Liliana
Burlacu DavidI B92Catrinescu Liliana
Radu AnastasiaI B80Catrinescu Liliana
Ciobanu IustinI B75Catrinescu Liliana
Ursache AlbertI B75Catrinescu Liliana
Lungu IustinI B70Catrinescu Liliana
CIULU TUDORII A97Tabarcea Elena
Muntenescu RaresII A96Tabarcea Elena
Damian MaraII A85Tabarcea Elena
Patrauceanu Teodor CodrinII A85Tabarcea Elena
Curca DavidII A80Tabarcea Elena
Lupu DavidII A80Tabarcea Elena
Seghedin StefanII A80Tabarcea Elena
Rosanu IoanaII A75Tabarcea Elena
APOPEI DRAGOS STEFANII B90URSU GIANINA
CIOBANU SANDRA ELENA II B90URSU GIANINA
CIOBANU SANDRA ELENA II B90URSU GIANINA
Cotofrea OctavianII B90URSU GIANINA
Grierosu SofiaII B90URSU GIANINA
CALUGARU MARIA SOFIAII B88URSU GIANINA
Spitelnicu TeodoraII B87URSU GIANINA
STAN IUSTINA RALUCAII B87URSU GIANINA
STAN IUSTINA RALUCAII B87URSU GIANINA
Zdukos Alexis CONSTANTINII B80URSU GIANINA
AGAFII DENISA IOANAII B78URSU GIANINA
AGAFII DENISA IOANAII B78URSU GIANINA
Secara LucaII B78URSU GIANINA
ZOTA CRISTINA GEORGIANAII B68URSU GIANINA
Trofin Eric CristianII C90Bors Stefanita
Dascalu Medeea ElenaII C85Bors Stefanita
Stenzler AlbertII C85Bors Stefanita
Stenzler AlbertII C85Bors Stefanita
GILCA DARIAII C75Bors Stefanita
CALESKAN AZRAII C70Bors Stefanita
Ghiurtu Rares IonutII C70Bors Stefanita
GONGIANU ALEXANDRU IONUTII C70Bors Stefanita
Juncu EduardII C70Bors Stefanita
Juncu EduardII C70Bors Stefanita
Trandaf Denis AndreiII C70Bors Stefanita
PLUGARU IOANAIII A95OBREJA MARIA
PLUGARU IOANAIII A95OBREJA MARIA
GALITA TEODORA III A83OBREJA MARIA
GASNER INGRID III A83OBREJA MARIA
GASNER INGRID III A83OBREJA MARIA
LUPU GEORGEIII A75OBREJA MARIA
ROSU BIANCAIII A75OBREJA MARIA
URSACHE ALESIA III A75OBREJA MARIA
URSACHE ALESIA III A75OBREJA MARIA
URSACHE ALESIA III A75OBREJA MARIA
POJOGA SERENA III A73OBREJA MARIA
MATECIUC DARIA MARIA III A71OBREJA MARIA
MATECIUC DARIA MARIA III A71OBREJA MARIA
POJOGA CRISTIANIII A70OBREJA MARIA
CHELARU IRINAIII B100Simona Timaru
CHELARU IRINAIII B100Simona Timaru
Harhas BogdanIII B80Simona Timaru
Harhas BogdanIII B80Simona Timaru
CHISTOL ANDREI COSMINIII B75Simona Timaru
Simioniuc MariucaIII B75Simona Timaru
Simioniuc MariucaIII B75Simona Timaru
Dorneanu DariaIII B70Simona Timaru
HAREA MIRUNAIII C100ILIESCU CRISTINEL
FRONEA ILINCAIII C95ILIESCU CRISTINEL
FRONEA ILINCAIII C95ILIESCU CRISTINEL
BURGHELEA MARIAIII C78ILIESCU CRISTINEL
VIERIU CRISTIANIII C77ILIESCU CRISTINEL
MUSTEA STEFANIII C71ILIESCU CRISTINEL
MUSTEA STEFANIII C71ILIESCU CRISTINEL
Barladeanu Iris AlexiaIV A100VIORICA BURCIU
NAGAT ANA MARIA IV A94VIORICA BURCIU
NAGAT ANA MARIA IV A94VIORICA BURCIU
NAGAT ANA MARIA IV A94VIORICA BURCIU
Anechitoae TeodoraIV A90VIORICA BURCIU
MIHAILESCU IOACHIMIV A90VIORICA BURCIU
Niacsu DavidIV A90VIORICA BURCIU
Ringhilescu SofiaIV A90VIORICA BURCIU
Borcea MihneaIV A87VIORICA BURCIU
Buta Medeea ElenaIV A85VIORICA BURCIU
Frai Eva GabrielaIV A85VIORICA BURCIU
PADURARU ECATERINAIV A83VIORICA BURCIU
PADURARU ECATERINAIV A83VIORICA BURCIU
Ciobanu IlincaIV A80VIORICA BURCIU
Ciobanu IlincaIV A80VIORICA BURCIU
Muntenescu AntoniaIV A78VIORICA BURCIU
Chiratcu RaresIV A76VIORICA BURCIU
UNGUREANU IRISIV A75VIORICA BURCIU
PINTILIE ANDRADA IV A74VIORICA BURCIU
Aramescu OtiliaIV A72VIORICA BURCIU
HAPAU SEBASTIANIV A70VIORICA BURCIU
HAPAU SEBASTIANIV A70VIORICA BURCIU
BOLFA DIANAIV C100MIHAELA HITRUC
IVANOV CRISTINAIV C100MIHAELA HITRUC
IVANOV CRISTINAIV C100MIHAELA HITRUC
JIPA BOGDANIV C100MIHAELA HITRUC
SIRBU STEFANIA CRISTINAIV C99MIHAELA HITRUC
SIRBU STEFANIA CRISTINAIV C99MIHAELA HITRUC
SIRBU STEFANIA CRISTINAIV C99MIHAELA HITRUC
NICON NICOLAIV C85MIHAELA HITRUC
PETRARIU DARIAIV C84MIHAELA HITRUC
PETRARIU DARIAIV C84MIHAELA HITRUC
MOCANU LAURIANIV C83MIHAELA HITRUC
HARPATUC LUCA Pregatitoare A100ELENA TOMULESEI
ONOFREI DAVID Pregatitoare A100ELENA TOMULESEI
ONOFREI DAVID Pregatitoare A100ELENA TOMULESEI
PADURARU BIANCAPregatitoare A100ELENA TOMULESEI
PADURARU BIANCAPregatitoare A100ELENA TOMULESEI
RADU ALEXANDRUPregatitoare A100ELENA TOMULESEI
Tudora MariaPregatitoare A100Tomulesei Elena
BULANCEA CODRIN Pregatitoare A94ELENA TOMULESEI
MIRON ANTONIAPregatitoare A94ELENA TOMULESEI
MIRON ANTONIAPregatitoare A94ELENA TOMULESEI
CIULU ALEXANDRAPregatitoare A92ELENA TOMULESEI
CIULU ALEXANDRAPregatitoare A92ELENA TOMULESEI
CIULU ALEXANDRAPregatitoare A92ELENA TOMULESEI
GRIBINCEA CODRINPregatitoare A92ELENA TOMULESEI
LACHE MINAPregatitoare A92ELENA TOMULESEI
RATA VLAD NICOLAEPregatitoare A92ELENA TOMULESEI
DOROFTEI STEFANPregatitoare A90ELENA TOMULESEI
RATA STEFAN CATALINPregatitoare A90ELENA TOMULESEI
RATA STEFAN CATALINPregatitoare A90ELENA TOMULESEI
HAWAMMDEH MAYAPregatitoare A89ELENA TOMULESEI
HAWAMMDEH MAYAPregatitoare A89ELENA TOMULESEI
NITA SIMINAPregatitoare A89ELENA TOMULESEI
SANDU MARIA ELENAPregatitoare A89ELENA TOMULESEI
BARAC ANDREI Pregatitoare A88ELENA TOMULESEI
DOBA ANDREASPregatitoare A88ELENA TOMULESEI
CHILUG ANASTASIAPregatitoare A87ELENA TOMULESEI
CHILUG ANASTASIAPregatitoare A87ELENA TOMULESEI
CRISTEA RAZVANPregatitoare A87ELENA TOMULESEI
CRISTEA RAZVANPregatitoare A87ELENA TOMULESEI
EZARU AURELPregatitoare A86ELENA TOMULESEI
FILFAN TUDORPregatitoare A80ELENA TOMULESEI
TANASA IOANAPregatitoare A79ELENA TOMULESEI
TANASA IOANAPregatitoare A79ELENA TOMULESEI
CORDUN LUCIANPregatitoare A78ELENA TOMULESEI
MEREUTA SMARANDITAPregatitoare A78ELENA TOMULESEI
MEREUTA SMARANDITAPregatitoare A78ELENA TOMULESEI
GRADINARU ROBERTPregatitoare A75ELENA TOMULESEI
GRADINARU ROBERTPregatitoare A75ELENA TOMULESEI
GRADINARU ROBERTPregatitoare A75ELENA TOMULESEI
TRIFESCU ALEXANDRU Pregatitoare A75ELENA TOMULESEI
Ursu AlexandruPregatitoare A75Tomulesei Elena
CHELARU IRINAPregatitoare B100Diana Carcu
CHELARU IRINAPregatitoare B100Diana Carcu
COSNITA ISABELAPregatitoare B100Diana Carcu
MIHALACHE NATALIAPregatitoare B100Diana Carcu
TABACILA MATEIPregatitoare B100Diana Carcu
TIMARU ALEXANDRU Pregatitoare B100Diana Carcu
TIMARU ALEXANDRU Pregatitoare B100Diana Carcu
STICEA MARIAPregatitoare B98Diana Carcu
ASTEFANEI ALEXANDRAPregatitoare B95Diana Carcu
ASTEFANEI ALEXANDRAPregatitoare B95Diana Carcu
COZMA ALEXIAPregatitoare B95Diana Carcu
COZMA ALEXIAPregatitoare B95Diana Carcu
PASNICIUC IOANAPregatitoare B92Diana Carcu
IRIMIOAIA ANASTASIAPregatitoare B90Diana Carcu
LUPU GABRIELPregatitoare B90Diana Carcu
LUPU GABRIELPregatitoare B90Diana Carcu
LUPU GABRIELPregatitoare B90Diana Carcu

Inapoi la centrele de concurs