Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Ilfov
Localitate:Clinceni
Scoala:Liceul cu Program Sportiv
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BACANU DENISAI AEBACANU MIHAELA
ARSENE PAVELI BEVASILE ZENAIDA
CAMARASU MARAI BEVASILE ZENAIDA
CAMENITA DIANAI BEVASILE ZENAIDA
ZAHARIA ALEXIAII AEMIHALE ELENA
SERBANESCU MINAS RAFAILII BEMARINESCU ILEANA
CRISTEA DARIAIII AEDUMITRU LENUTA
DOBRE DENISAIII AEDUMITRU LENUTA
VASIAN STEFANIII AEDUMITRU LENUTA
BRESUG RAZVAN-NICOLASPregatitoare EDEDU ELENA
CODE VALENTIN-FLORINELPregatitoare EDEDU ELENA
CRACIUN ALEXANDRUPregatitoare EBENCU CRISTINA
MIHALACHE ANA-MARIAPregatitoare EBENCU CRISTINA
MILITARU DAVIDPregatitoare EBENCU CRISTINA
MITRE DENISA-FLORINAPregatitoare EDEDU ELENA
MOISE ANA-MARIAPregatitoare EBENCU CRISTINA
NAGHY ANDREIPregatitoare EBENCU CRISTINA
NEACSU MATEI-GEORGEPregatitoare EDEDU ELENA
PIETRARU-OANCEA SORIN-VALENTINPregatitoare EBENCU CRISTINA
RADU ALBERT-NICOLASPregatitoare EDEDU ELENA
SERBANESCU MARIA-NECTARIAPregatitoare EBENCU CRISTINA
TABACU MARIA-IULIANAPregatitoare EDEDU ELENA
VASILE SARAPregatitoare EBENCU CRISTINA
VOINEA BOGDAN-ALEXPregatitoare EDEDU ELENA
ANGHEL DIANAII AIMIHALE ELENA
MAZILU MIHAIII AIMIHALE ELENA
SANDU RAZVANII AIMIHALE ELENA
STANGA ALINAII AIMIHALE ELENA
VILCU ALEXIAII AIMIHALE ELENA
VOIVOZEANU MIRUNAII AIMIHALE ELENA
GHEORGHE REBECCAIII AIDUMITRU LENUTA
CALUGARU RADU STEFANPregatitoare IIBENCU CRISTINA
CONSTANTIN ALEXANDRUPregatitoare IIBENCU CRISTINA
FLEANCU MIHAIPregatitoare IIBENCU CRISTINA
ARSENE PAULII AIIMIHALE ELENA
PETRESCU MIHAIII AIIMIHALE ELENA
PETRACHE MAYA CORNELIA ANDREEAII BIIMARINESCU ILEANA
TOARGA-PIRGARU ANDREI-CRISTIANIV BIIGEORGESCU MARIA-DOINITA
APETREI SABINAPregatitoare IIBENCU CRISTINA
DINCA VLAD-IONUTPregatitoare IIBENCU CRISTINA
ENE MARIO-LAURENTIUPregatitoare IIDEDU ELENA
PARVU GABRIELPregatitoare IIBENCU CRISTINA
PETRE LAURENTIU-VALENTINPregatitoare IIBENCU CRISTINA
PAUN AIMEII AIIIMIHALE ELENA
PETRE GEORGEII AIIIMIHALE ELENA
MARIN MATEII MMITREA MARICICA
MIHALE DAVID-MARIANI MMITREA MARICICA
TUDOR MARIAI MMITREA MARICICA
MITREA FLORIN ALEXANDRUII BMMARINESCU ILEANA
SIRBU ANDREI COSMINII BMMARINESCU ILEANA
STANCU MIHAI CRISTIANII BMMARINESCU ILEANA
SCHIRIAC IONUTIII AMDUMITRU LENUTA

Inapoi la centrele de concurs