Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Maramures
Localitate:Baia Mare
Scoala:Gimnaziala Avram Iancu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Horincar TudorI A100Pop Dorina Tamara
Reif RogerI A100Pop Dorina Tamara
Giurgiu AndreiI A96Pop Dorina Tamara
Rotarescu NicolaeI A95Pop Dorina Tamara
Burtan RaduI A90Pop Dorina Tamara
Iusco PatrickI A85Pop Dorina Tamara
Lazar CezarI A85Pop Dorina Tamara
Stanci SarahI A75Pop Dorina Tamara
Danea EduardI A73Pop Dorina Tamara
Pituk AlexandruI A73Pop Dorina Tamara
Vancea AlexandruI A72Pop Dorina Tamara
Michnea SerbanI A70Pop Dorina Tamara
CiocotisanBogdanI A65Pop Dorina Tamara
Costin TraianI B95Florian Daniela
Deceanu GeorgeI B95Florian Daniela
Babuta BogdanI B90Florian Daniela
Gadalean RazvanI B90Florian Daniela
Pop MateiI B90Florian Daniela
Rudics KarlaI B90Florian Daniela
Trif AmeliaI B90Florian Daniela
Ardelean Mara PatriciaI C100Deac Odarca
Bogdan AaronI C100Deac Odarca
Codati Cristian NatanaelI C100Deac Odarca
Lauran Jasmina EmanuelaI C100Deac Odarca
Todoca SofiaI C100Deac Odarca
Vas AndreiI C95Deac Odarca
Codati Stefana MihaelaI C93Deac Odarca
Zugravu Theodora IoanaI C90Deac Odarca
Mociran MateiII A100Coza Ioana
Morariu GeorgeII A100Coza Ioana
Sturza Tudor LaurentiuII A100Coza Ioana
Coroiu Ana LuizaII A98Coza Ioana
Anania Maria GabrielaII A95Coza Ioana
Costin David AndreiII A95Coza Ioana
Farcas MateiII A95Coza Ioana
Ratiu CristianII A95Coza Ioana
Suluman IrinaII A95Coza Ioana
Voicu DavidII A95Coza Ioana
Ardelean Stefan AndreiII A85Coza Ioana
Debreczeni Andreea BiancaII A80Coza Ioana
Pop Darius IanisII A80Coza Ioana
Corpodean ElizaII B100Finteusan Mirela
Ghita LauraII B90Finteusan Mirela
Fechete DragosII B85Finteusan Mirela
Lazar StefaniaII B85Finteusan Mirela
Micas FedericaII B77Finteusan Mirela
Rudics DavidII B77Finteusan Mirela
Avram IarinaII B69Finteusan Mirela
Andreicut AlexII C100Gogea Rodica
Brinzei AlecsandraII C95Gogea Rodica
Hosu AdrielaII C90Gogea Rodica
Radu SandraII C90Gogea Rodica
Criste Mastan RalucaII C85Gogea Rodica
Roman RaresII C85Gogea Rodica
Sav RobertII C70Gogea Rodica
Balog RicardoIII A100Balan Luminita
Buhan MateiIII A100Balan Luminita
Costin TudorIII A100Balan Luminita
Birle LucasIII A98Balan Luminita
Gogota TudorIII A98Balan Luminita
Pop AlexiaIII A98Balan Luminita
Buia VictorIII A95Balan Luminita
Osan IngridIII A95Balan Luminita
Belous TudorIII A90Balan Luminita
Bogdan MateiIII A90Balan Luminita
Butean MaiaIII A90Balan Luminita
Marian AnaIII A90Balan Luminita
Bogdan LucaIII A85Balan Luminita
Herteg AlessiaIII A85Balan Luminita
Iloie CarlaIII A85Balan Luminita
Pop-Savan CarlaIII A85Balan Luminita
Pruna GiuliaIII A85Balan Luminita
Terhes AntonioIII A85Balan Luminita
Chiorean RuxandraIII A80Balan Luminita
Pop EmmaIII A80Balan Luminita
Cadar Ana MariaIII B100Corpodean Sonia
Puie TudorIII B100Corpodean Sonia
Sabou AlessiaIII B100Corpodean Sonia
Scarlat MihaiIII B98Corpodean Sonia
Kalanyos StefanIII B96Corpodean Sonia
Cormos AndreiIII B95Corpodean Sonia
Petrule CleopatraIII B89Corpodean Sonia
Muresan PaulaIII B87Corpodean Sonia
Sabou EvelinIII B87Corpodean Sonia
Sindrestean Ana MariaIII B82Corpodean Sonia
Reif GiuliaIII B80Corpodean Sonia
Lupu ElenaIII B78Corpodean Sonia
Zamfirescu Lima RodriguesIII B77Corpodean Sonia
Maidan MihaiIII B76Corpodean Sonia
Pop RaresIII B75Corpodean Sonia
Maxim RaulIII B72Corpodean Sonia
Steti MateiIII B72Corpodean Sonia
Lazarescu AlexIII B65Corpodean Sonia
Zah AlexandraIII B64Corpodean Sonia
Colopelnic AntonioIII B61Corpodean Sonia
Voicu LuizaIV A80Dedu Mariana
Suluman StefaniaIV A78Dedu Mariana
Moldovan AlexiaIV A66Dedu Mariana
Datu AndrewIV A62Dedu Mariana
Ratiu DariaIV A62Dedu Mariana
Coman IuliaIV B100Ienutas Monica
Costin TudorIV B100Ienutas Monica
Muresan PaulIV B100Ienutas Monica
Petrut SofiaIV B100Ienutas Monica
Pintescu StefanaIV B100Ienutas Monica
Szekely PatrickIV B100Ienutas Monica
Vlad AlexandruIV B100Ienutas Monica
Negre DavidIV B98Ienutas Monica
Hausi VictorIV B96Ienutas Monica
Pop DianaIV B80Ienutas Monica
Chindris BogdanIV B75Ienutas Monica
Momeni MaryamIV B70Ienutas Monica
Rednic DragosIV B70Ienutas Monica
Aciobanita MarioIV B65Ienutas Monica
Trif MihaiIV B65Ienutas Monica
Rotarescu AlexandraIV B60Ienutas Monica
Ardelean DragosPregatitoare A100Petretchi Smaranda
Ardelean PetraPregatitoare A100Petretchi Smaranda
Birle KatiaPregatitoare A100Petretchi Smaranda
Chindris MariaPregatitoare A100Petretchi Smaranda
Cuceu RaresPregatitoare A100Petretchi Smaranda
Deac Ana PetraPregatitoare A100Petretchi Smaranda
Fotonea ThomasPregatitoare A100Petretchi Smaranda
Ghita NicolasPregatitoare A100Petretchi Smaranda
Gros DariaPregatitoare A100Petretchi Smaranda
Haragus SophiaPregatitoare A100Petretchi Smaranda
Hotea Florian RebecaPregatitoare A100Petretchi Smaranda
Ionescu FilipPregatitoare A100Petretchi Smaranda
Lazea TeodoraPregatitoare A100Petretchi Smaranda
Morariu StefanPregatitoare A100Petretchi Smaranda
Muresan AlexandruPregatitoare A100Petretchi Smaranda
Roman TaniaPregatitoare A100Petretchi Smaranda
Sabou AndreiPregatitoare A100Petretchi Smaranda
Sindrestean MihaiPregatitoare A100Petretchi Smaranda
Terhes CezarPregatitoare A100Petretchi Smaranda
Timis VladPregatitoare A100Petretchi Smaranda
Vancea AdrianPregatitoare A100Petretchi Smaranda
Focsa Ulici RazvanPregatitoare A95Petretchi Smaranda
De Bortoli AriannaPregatitoare A87Petretchi Smaranda
Tsvetanov AndreeaPregatitoare A83Petretchi Smaranda

Inapoi la centrele de concurs