Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Maramures
Localitate:Baia Mare
Scoala:Colegiul de Arte
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
DANCIU IRISI A100PETRENCIU VALENTINA
BLAGA TUDORI A95PETRENCIU VALENTINA
OLAR ERIKI A95PETRENCIU VALENTINA
TEUDAN DARIAI A95PETRENCIU VALENTINA
ANDRECA ANDREII A90PETRENCIU VALENTINA
POP DIANAI A83PETRENCIU VALENTINA
ACHIM ANIELAI A81PETRENCIU VALENTINA
BOB VANESSA I A80PETRENCIU VALENTINA
VELKER IRISI A80PETRENCIU VALENTINA
MOCIRAN-HOBAN TUDORI A78PETRENCIU VALENTINA
DASCALITA DARIAI A75PETRENCIU VALENTINA
MURESAN TUDOR I A75PETRENCIU VALENTINA
ODONGTOO EMANUEL I A71PETRENCIU VALENTINA
PUSCAS ANA MARIAI A71PETRENCIU VALENTINA
POP CAMELIA I B100CHIOREAN MARIA
POPA IOANAI B100CHIOREAN MARIA
TUTURIGA MAIAI B100CHIOREAN MARIA
POP RAZVANI B98CHIOREAN MARIA
POP ANDREASI B84CHIOREAN MARIA
MANDI MARCI B77CHIOREAN MARIA
LICANESCU ANAI B72CHIOREAN MARIA
ABRUDAN YANNISI B70CHIOREAN MARIA
SABAU LUCAI B70CHIOREAN MARIA
MAGDA MIRIAMI B65CHIOREAN MARIA
TUDOR FLORIAN I B65CHIOREAN MARIA
DIRLE ALEESIAI C100HAGAU LIANA
POP IOANAI C100HAGAU LIANA
TIRA ANASTASIAI C96HAGAU LIANA
BARBUL ADRIAN I C95HAGAU LIANA
ROGOZ RAZVANI C85HAGAU LIANA
STREBELI MAYAI C69HAGAU LIANA
COZMUTA ALEXIAI C65HAGAU LIANA
LESAN TEODORAII A100POP ILEANA
BIRDA IRINAII A90POP ILEANA
KIS KASZA ANNAII A80POP ILEANA
DRAGOS VICTOR III A100WALTER CRISTINA
DZEABENIUC VLADIMIRIII A100WALTER CRISTINA
PODINA GABRIEL III A99WALTER CRISTINA
FARCAS CARINAIII A95WALTER CRISTINA
BARCSY MIRUNAIII A94WALTER CRISTINA
DUMITRAS VICTOR III A83WALTER CRISTINA
JURGE IULIAIII A77WALTER CRISTINA
BIRLE TITUSIII A75WALTER CRISTINA
POP MARIA III A65WALTER CRISTINA
POCOL AMALIAIII A60WALTER CRISTINA
CERNESTEAN DARIA III AParticipantWALTER CRISTINA
COSMA DENISIII B95BILA ANCUTA
PUSCAS IANISIII B95BILA ANCUTA
MATESAN MADALINAIII B92BILA ANCUTA
AVRAM MEDEEAIII B90BILA ANCUTA
VANCI ALESSANDRAIII B90BILA ANCUTA
BIRLEA SONIAIII B87BILA ANCUTA
PETREAN ANDREI III B82BILA ANCUTA
ANDRISAN MATHIASIII B80BILA ANCUTA
BALAN SARAIII B80BILA ANCUTA
DINEA ANDREI III B80BILA ANCUTA
BOGDAN MATEIIII B75BILA ANCUTA
BARBAT LUCAIII B70BILA ANCUTA
BORCUTEAN RAFAELIII B70BILA ANCUTA
KIS KASZA MAYAIV A97BOSOVSCHI MARIA
MURESAN ANDREEA IV A68BOSOVSCHI MARIA

Inapoi la centrele de concurs