Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Neamt
Localitate:Roznov
Scoala:Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Cabulea Alexandru-LucianI A100Ioan Stroea
Stoian Rares-IonutI A100Ioan Stroea
Luca Matei-PetruI A90Ioan Stroea
Andronache Denis-ConstantinI A85Ioan Stroea
Poitelea Georgiana-MariaI A85Ioan Stroea
Dumitrascu AnaI A75Ioan Stroea
Ursu Stefan-LeontinI A75Ioan Stroea
Blanaru ElenaI A60Ioan Stroea
Vrinceanu Maria-DeliaI A60Ioan Stroea
Blindu LucaI B100Maria-Manuela Nicorescu
Caleap SophiaI B100Maria-Manuela Nicorescu
Iliuta AlexieI B100Maria-Manuela Nicorescu
Pancu AlessiaI B100Maria-Manuela Nicorescu
Sandu EmiliaI B100Maria-Manuela Nicorescu
Turcanu IlincaI B95Maria-Manuela Nicorescu
Moldoveanu EliseiI B90Maria-Manuela Nicorescu
Onisoru ElianaI B90Maria-Manuela Nicorescu
Pala MatteoI B90Maria-Manuela Nicorescu
Horciu Vanessa-MariaI B85Maria-Manuela Nicorescu
Munteanu DanielI B85Maria-Manuela Nicorescu
Axinte AndreeaI B80Maria-Manuela Nicorescu
Cicosel DeliaI B80Maria-Manuela Nicorescu
Lungu GabrielI B80Maria-Manuela Nicorescu
Stan TeodoraI B80Maria-Manuela Nicorescu
Anghel Maia-AlexandraII A100Monica Jbanca
Auratei AndreeaII A100Monica Jbanca
Bogus Iazmina-StefaniaII A100Monica Jbanca
Ilarie AlessiaII A100Monica Jbanca
Miron Stefan-IoanII A100Monica Jbanca
Serban Denis-AlexandruII A100Monica Jbanca
Stan Bianca-StefaniaII A100Monica Jbanca
Vlad IulianII A100Monica Jbanca
Pantiru GabrielII A95Monica Jbanca
Stoian AntonioII A95Monica Jbanca
Tuduran GabrielaII A95Monica Jbanca
Pantea Dragos-NicolaeII A90Monica Jbanca
Florescu Patricia-IoanaII A85Monica Jbanca
Surugiu LaviniaII A85Monica Jbanca
Neculai StefaniaII A80Monica Jbanca
Ungureanu AlbertII A80Monica Jbanca
Corduneanu Luca-StefanII B100Minodora Adascalitei
Corduneanu Teodora-ElenaII B100Minodora Adascalitei
Fermus EcaterinaII B100Minodora Adascalitei
Luca Roxana-AndreeaII B100Minodora Adascalitei
Ikim Marta-EmanuelaII B75Minodora Adascalitei
Vatamanu Adelina-GeorgianaII B75Minodora Adascalitei
Cretu Raul-ConstantinII B70Minodora Adascalitei
Zabulic IoanaIII A100Ana-Simona Ilie
Cimpeanu RaresIII A98Ana-Simona Ilie
Hazanau PaulaIII A97Ana-Simona Ilie
Custura SofiaIII A96Ana-Simona Ilie
Basma MihneaIII A90Ana-Simona Ilie
Huma AlbertIII A83Ana-Simona Ilie
Beldiman StefanIII A79Ana-Simona Ilie
Mihai DanielIII A75Ana-Simona Ilie
Dutu DenisIII A73Ana-Simona Ilie
Matei LucaIII A73Ana-Simona Ilie
Baghiu AlessiaIII A72Ana-Simona Ilie
Cumpat EduardIII A72Ana-Simona Ilie
Bran RaresIII A70Ana-Simona Ilie
Popa MateiIII B100Elena Dumitrascu
Apreutesei AlexiaIII B98Elena Dumitrascu
Maftei Constantino-ValentinoIII B98Elena Dumitrascu
Paval Eliza-IoanaIII B98Elena Dumitrascu
Todirascu RafaelIII B98Elena Dumitrascu
Tupu Miruna-IulianaIII B98Elena Dumitrascu
Iliuta FiloteiaIII B97Elena Dumitrascu
Ostahie MatteoIII B95Elena Dumitrascu
Tudoran Daria-ElenaIII B95Elena Dumitrascu
Catana Ioana-BiancaIII B90Elena Dumitrascu
Catana TeodorIII B90Elena Dumitrascu
Stanescu OctavianIII B90Elena Dumitrascu
Didila MartaIII C62Rahela Puscasu
Galu Ionela-AntoniaIII C62Rahela Puscasu
Savin Raluca-MariaIII C61Rahela Puscasu
Turcanu JessicaIII C61Rahela Puscasu
Ursu Stefania-CeciliaIII CParticipantRahela Puscasu
Simion Andrada-StefaniaIV A100Mirela Ciobanu
Mihaila Alexandra-MariaIV A98Mirela Ciobanu
Ghiurca Maria-AlexandraIV A96Mirela Ciobanu
Amariei CatalinaIV A87Mirela Ciobanu
Catana Iustin-AndreiIV B100Verona Bogus
Dumitrache Stefan-AndreiIV B100Verona Bogus
Miron Rares-CristianIV B100Verona Bogus
Nicorescu Andrei-RobertIV B100Verona Bogus
Anastasoaiei Stefan-IustinianIV B96Verona Bogus
Aghirasimoaei Maria-EleonoraIV B92Verona Bogus
Bogus Amadeo-PetricaIV B80Verona Bogus
Ilie Giulia-ElenaIV B80Verona Bogus
Neacsu Marius-NicolaeIV B80Verona Bogus
Marian FedericaPregatitoare A100Maria-Carmen Dringu
Timofte AndreiPregatitoare A100Maria-Carmen Dringu
Catana AntuzaPregatitoare A98Maria-Carmen Dringu
Matei MariaPregatitoare A98Maria-Carmen Dringu
Farcasel Maria-ClaudiaPregatitoare A96Maria-Carmen Dringu
Balan Denis-MarianPregatitoare A90Maria-Carmen Dringu
Capatina Ioana-GiorgianaPregatitoare A90Maria-Carmen Dringu
Imbru Cara-MariaPregatitoare A90Maria-Carmen Dringu
Lupascu LucaPregatitoare A78Maria-Carmen Dringu
Lopatnicu Andi-CostelPregatitoare A65Maria-Carmen Dringu
Ilarie Anna-MariaPregatitoare A63Maria-Carmen Dringu
Radu Ana-RobertaPregatitoare B100Alina-Camelia Vasile
Asaftei Erika-ElenaPregatitoare B98Alina-Camelia Vasile
Dumitriu Delia-ElenaPregatitoare B98Alina-Camelia Vasile
Mitrea Alesia-AlexandraPregatitoare B95Alina-Camelia Vasile
Neacsu Maria-SofiaPregatitoare B95Alina-Camelia Vasile
Olariu Alexandra-YasminaPregatitoare B90Alina-Camelia Vasile
Popa AndreiPregatitoare B90Alina-Camelia Vasile

Inapoi la centrele de concurs